Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
Grim Now!:d
بازی خیلی بهتر از قبل دراومده ولی خب از SC توقعمون بیشتر از این حرفاست.
شخصی سازی به مراتب خیلی بهتر از قبل شده یعنی این دفعه لباس سم رو هم میشه شخصی سازی کرد.

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
دوستان کسی میدونه میشه میزان روشنایی رو تو بازی تغییر داد یا نه!!!
واقعا رو اعصابمه اینقدر بازی تاریکه!!

تو تنظیمات هربازی ای مسلما میشه این کارو کرد, ولیسبک خاصّ بازی همینه !! اون سه تا چراغ سبز خشگل بالای کله ات واس همین موقع هاس دیگه ! یه Sam Fisher و سه تا بیل بیلکش :D

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
نه دوست عزیز منظور بنده رو بد متوجه شدید چون tv ما جایی هستش نور پنجره درست میخوره وسطش روزها به گونه ای میشه که توی اکثر بازیها قسمتی که درون بازی تاریک باشه برای مثال توی مرحله اول بلک لیست جاهایی که تاریک هست تو بازی به قدری تاریک میشه که واقعا هیچی دیده نمیشه!!
یا برای مثال مراحل بعدی وقتی جایی که نور هست تو بازی خب راحت میشه دید ولی وقتی توی سایه میری اصلا هیچی دیده نمیشه!!!
درسته که باید اون دوربین مخصوص رو بزنیم ولی برای جایی که روزه و سایه دیواری که می افته یه خورده بدجور میشه چون اگه اینطور باشه همش باید دوربین توی چشممون باشه!!حتی وقتی توی پایگاه اصلی هم هستیم باز هم قسمتهایی که نور نداره به شدت تاریک میشه در واقع این تاریکی که میگم یه خورده بیش از حد مصنوعی میزنه چون واقعا هیچی دیده نمیشه از جزئیات!!

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,576
نام
alireza
دوستان کسی نبود جواب بده؟؟؟ اصلا فرقی می کنه بین این مموریتا؟!؟ و بعد از تموم شدن بازی میشه این مراحل و رفت؟!؟!

میشه یکی بگه که فرق اون مراحل جانبی که از دوستامون (اونایی که تو سفینه هستند و اون یارو که تو زندانه) میگیریم با اون مراحله های جانبی که تو نقشه هستند چیه؟؟ کدوم پول بیشتری میده؟؟

مرسی

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
من در تعجبم چطور کسی بجز 1نفر به اینکه اون مرحله نمایش داده شده تو E3 2011 تو کنفرانس مایکروسافت تو بازی نیست اشاره نکرده! یعنی کسی اون نمایش بازی رو ندیده!:-/
البته اون مرحله هست ولی کلهم اجمعین فرق داره با اون نمایش بازی, اینکه میگم فرق داره , یعنی خیلی خیلی فرق داره!

خب اون pre alpha بود

- - -ویرایش - - -

بازی رو تموم کنی بازم دسترسی داری که مراحل فرعی و چلنج هاشو تکمیل کنی یا نه ؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بازی رو تموم کنی بازم دسترسی داری که مراحل فرعی و چلنج هاشو تکمیل کنی یا نه ؟

آره به همه چی دسترسی داری.

تازه داشتم بازیو شروع میکردم که یهو تموم شد :|:d
چرا انقدر کم بودش ؟

بستگی به نوغ بازی ـتون داره. من Ghost می رفتم برام 8 ساعت طول کشید

آخرین ویرایش:

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
دوستان چرا بازی زود به زود Save نمیشه !؟ مثلا تو مرحله بن قازی یه جا چند نفر خفه میکنم میرم جلو کافیه یه کدومشون منو ببینه بازی میگرده از اول اول جایی که ماموریت شروع شده ! بعد مرحله ایران نمیشه توی نقشه Sam انتخاب کرد حتما باید مراحل قبلی رو رد کنم ؟!

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
دوستان چرا بازی زود به زود Save نمیشه !؟ مثلا تو مرحله بن قازی یه جا چند نفر خفه میکنم میرم جلو کافیه یه کدومشون منو ببینه بازی میگرده از اول اول جایی که ماموریت شروع شده ! بعد مرحله ایران نمیشه توی نقشه Sam انتخاب کرد حتما باید مراحل قبلی رو رد کنم ؟!
متاسفانه بازی Check Point هاش خیلی دور به دور هستن واین مشکل دقیقا روی اعصاب من هم هست

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من الان بار اول رو Perfectionist و حالت Ghost تموم کردم ولی دو سه تا از مراحل رو Ghost Mastered نکردم . الان بخوام تمام مراحل رو از اول Panther برم اون همه زحمتی که بابت رکورد Ghost کشدیم از بین میره ؟

پ.ن : لیست تمام اچیومنت های بازی رو یه نفر لطف کنه بزاره + Secret Achievement ها .

===
در ضمن قبلا امتیازم 8.8 بود به بازی با تموم کردنش امتیازش شد همون 8.8 :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
یکی از جوانمردان لیست مراحل رو به ترتیب بزاره می خوام رو Perfectionist برم با ترتیب باشه.:D

page64

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اقا برای اینکه کامل گوست بشیم حتی یه بار هم نباید بهمون شک بشه؟الان abounded mill رسیدم:|
بله اصلا نبایداون فِلِش قرمز vنگ بشه و شلیک بشه بهتون به اضافه اینکه دشمنا اگه از کسی رو روی زمین بیهوش ببینن و از وجودتون باخبر شدن و شروع به جست و جو کردن نباید همونجوری ولشون کنین و محل رو ترک کنین در این صورت Panther حساب میشه باید همشون رو ناک آوت کنین . ولی اگه کلا از وجودتون با خبر نشدن میتونین بدون اینکه درگیر بشین به منطقه بعدی بدین و امتیاز گوست بگیرین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر