Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نظر من اینه ک این لیدر های فمینیست ایرانی ک همتون هم اسمشون رو شنیدین رو باید همراه مسئولین ea از صفحه روزگار حذف کرد چون اینا دارن ترویج بی شعوری و کثافت بودن رو میدن ، دیگه هر عقل سلیمی ک ی بار محتوای شبکه های اجتماعی اینا رو بخونه ب احمق بودن اینا پی میبره ، اینا کلا مریض و ضد مرد هستن ، همین 50 روز دیگه دیدیم مردا چقد خودشون رو فدا کردن ولی این حرومزاده ها اصلا این چیزا ب چشمشون نمیاد و فقط دارن تفرقه میندازن ، و نظر من با توجه ب برخورد هایی ک تا الان با جنس مخالف داشتم اینه ک اکثریت (حداقل 80 90 درصد) زنهای ایرانی هم اینا رو قبول ندارن و از نظرشون اینا روانی میان(اخه کدوم زن ایرانی حاضر میشه ب شوهرش اجازه بده ک با ی زن یا ی مرد دیگه بخوابه و خودش هم بره همین کارو کنه؟! ) واقعا یسری چیزایی ک این عوضیا دارن بیان میکنن حتی توی چورن‌هاب هم قفله ! . کلا اینا مرز های استاندارد های دوگانه رو فرسخ ها جا ب جا کردن ک اینجا جاش نیست بگم ولی چیزی ک ازش مطمئنم اینه ک اون ذهنیت مریض اینا هیچوقت نمیتونه ب جامعه ایران حاکم بشه چون همون جامعه زن های ایرانی هم نمیتونن اینا رو بپذیرن .
اینا کلللل دغدغشون از فمینیست بودن اینه ک پشماشون رو نزنن و بوی گ.وه هم اگه بدن کسی حق نداره بهشون اعتراض کنه !

ی فکت ک الان همه بهش یقین پیدا کردن اینه ک هر چی نسل جلو میره فهم و شعورشون میره بالا ، بنظر من همین هم باعث میشه ک وقتی EA بره ب صورت خودکار مشکلات زن های ایرانی هم برطرف بشه چون مردم نشون دادن ک دیگه جنسیت براشون فرق نداره و هر دو جنس پشت هم هستن .

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,142
نام
Melkor
خبر هایی در رابطه با طبقاتی شدن اشتراک EA play به گوش میرسه .به نظر unpopular بنده اصلا چیز خوبی نیست :)

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,243
من فکر میکنم شما equal opportunities رو درست درک نکردی. مثلا در مورد کار در معدن equal opportunities اینه که هم مرد و هم زن این فرصت بهشون داده بشه که اگر بخوان بتونن توی معدن کار کنن. طبیعتا در هر موقعیت شغلی فرد برای انجامش باید صلاحیت هایی داشته باشه ولی وقتی صرف نظر از صلاحیت های فرد صرفا به خاطر جنسیتش ازش اون فرصت یا opportunity سلب بشه اونوقته که equal opportunities وجود نداره. اینکه فردی اصلا حاضر هست و میخواد که اون کار رو انجام بده برمیگرده به انتخاب فرد و جدای از opportunity انجامش. در مورد مثال شما هم بعید میدونم که عمده مرد ها هم حاضر باشن توی معدن کار کنن پس حالا با منطق شما اصلا مرد ها هم نباید فرصت کار تو معدن رو داشته باشن چون اگه به انتخاب خودشون باشه حاضر نیستن تو معدن کار کنن.
من کجای حرفم گفتم که نباید حق کار در معدن به خانم ها داده بشه؟ اتفاقا برعکس باید هم حقشو داشته باشن. حرف من اینه که حقوق برابر نباید فقط جنبه های خوشگلش برای بقیه باشه، بلکه باید شامل همه مسائل خوب و بدش بشه. اگه نمیشه این شرایط رو پذیرفت پس اینکه صرفا بگیم "حقوق برابر" خیلی ساده انگارانه خواهد بود. چون بسیاری از فاکتورها و متغیرهای مختلف رو این وسط داریم نادیده میگیریم.
بله مردها هم احتمالا علاقه ای ندارن در معدن کار کنن ولی شرایط جوری براشون ایجاب کرده که زیاد انتخابی نداشته باشن و این شرایط هم قطعا از دل equal opportunities یا دست بالا داشتن در نیومده.

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
من کجای حرفم گفتم که نباید حق کار در معدن به خانم ها داده بشه؟ اتفاقا برعکس باید هم حقشو داشته باشن. حرف من اینه که حقوق برابر نباید فقط جنبه های خوشگلش برای بقیه باشه، بلکه باید شامل همه مسائل خوب و بدش بشه. اگه نمیشه این شرایط رو پذیرفت پس اینکه صرفا بگیم "حقوق برابر" خیلی ساده انگارانه خواهد بود. چون بسیاری از فاکتورها و متغیرهای مختلف رو این وسط داریم نادیده میگیریم.
بله مردها هم احتمالا علاقه ای ندارن در معدن کار کنن ولی شرایط جوری براشون ایجاب کرده که زیاد انتخابی نداشته باشن و این شرایط هم قطعا از دل equal opportunities یا دست بالا داشتن در نیومده.

من هنوزم به نظرم بحث شما درمورد opportunity نیست. اون جنبه های خوشگل یا دست بالا داشتن که شما میگی privilege هست نه opportunity.

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,092
مبحث یا مفهوم برابری و عدالت یکی از گٌنگترین و پیچیده ترین مباحث تو فلسفه جامعه شناسیه.

به نظرم بهتره به جای مانور رو مفهوم "عدالت" ، از مفهوم "آزادی" استفاده کنیم.

همه باید از نعمت آزادی برخوردار باشند.

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
equal opportunity با equality of outcome فرق میکنه
دوستان هم مثالش رو زدن
یه ویدئو جوردن پیترسون داره در این رابطه
به زیبایی هر چه تمام تر توضیح میده؛ ببینیدش

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
تو دنیا و در طول تاریخ خیلی جریان ها و حزب ها و گروه ها و عقاید و... شکل میگرن و تو دوره هایی بولد میشند بعد منتقد پیدا میکنند دو دستگی ایجاد میشه و درگیری پیدا میکنند و آخرش هم از هدفشون دور میشن و فقط برای بقای خودشان و نفع شخصی خودشان میجنگن هر کدام از این جریانات یا اعتقادات توجیح خاص خودشان دارند و خیال میکنند بهترین و درست ترین افکار را فقط خودشان دارند
کلا اگر به یک عقیده خاص خیلی بهاء داده بشه مثل یک غده سرطانی هم خودش نابود میکنه هم جامعه را و وظیفه حکومت ها و مردم اینکه نگذارن اینها بر جامعه غلبه کنند
حکومت و جامعه ای موفق هست که همه عقاید درش وجود داشته باشه اما هیچ کدام بر جامعه سلطه پیدا نکنه!

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,928
نام
آن مرد !
کاش حداقل برای یه مدت کوتاه، ما فقط منتظر نمی شستیم که چیزی پیدا کنیم که قشری رو باهاش بکوبیم.
کاش حداقل برای یه مدت کوتاه، ما روی مسائلی که اهمیتشون بسیار بسیار بیشتره تمرکز کنیم.
کاش حداقل برای یه مدت کوتاه، بفهمیم که یکسری حرف ها اندازه دهن ما نیست، و حرف هایی که اندازه فهم و منطقمون نیست نزنیم. همه قرار نیست فیلسوف باشن;)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
بازی های راکستار از نظر گیم پلی فاجعه ان بسیار کلنگی کند فشل تو مخ و اعصاب خوردکن
کاش پولمو برای GOW دور نریخته بودم یه گیم پلی تکراری و خسته کننده
MGS4 به کل کارنامه میکامی میچربه
a-new-power-is-rising-when-your-post-finally-leaves-34707828.jpg

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان راهی برای دانلود از یوتیوب میشناسید؟ هر چیزی رو امتحان کردم سرعتش بشدت پایینه ربات تلگرامی هم باشه بیشتر از 300 مگ بصورت رایگان نمیذاره دانلود کنیم

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
دوستان راهی برای دانلود از یوتیوب میشناسید؟ هر چیزی رو امتحان کردم سرعتش بشدت پایینه ربات تلگرامی هم باشه بیشتر از 300 مگ بصورت رایگان نمیذاره دانلود کنیم
Download Youtube Videos for Free - SaveFrom.net
لینک دانلود میده مثلا با ADM میشه دانلود کرد
ببین خوبه
البته با IP آمریکا و انگلیس نباش مثلا استونی یا فک کنم آلمان میشه

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
JDownloader 2 از همه بهتره، مستقیم لینک YT میدی برات دانلود میکنه :D

1668081285504.png

حتی 4K(2160p) هم دانلود میکنه + Subtitle و Thumbnail :D

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
بازی های راکستار از نظر گیم پلی فاجعه ان بسیار کلنگی کند فشل تو مخ و اعصاب خوردکن
کاش پولمو برای GOW دور نریخته بودم یه گیم پلی تکراری و خسته کننده
MGS4 به کل کارنامه میکامی میچربه

راست میگی کیومرث؟😁

به گیم پلی باشه عناوین کوجیما(غیر فانتوم پین) ورای فاجعه هستند.

اون تیکه آخر هم به چشم یک جوک بهش نگاه میکنم.

vanquish>>>>>>>>>>>>>>کل آثار کوجیما(هر چند غیر متال گیر هم چیزی دیده نمیشه)(:|

بعد 4 دهه فعالیت همچنان نمیتونه از زیر سایه متال گیر بیاد بیرون.خیلی بد هست که همه ازت بخوان متال گیر بسازی.این مسئله مثلا در مورد میکامی صدق نمیکنه!الان میلیونی همه منتظر داینوکرایسیس هستند و حتی به رزیدنت هم ترجیح میدن(خیلی حرف هست.به بزرگترین فرانچایز یک شرکت)

فعلا😁

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
JDownloader 2 از همه بهتره، مستقیم لینک YT میدی برات دانلود میکنه :D

View attachment 276592

حتی 4K(2160p) هم دانلود میکنه + Subtitle و Thumbnail :D
این خوبه خیلی ولی حیف که بازم باید از شیلترشکن استفاده کرد برای دانلود که سرعت میاد پایین کاش یه راهی بود میشد ویدیو رو لینک مستقیم کرد برای دانلود یه ویدیو میخوایم ببینیم هی گیر میکنه از بس سرعت پایینه یوتیوب هم که تا یه حدی بیشتر ویدیو رو خودش دانلود نمیکنه حداقل یجا ادم بتونه ببینه فوقش تا دو دقیقه دانلود میشه ویدیو بعدش دیگه میمونه تا وقتی که ویدیو پلی بشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر