Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid

این مرحله ای که توی تهرانه من همون اولش گیر کردم هرجا میرم این برادرا منو میبینن باس چیکار کنم!؟

واسه قدم به قدمی که راه میرم برادر هست!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

این مرحله ای که توی تهرانه من همون اولش گیر کردم هرجا میرم این برادرا منو میبینن باس چیکار کنم!؟

واسه قدم به قدمی که راه میرم برادر هست!

بقل سرهنگ بیا پشت گلدون ها کاور بگیر تا سرهنگ بره جلو بعد فقط تنها کاری که باید بکنی اینه، اون سرباز جلویی رو باید موقعی که برمیگرده به اون سمت و همچنین اون نوره که میچرخه نبیننت برو بقل دیوار تو تاریکی بپر بالای دیوار و بقیه اش برو جلو

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
سلام دوستان. من دستگام جی تگه همه بازی هارو تو محیط فیری استایل با dvd extrat رو هارد میزنم . حالا این بازیو چه طور دو دیسکشو بریزم رو هارد که hd pack نصب شه.لطفا راهنمایی کامل کنید. هاردمم اکسترناله مخصوص ایکس باکس نیست.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من الان سرباز ها رو با چاقو میکشم. اگه با مشت و لگد بزنمشون چه فرقی میکنه؟؟ خواهشا جواب بدید
من هم با چاقو کشتم هم با دست ولی با چاقو بکشی اونجوری که من تست کردم هم رو نرمال هم یک درجه بالاتر ، mark ها رو پر نمیکنه ولی یک یا دو نفر با مشت مخفیانه بزنی پر میشه و فعال

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
من الان سرباز ها رو با چاقو میکشم. اگه با مشت و لگد بزنمشون چه فرقی میکنه؟؟ خواهشا جواب بدید

با چاقو کشته میشن. ولی اگه با دست ناک اوت کنین بقیه سربازا اگه ببینن میتونن بهوشش بیارن.

اقا گاهی بختا پیس پیس هم که بکنی شناسایی ت می کنن و اینا ,چرا؟؟ باگه؟

احتمالا فاصلت خیلی نزدیکه! از فاصله دورتر اینکارو انجام بده.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سلام دوستان. من دستگام جی تگه همه بازی هارو تو محیط فیری استایل با dvd extrat رو هارد میزنم . حالا این بازیو چه طور دو دیسکشو بریزم رو هارد که hd pack نصب شه.لطفا راهنمایی کامل کنید. هاردمم اکسترناله مخصوص ایکس باکس نیست.
دوست من hd contant تو هارد اکسترنال نصب نمیشه.

- - -ویرایش - - -

سلام چطوری می تونم HD Pack رو از رو هارد پاک کنم ؟ :-/
تو داشبرد اصلی برو تو قسمت system setting / storeg / hard drive / game and apps بعد برو داخل بازی اسپرینتل سل و بعد HD texture pach رو که هجم 2.9 گیگ داره پاک کن

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اقا گاهی بختا پیس پیس هم که بکنی شناسایی ت می کنن و اینا ,چرا؟؟ باگه؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2
اون مال زمانی هست که شما یک بار شناسایی شدی و سرباز ها میدونن که شما در محیط هستی

- - -ویرایش - - -

در ابتدا که بازی شروع میشه و به اسامی مثل صدیق و علی روحانی !!! و بعضی اسمهای ایرانی دیگه نگاه میکنی متوجه میشی که این دفعه دیگه دل رو به دریا زدن و کاملا خواستن که هرچی دلشون میخواد درباره ایران نشون بدن جدای از مراحلی که تروریست ها با هم فارسی صحبت میکنن که البته جای بحث داره این مراحل در عراق فارسی زبان اونجا چیکار میکنه به هر حال وقتی خط داستانی بازی رو دنبال میکنی متوجه میشی که روند کلی داستان طوریه که یکی به نعل میزنه یکی به میخ و گاهی میگه همه بلک لیست در تهران طراحی میشه و در انتها نتیجه میگیره که ایران به این مسئله هیچ ارتباطی نداره که حتی مرحله تهران در همین رابطه طراحی شده تا فیشر برای اطمینان از این مسئله به پایگاه اطلاعات ایران نفوذ کنه این مسئله کوچیکی نیست که ما بخوایم به همین راحتی به صرف اینکه این بازی بزرگی هست و سرگرم کننده ازش بگزریم شما هم دربارش فکر کنید و نظر بدین ببینید در چند بازی قبل از این درباره ایران صحبت شده آیا تا به این حد جلو رفته بودن یا نه؟

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی میدونه میشه میزان روشنایی رو تو بازی تغییر داد یا نه!!!
واقعا رو اعصابمه اینقدر بازی تاریکه!!
دوست من دوربین دید در شب رو روشن کن همه جا میشه مثل گیلان زمین!!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
اون مال زمانی هست که شما یک بار شناسایی شدی و سرباز ها میدونن که شما در محیط هستی

- - -ویرایش - - -

در ابتدا که بازی شروع میشه و به اسامی مثل صدیق و علی روحانی !!! و بعضی اسمهای ایرانی دیگه نگاه میکنی متوجه میشی که این دفعه دیگه دل رو به دریا زدن و کاملا خواستن که هرچی دلشون میخواد درباره ایران نشون بدن جدای از مراحلی که تروریست ها با هم فارسی صحبت میکنن که البته جای بحث داره این مراحل در عراق فارسی زبان اونجا چیکار میکنه به هر حال وقتی خط داستانی بازی رو دنبال میکنی متوجه میشی که روند کلی داستان طوریه که یکی به نعل میزنه یکی به میخ و گاهی میگه همه بلک لیست در تهران طراحی میشه و در انتها نتیجه میگیره که ایران به این مسئله هیچ ارتباطی نداره که حتی مرحله تهران در همین رابطه طراحی شده تا فیشر برای اطمینان از این مسئله به پایگاه اطلاعات ایران نفوذ کنه این مسئله کوچیکی نیست که ما بخوایم به همین راحتی به صرف اینکه این بازی بزرگی هست و سرگرم کننده ازش بگزریم شما هم دربارش فکر کنید و نظر بدین ببینید در چند بازی قبل از این درباره ایران صحبت شده آیا تا به این حد جلو رفته بودن یا نه؟
حداقل مثل جهاد 3 توش فوش چیز دار فارسی نمی دن :d

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستانی که پک اچ دی رو نصب کردن
من الان بیشتر از 30 دقیقه هست گذاشتم نصب بشه ولی هنوز نوار لودینگ 1% هم جلو نرفته...؟؟
چیکار کنم ؟ چقدر طول میکشه ؟ کنسل کنم یا بزارم بمونه ؟

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
دوستانی که پک اچ دی رو نصب کردن
من الان بیشتر از 30 دقیقه هست گذاشتم نصب بشه ولی هنوز نوار لودینگ 1% هم جلو نرفته...؟؟
چیکار کنم ؟ چقدر طول میکشه ؟ کنسل کنم یا بزارم بمونه ؟

کلا بهتر قبل از ورود به بازی یه آهنگ از هارد بذاری پخش بشه و تا آخر نصب پک اچدی آهنگ خودش تکرار بشه.
در ضمن نصب پک اچدی این بازی یه مقدار زیاد طول میکشه.

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
کلا بهتر قبل از ورود به بازی یه آهنگ از هارد بذاری پخش بشه و تا آخر نصب پک اچدی آهنگ خودش تکرار بشه.
در ضمن نصب پک اچدی این بازی یه مقدار زیاد طول میکشه.
ممنون از پاسخ
ولی دوباره از اول گذاشتم درست شد.. دیسکم برنر مکس بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر