Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
راست میگی کیومرث؟😁

به گیم پلی باشه عناوین کوجیما(غیر فانتوم پین) ورای فاجعه هستند.

اون تیکه آخر هم به چشم یک جوک بهش نگاه میکنم.

vanquish>>>>>>>>>>>>>>کل آثار کوجیما(هر چند غیر متال گیر هم چیزی دیده نمیشه)(:|

بعد 4 دهه فعالیت همچنان نمیتونه از زیر سایه متال گیر بیاد بیرون.خیلی بد هست که همه ازت بخوان متال گیر بسازی.این مسئله مثلا در مورد میکامی صدق نمیکنه!الان میلیونی همه منتظر داینوکرایسیس هستند و حتی به رزیدنت هم ترجیح میدن(خیلی حرف هست.به بزرگترین فرانچایز یک شرکت)

فعلا😁
قضاوتت درمورد عناوین MGS زیر خط فقره:D
فانتوم پین رو به عنوان کسی که سری MGS رو از MGS1 اونم زمان خود PS1 شروع کردم و بشدت تو کف داستانش بوده و هستم درست مثل پیس واکر بعد چند تا ماموریت بوسیدم گذاشتم کنار:D
تا حالا هم فکر کنم بالای ده بار رو پلتفرمهای مختلف گرفتمش و هربارم نتونستم ادامه بدم:D
عجیب گیم پلی مزخرفی داره.
فقط شانسی که اوردم اینو زمان خودش بازی نکردم افتاد برای نسل هشت وگرنه الان تو جبهه هیترهای کوجیما بودم:D
مودی چیزی میشناسید گیم پلیش رو فیکس کنه بگید:D

پ.ن: خوشبختانه بازی غیر متال گیر مولامونم عالی بود و کلی لذت بردیم:D علی رغم تمام هیتها:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بازی های راکستار از نظر گیم پلی فاجعه ان بسیار کلنگی کند فشل تو مخ و اعصاب خوردکن
کاش پولمو برای GOW دور نریخته بودم یه گیم پلی تکراری و خسته کننده
MGS4 به کل کارنامه میکامی میچربه
1ualhp.png

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
بازی های راکستار از نظر گیم پلی فاجعه ان بسیار کلنگی کند فشل تو مخ و اعصاب خوردکن
کاش پولمو برای GOW دور نریخته بودم یه گیم پلی تکراری و خسته کننده
MGS4 به کل کارنامه میکامی میچربه
اگه از کونامی نمیرفت هنوزم داشت متال گر میساخت:D امتیازش دست کونامی بود که اگه دست خودش بود بازم الان بدون کونامی داشت متال گر میساخت:D کلا همین یه بازیو میساخت همش اگه مجبور نبود بره سراغ بازیای جدید:D

• Cool
Reactions: KINGF

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
570
اگه از کونامی نمیرفت هنوزم داشت متال گر میساخت:D امتیازش دست کونامی بود که اگه دست خودش بود بازم الان بدون کونامی داشت متال گر میساخت:D کلا همین یه بازیو میساخت همش اگه مجبور نبود بره سراغ بازیای جدید:D
این اشتباهه بارها کوجیما و حتی اعضای تیمش گفته که کوجیما بعد از mgs1 قصد ادامه سری نداشت و این کونامی بود که مجبورش میکرد الان جدیدا گفته که هر بازی دوست داشته باشه میسازه و حاظر نیست استدیوش بفروشه و میخواد یک بازی ساز ایندی مستقل بمونه.کلا توی این فروم کوجیما هیتر زیاد داره البته به لطف یکی از دوستان این اتفاق برای میکامی هم میوفته

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
Unpopular Opinion: ماهی از همه نظر بهتر از مرغ و گوشته هم طعم بهتر (و متنوع تر) داره هم به روش های مختلف میشه درستش کرد هم خیلی راحت و بی دردسر آماده میشه, از نظر قیمت هم ماهی پرورشی خیلی ارزونتر از مرغ و گوشته مرغ انقدر بد طعم و بدمزه شده که اصلا قابل خوردن نیست من الان چند ماهه از یجا فیتوفاگ پرورشی میگیرم بین کیلویی 28 تا 40 به شدت راضیم اگه حوصله وقت گذاشتن هم نداشته باشم درسته میندازمش تو فر آماده میشه. اگه دنبال جایگزینی برای خلاص شدن از مرغ هستید برید سراغ ماهی بنظرم

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
این اشتباهه بارها کوجیما و حتی اعضای تیمش گفته که کوجیما بعد از mgs1 قصد ادامه سری نداشت و این کونامی بود که مجبورش میکرد الان جدیدا گفته که هر بازی دوست داشته باشه میسازه و حاظر نیست استدیوش بفروشه و میخواد یک بازی ساز ایندی مستقل بمونه.کلا توی این فروم کوجیما هیتر زیاد داره البته به لطف یکی از دوستان این اتفاق برای میکامی هم میوفته
البته من هیتر هیچکس نیستم، کوجیما هم عالیه، صرفا برای شوخی بود :D

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
Unpopular Opinion: ماهی از همه نظر بهتر از مرغ و گوشته هم طعم بهتر (و متنوع تر) داره هم به روش های مختلف میشه درستش کرد هم خیلی راحت و بی دردسر آماده میشه, از نظر قیمت هم ماهی پرورشی خیلی ارزونتر از مرغ و گوشته مرغ انقدر بد طعم و بدمزه شده که اصلا قابل خوردن نیست من الان چند ماهه از یجا فیتوفاگ پرورشی میگیرم بین کیلویی 28 تا 40 به شدت راضیم اگه حوصله وقت گذاشتن هم نداشته باشم درسته میندازمش تو فر آماده میشه. اگه دنبال جایگزینی برای خلاص شدن از مرغ هستید برید سراغ ماهی بنظرم
هممم... من فقط تن ماهی خوشم میاد
یا سرخ کرده که سرخ کرده هم تو دراز مدت فکر نکنم برای سلامتی خوب باشه. تیغاشم رو اعصابن.
جنوب که هیچ وابستگی ندارم ولی تو غذاهای شمال و گیلان اصلا ماهی و اشپل و اینا نمیتونم بخورم. برخلاف باقی غذاهاشون.

با توجه به آلودگی شدید آبها هم اصلا فکر نکنم گزینه خوبی باشه حالا اگه پرورشی باشه شاید.

• Wow
  • Like
Reactions: NHM and m.a.t

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
هممم... من فقط تن ماهی خوشم میاد
یا سرخ کرده که سرخ کرده هم تو دراز مدت فکر نکنم برای سلامتی خوب باشه. تیغاشم رو اعصابن.
جنوب که هیچ وابستگی ندارم ولی تو غذاهای شمال و گیلان اصلا ماهی و اشپل و اینا نمیتونم بخورم. برخلاف باقی غذاهاشون.

با توجه به آلودگی شدید آبها هم اصلا فکر نکنم گزینه خوبی باشه حالا اگه پرورشی باشه شاید.
من چند وقته کلا غذایی که روغنش یکم زیاد باشه و سرخ شده باشه نمیتونم بخورم روغن اذیتم میکنه ماهی رو درسته میندازم تو فر بدون هیچ روغنی البته سلیقه ای هست یه سری خوششون میاد یه سری خوششون نمیاد بستگی به مدل درست کردن هم داره من ماهی جنوب یه سریاشونو تست کردم اصلا خوشم نیومد روش پخت ماهی های جنوب و حتی مدل خوردن جنوبیا با ما شمالیا فرق داره تا جایی که شنیدم اونا انقدر ادویه میزنن که بوی ماهی گرفته بشه درحالی که ما شمالیا چه ماهی چه میگو خیلی وقتا بدون هیچ ادویه ای درست میکنیم که بوش گرفته نشه من کلا. از سمت جنوب فقط هشت پا خوشم اومد و کوسه (اگه با تیغ ماهی مشکل دارید کوسه رو تست کنید کلا تیغ نداره البته یه سری دیگه از ماهیای جنوب مثل ماهی شیر هم تیغ ندارن ولی کوسه قیمتش مناسبه)
اگه تهران هستید بنظرم فیتوفاگ رو حتما تست کنید به شخصه ماهی مورد علاقمه چون هم قیمتش نسبت به بقیه کمتره هم زیاد بو نمیده هم گوشت به شدت سفید و نرمی داره مثل پنبه نرم هست اگه درسته بپزید تیغای داخلش یکجا باهم جدا میشن و تیغ ریز نداره راحت پاک میشه
البته اونجا شاید برای اینکه بیشتر بفروشنش بهش بگن کپور نقره ای، کپور نقره ای همون فیتوفاگه که با کپور معمولی یا کپور گیاهخوار (آمور) فرق دارن درکل اگه پیدا کردید پیشنهاد میکنم تست کنید اگه با تیغ مشکل دارید ریزش نکنید درسته بپزید اگه از بو ماهی خوشتون نمیاد ادویه بزنید بهش بوشو میگیره اگرم حوصلشو دارید شکم پر درست کنید شاید نظرتون عوضشه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,374
نام
Mehrdad
Mafia II > Mafia

میفهمم نسخه اول چرا و چگونه بازی به مراتب خفن تر و شاید خیلی بهتریه... خودمم اولین باری که مافیا 1 رو n سال پیش رو PC بازی کردم، رسما از تک تک بازی هایی که تا اون موقع تجربه کرده بودم یک سر و گردن خفن تر بود، یونیک بود، مافیا 1 ساخت بینهایت تمیز و کلاسیکی داره، اما در مجموع، من نسخه دوم رو بیشتر دوست دارم، , Vito هم از Tommy بیشتر دوست دارم، خیلی بیشتر،

یادش بخیر اینجا چقدر کل کل بود سر اینکه برف و چمن نسخه 360 خفن تره یا PS3 :D
نیویورک برفی و کلا حس و حال بازی در طول داستان، از تم و موسیقی تا طراحی شهر... خیلی خفنه، قشنگ اون چسبیدگی که قدیما در طول پلی ترو به بازیا پیدا میکردم رو هنوزم با 2 پیدا میکنم، خیلی بیشتر از 1 ، تو دوران جدید این حس چسبیدن به بازی رو با امثال سولزبورن، هنوز جی تی ای، هنوز جی تی، هنوز ویچر و فال اوت ها و... ریترنال تجربه کردم، البته یک سری ایندی به شدت خفن هم همیشه اون وسطا پیدا میشند،
منظورم از چسبیدن، حالتیه که بازی عملا بخشی از فکر روزانه و زندگیمه، ساندترکش همش تو ذهنم در حال پخشه... کلا تو فازشم :D

(به زودی این حس رو با امیدوارم سایلنت هیل و RE ریمیک ها تجربه کنم، کسلوینیا و بایوشاک و الیس جدید هم بیاد که دیگه تموم :l )
(انچارتد جدید از ناتی داگ هم دوست)

مافیا 2 گیم پلی روون تری هم داره اینم مهمه که خب به نسل و زمان ساخت اینا, برمیگرده، ولی در نهایت بین 1 و 2، 2 رو انتخاب میکنم... این اواخر به پلاس خورد و شانسشو پیدا کردم یک بار دیگه این 2 بازی خفن رو تجربه کنم...(ریمیک ریمستر)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
Alienware کلا برند الکی Overrated و آشغال سازه. کلا 2-3 تا مانیتور خوب داره و بس. بقیه چیزاش از زدم آشغال ان.
بهترین چیزی که Alienware ساخته، کوله پشتی fake اشه. که اونم خودش نساخته، چینی‌ها از روی کوله پشتی اصلی alienware کپی کردنش.:>

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
بهترین چیزی که Alienware ساخته، کوله پشتی fake اشه. که اونم خودش نساخته، چینی‌ها از روی کوله پشتی اصلی alienware کپی کردنش.:>
این لپتاپاش خیلی هوس انگیزن ریویو هاشون ر میبینم. :-?
مثلا ایسوس رو میدونم کلا کنترل کیفی خوبی نداره (لپتاپاش البته) ایلین ور نداشتم تالا

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر