Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
تو داری بایونتا 3 رو میگی
من میگم اصن اون یه دونه جایگاه واسه بازی های ایندی
این همه ایندی بهتر مثل Immortality و Tunic و Neon White و ... بود. فقط برداشتن خوشگل ترین ایندی موجود رو انتخاب کردن
مثل رویه پارسال و الطاف شدیدی که به بازی معمولی ای مثل Kena شد
Tunic با یه اختلاف خیلی زیادی بهترین بازی ایندی امسال بود و به راحتی یکی از بهترین بازی‌های سال. البته که همه بازی‌های امسال جلوی گاو، پشمی بیش نیستن اما اگر گاو رو بذاریم کنار در لیگ بقیه بازی‌ها
یکی از بهترین ها بوده و یکی از Zelda ای ترین بازی‌های غیر Zelda:D
کل بازی ادای احترامی بود به زلداهای کلاسیک. اولین منوال بازی رو که بهش می‌رسید (همون اول، درجا پشماتون از این حرکت سازنده می‌ریزه:D)

من فکر می‌کردم توی این فروم به خاطر این که تونیک روی گیم پس اومده و Stray روی پس۵، مهجور مونده (آدمیزاده دیگه. هزار تا فکر غلط می‌کنه)
اما متاسفانه بازی کاملا در دسته «بهترین بازی‌هایی که هیچ کس بازی نکرد» قرار میگیره و منحصر به اینجا نیست.

از نظر خوشگلی هم حتی خیلی جلوتر از بازی‌های دیگه است. طراحی گرافیکی تکنیکیش شاید به پای Stray نرسه اما طراحی هنری بازی عالیه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
جالبه همیشه اکثر کسایی که تو بخش استریمر نامزد میشن نمیشناسم :|

این گرن توریسمو قراره چنتا جایزه مفتی بجیب بزنه چون رقیب نداره

سیفو رو اومدن تو ژانر Fighting نامزد کردن شوخیه؟

بازی سال الدن رینگ هه

• Like
Reactions: J. Constantine

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
این نامزدی های Stray واقعا خنده داره!
منطق آقايون:
شبیه ساز گربه>>>>یکی از بهترین بازی های اکشن!

وای اصلا بهش فکر میکنم میخوام سرم رو به دیوار بکوبم! لعنت بهت جف کیلی!!!

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
امروز Npc های بازی gta vi اندازه 3 هفته خرید کردن که بعد واسه ۳ روز اعتصاب کنن چیزی نخرن -__-
View attachment 276781
در مورد همه صدق نمیکنه این موضوع من خودم همیشه تعطیلات پشت سر هم یه مقدار خرت و پرت میخریدم موقع بازی و فیلم دیدن سرم گرم شه ولی این سری هیچی نگرفتم تفکر مردم انصافا تو این مدت خیلی عوض شده
دیگه ببین چی شده رییس من کار و این سه روز تعطیل کرده اونم رییسی که تا عکس سرم به دست تو تخت بیمارستان نمیفرستادی دو روز ولت نمیکرد

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
قدیما توی فروم‌های انیمه و مانگا وقتی یه نفر یه عدد می‌نوشت و جلوش :-" می‌ذاشت، یعنی برید توی یه سایت خاص که مانگاهای خیلی خاص فلسفی/زیست‌شناسی می‌ذاره، ته آدرسش این عدد رو بذارید و یه مانگای خیلی سنگین فلسفی/زیست‌شناسی با ته مایه‌های درام بخونید.
منم اول به همون نیت سرچ کردم، بعد بیشتر دقت کردم یادم افتاد مطلب چیز دیگریست. امان از عادت های قدیمی

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
دوستان کسی جایی برای خرید شماره مجازی با قیمت معقول!! که حداقل شش ماه کار بده و ضمنا تلگرام دیلیت کردی بشه باز باهاش اکانت ساخت سراغ داره؟؟ 🤔 همین Text Now که قدیم ندیم مفتی با همین تفاسیر میشد باهاش شماره مجازی بزنیم رو بخوایم قانونی استفاده کنیم چند باید داد؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
دوستان کسی جایی برای خرید شماره مجازی با قیمت معقول!! که حداقل شش ماه کار بده و ضمنا تلگرام دیلیت کردی بشه باز باهاش اکانت ساخت سراغ داره؟؟ 🤔 همین Text Now که قدیم ندیم مفتی با همین تفاسیر میشد باهاش شماره مجازی بزنیم رو بخوایم قانونی استفاده کنیم چند باید داد؟
من نامبر لندو میشناسم پشتیبانیشم خوبه مشکلی بود عوض میکنن
البته شش ماه پیش خرید کردم

• Like
Reactions: Cait Sith

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
بانو فلورنس پیو واقعا دیگه از هر لحاظ تکمیله.
از همون اول تا همین نیم ساعت پیش، هر چند روز یکبار داره برامون استوری میذاره. این دنیا یه امضا رو عکس و یه سلفی با فلو به من بدهکاره:Crying1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر