Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
دوستان جایی هست کاستوم رام بزنه تخصصی؟ (انلاک-زدن کاستوم رام درخواستی-ریستور کردن همه چی از بکاپ رام قبلی) 🤔 تو تهران همه جا تو کار فروش خود گوشین و فوقش کارایی که ساده س به لحاظ نرم افزاری.

خودم اصلا وقتشو ندارم وگرنه گوشیو بابامو درست میکردم. گوشی خوبیه نیاز به تعویضش نیست فقط رام استوکش مزخرفه
نمیدونم چرا یه شاخه از موبایل فروشا نمیان سمت کار تخصصی رام و نرم افزار قطعا بازارشم هست. این کارایی که الان انجام میدن اصلا بدرد نمیخوره تو این حیطه

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
مرسی از @Arima Kishou که یادم انداخت

Stray شدیدا بازی معمولی و حوصله سر بریه و در نتیجه Overrated :-"

جدا از شرایط فعلی که واضحه چرا حس هیچ بازی نیست، بنظرم زیاد بودن انتخاب هم باعث کم شدن علاقه به بازی ها میشه

مثلا 2تا روگلایت Hades و Dead Cells کارشون گرفت بعد ملت برداشتن سبک رو اشباع کردن انقدر بازی ساختن :D

Thank you woke moralists:)
up yours* :D :D :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
الان جدی جدی Bayonetta 3 فقط تو Best Action Game نامزد شده بعد Stray همه جا هست؟
البته من Bayonetta 3 رو بازی نکردم اما حتی اگر 1/10 اه 1 و 2 هم خوب باشه باز هم حقش خیلی بیشتر از اینه!
این نامزدی های Stray واقعا خنده داره!
-----
Neon White با این که خیلی نامزد شده اما بعید بدونم چیزی ببره. خیلی Underrated اه :( درد و بلاش بخوره تو سر Stray.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اون یارو جدیده آفیسمون امروز فهمیدم متاهله >__>

خب وقتی متاهلین چرا با لبخند سلام میکنین ؟؟؟
نمیگین طرف عاشقتون میشه خب :-<

من تو ذهنم کیک عروسیمم حتی طراحی کرده بودم . . .
بهش بگو با اخم سلام کنه یکی دو تا فحش هم بهت بده :| شما مشکل خودت رو حل کن تا کسی بهت لبخند زد زارت عاشقش نشی :D
اینجوری باشه من همه همکارام باید عاشقم میشدن چون همیشه لبخند میزنم
Cloud آروان از سمت Union اروپا تحریم شد.
یکی بهترین از خبرهای سال

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
262524 :-"
قدیما توی فروم‌های انیمه و مانگا وقتی یه نفر یه عدد می‌نوشت و جلوش :-" می‌ذاشت، یعنی برید توی یه سایت خاص که مانگاهای خیلی خاص فلسفی/زیست‌شناسی می‌ذاره، ته آدرسش این عدد رو بذارید و یه مانگای خیلی سنگین فلسفی/زیست‌شناسی با ته مایه‌های درام بخونید.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
فکر کن Stray رو نامزد بازی سال کنند، بعد بایونتا نامزد نباشه.
باید در اون مراسم رو گل گرفت.

تو داری بایونتا 3 رو میگی
من میگم اصن اون یه دونه جایگاه واسه بازی های ایندی
این همه ایندی بهتر مثل Immortality و Tunic و Neon White و ... بود. فقط برداشتن خوشگل ترین ایندی موجود رو انتخاب کردن
مثل رویه پارسال و الطاف شدیدی که به بازی معمولی ای مثل Kena شد

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
تو داری بایونتا 3 رو میگی
من میگم اصن اون یه دونه جایگاه واسه بازی های ایندی
این همه ایندی بهتر مثل Immortality و Tunic و Neon White و ... بود. فقط برداشتن خوشگل ترین ایندی موجود رو انتخاب کردن
مثل رویه پارسال و الطاف شدیدی که به بازی معمولی ای مثل Kena شد

Metal: Hellsinger هم جاش خالیه :-s (خالیه دیگه؟ لیست نامزد هارو ندیدم :D :D)

تو دل من اول اون GOTY ـه بعد Elden Ring :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر