Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
اخبار ضد و نقیضی میشنوم مبنی به اینکه EA میخواد سرورا رو برای همیشه داخلی کنه. از دو سه روز دیگه
تا ممدلیچر هست غم نخور :)

ولی خب این حرکت گرون براش تموم میشه اگر فکر میکنه میتونه اتفاقات آبان 98 رو تکرار کنه و مردم ککشون هم نگزنه ... کور خونده

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
496
نام
علی
دوستان با توجه به اینکه خارج از تاپیک به نظر به اینجا منتقل شده ممنون میشم کمک کنید اضطرارری هست

1. من در نمایه کسب و کارم یا همون GMB کلی نظر مثبت داشتم و تو رتبه 2 نمایش میشدم اما الان دیدم دیگه وقتی سرچ می کنم اصلا نمایه کسب و کار من نمایش داده نمیشه نمی دونم کار همکاران هست که حسادت کردند یا یک بیکاری پاک کرده یا چی ولی واقعا عجیبه ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر سایت بهتری رو پرسیدن این پرسش می شناسید معرفی کنید

2. در ضمن اگر فیلترشکنی میشناسی لطفا معرفی کنید

آخرین ویرایش:

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
230
دوستان با توجه به اینکه خارج از تاپیک به نظر به اینجا منتقل شده ممنون میشم کمک کنید اضطرارری هست

1. من در نمایه کسب و کارم یا همون GMB کلی نظر مثبت داشتم و تو رتبه 2 نمایش میشدم اما الان دیدم دیگه وقتی سرچ می کنم اصلا نمایه کسب و کار من نمایش داده نمیشه نمی دونم کار همکاران هست که حسادت کردند یا یک بیکاری پاک کرده یا چی ولی واقعا عجیبه ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر سایت بهتری رو پرسیدن این پرسش می شناسید معرفی کنید

2. در ضمن اگر فیلترشکنی میشناسی لطفا معرفی کنید
فیلتر شکن geph

• Like
Reactions: Dark_Souls

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
این همینجوری امروز رندم به چشم خورد. :) (NFSW)

twitter.com/faravaz1/status/1591499755871686656

اون فلوچارت های خنده دار همچین چیزایی هم توجیه می کنن نه؟

----
بن شد :))

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
اخبار ضد و نقیضی میشنوم مبنی به اینکه EA میخواد سرورا رو برای همیشه داخلی کنه. از دو سه روز دیگه
اگه اون توئیت که به اسم آنانیموس پخش شده رو میگی باید بگم که اون هیچی حالیش نیست و چرت میگه:D

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
مبحث یا مفهوم برابری و عدالت یکی از گٌنگترین و پیچیده ترین مباحث تو فلسفه جامعه شناسیه.

به نظرم بهتره به جای مانور رو مفهوم "عدالت" ، از مفهوم "آزادی" استفاده کنیم.

همه افرادی که به حق آزادی دیگران احترام می گذارند باید از نعمت آزادی برخوردار باشند.
fix it for you
اما در کل با حرف شما موافق هستم.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دو تا آیپی هستن که دارن از کارای استودیو میازاکی اسکی میرن، جفتشونم با کیفیت بنظر میان ولی من که هیچ وقت از اثری که اوریجینال نباشه اون تاثیر رو نمیگیرم
یکی Lies of P هست که کپی بلادبورنه
یکی هم پراجکت پرسیور که کپی سکیرو
فک کنم جفتشون هم چینی باشن؟
و خیلی خوب هم بنظر میان جز اینکه همش ته ذهنت میگی این که اونه!

_______
راجع به اون عکس توییتر

هرکی ممکنه هر اعتقاد عجیب یا مضحکی داشته باشه هیچ مشکلی نیست
ولی وقتی تو همچین موقعیتی، همچین زمانی اونم به این شکل میاد عکس میذاره دو حالت داره
یا بیش از اندازه دیوانست و نیاز به روانپزشک داره
یا پول گرفته.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر