Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
با یه نرم و لطیف اش که نظر شخصی مورد علاقه خودمه شروع می کنم :D

سونیک های سه بعدی (اونایی که فاجعه بشریت نیستن :D) به شدت از سونیک های دو بعدی فان تر و به یاد موندنی ترن :>

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
سلام خدمت دوستان، موضوع تاپیک که خیلی جذاب به نظر میاد، فقط ایشالا تو کامنت ها بزن بزن نشه :D

با یه نرم و لطیف اش که نظر شخصی مورد علاقه خودمه شروع می کنم :D

سونیک های سه بعدی (اونایی که فاجعه بشریت نیستن :D) به شدت از سونیک های دو بعدی فان تر و به یاد موندنی ترن :>
نهه این خیلی دردناک بود، مطمعنم بزن بزن میشه :D
راستش موندم چی بگم درباره این Unpopular Opinion. نظرات من مثل بیشتر مردم عامه و popular ها هستن. فکر کنم تو این تاپیک @Akiba جولان بده فقط...
واسه خالی نبودن عریضه "حوصله بازی های نینتندو رو ندارم" :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
مرسی از سید بابت تاپیک :D

خب اول کار یچیزی بگم کلا ترورم کنن...

Horizon Zero Dawn ، Ghost of Tsushima و تا حد کمتری Spiderman 2018 در مدیای عموم overrated هستند...:-"

ویرایش:
در مدیای عموم و از نظر مردم نظرمه که اورریتدن :D برای من به شخصه اینقدر که بالا ازشون ذکر میشه نیستن :D هرچند حرفی در جاهطلبانه بودن و قدم بسیار خوب سازندگانش نیست :D

اسپایدر منم یکم از انتظاراتم پایین تر بود ولی به نسبت اون دوتا برای من به شخصه دوز این اورریت بودنش خیلی کمتره :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
مرسی از سید بابت تاپیک :D

خب اول کار یچیزی بگم کلا ترورم کنن...

Horizon Zero Dawn ، Ghost of Tsushima و تا حد کمتری Spiderman 2018 در مدیای عموم overrated هستند...:-"
ترور کمه باید یک ماه شکنجه کنن ? ، یه لحظه فکر کردم اشتباهی رفتم تاپیک ps vs xbox
بنده خداها گناه دارن، با این تبلیغات و فن های xbox کجا تو مدیا اورریتدن

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ترور کمه باید یک ماه شکنجه کنن ? ، یه لحظه فکر کردم اشتباهی رفتم تاپیک ps vs xbox
بنده خداها گناه دارن، با این تبلیغات و فن های xbox کجا تو مدیا اورریتدن
:))
Unpopular opinion عه دیگه :D حالا یک توضیح ریز نوشتم خیلی بد برداشت نشه :D

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
:))
Unpopular opinion عه دیگه :D حالا یک توضیح ریز نوشتم خیلی بد برداشت نشه :D

خوبه این دفعه به خیر گذشت ? ? ?
جدا از شوخی جسارت نکردم قربان، Unpopular opinion باید طوری آتشین باشه که مستقیم تو قبل فن فرو بره :))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بت‌موبیل در «Batman: Arkham Knight» خیلی هم حال میداد و موارد استفاده ازش به‌جا و مناسب بودند :D

1621236039911.png

مشکل اون بازی اصن یه چیز دیگه بود
بت موبیل خیلی هم ایده خوبی بود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر