Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
من تقریبا ۳۰ ساعت بازی کردم و چند تا سوال دارم ولی اول نظرمو بگم:
خلاصه ترین نقد استارفیلد اینه که اگه گیمای قبلی بتسدا رو دوس داشتید اینم دوس دارید اگه نداشتید، استارفیلد نظر کسی رو عوض نمیکنه.
بزرگ‌ترین ایراد بازی برای من استوری اصلی هست، به نظرم خیلی خسته کننده هست، حالا شاید آخرش جالب بشه ولی این اصلا منو ترغیب نمیکنه که برم سمتش واقعا عذاب هست استوری اصلی. ایراد های بعدی هم هوش مصنوعی بسیار پایین دشمن ها هست که باعث شده گان پلی لذت بخش بازی هم نتونه اونجور که باید خودشو نشون بده، و مورد سوم هم که شاید من اینجور احساس کنم، به نظرم کامپنین های بازی خیلی کلیشه ای هستن هیچکدومش رو من خوشم نیومد، البته من کلا گیمای بتسدا رو سولو میرم اکثرا چون اصلا خوشم نمیاد وقتی دارم لاک پیک میکنم یا یه نفر رو میبینم حال نمیکنم با شاتگان صورتشو میارم پایین یکی از پشت نظر بده و بگه نباید این کارو میکردی، در نتیجه این شد که بیلد من سولو ترین حالت ممکنه، که یعنی بر خلاف دو مشکل قبلی اینو میشه یه کاریش کنی ولی خب به پلی ترو های بعدیم لطمه میزنه چون بار بعدی رو نمیخوام سولو برم.در کل اینجور بگم که همین که مارو به زور عضو کانستلیشن میکنن بزرگ‌ترین ایراد هست و اگه انتخابی بود ۹۰ درصد مشکلاتی که من با گیم دارم حل میشد( و داخل یه ار پی جی بی نقص قطعا انتخابی بود این قضیه،وقتی از بالدرز گیت ۳ یه راست بیای استارفیلد انتظار بالا هست)
نکات مثبت گیم هم طراحی محیط و موسیقی ۱۰/۱۰، سیستم پرک خیلی عالی کار شده، نبرد فضایی یا همون داگ فایت سفینه ها ۱۰/۱۰، استوری های فرعی بر خلاف استوری اصلی بسیار عالی کار شدن. سیستم اوت پست سازی خیلی جالب هست و منی که داخل فال اوت یه دونه اوت پست هم نساختم اینجا رفتم دنبالش واقعا منو جذب کرد.
در کل استارفیلد همون ۸/۱۰ هست و به نظرم منتقد ها نمرات درستی به بازی دادن، هر چند که من انتظارم بیشتر بود و ۸۷-۸۸ پیش بینی کردم.

خب حالا سوال هام:
دستگاهی داخل بازی هست که بهش وسایل بدیم ازون طرف متریال خام بده؟ مثلا بهش تفنگ بدی بهت المینیوم و آهن و اینا بده؟
و آیا نقطه ای از گیم هست که بازی اجازه ری اسپک بده؟ بعضی از پرک هامو خیلی اشتباه کردم برداشتم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,462
نام
مــاکــان
خب حالا سوال هام:
دستگاهی داخل بازی هست که بهش وسایل بدیم ازون طرف متریال خام بده؟ مثلا بهش تفنگ بدی بهت المینیوم و آهن و اینا بده؟
و آیا نقطه ای از گیم هست که بازی اجازه ری اسپک بده؟ بعضی از پرک هامو خیلی اشتباه کردم برداشتم.
1 - نه اصلا این امکان رو نداره.
به جاش میتونی اسلحه ها رو بفروشی و با پولش متریال بخری.
البته اگه از فارم/ماین کردن خسته شدی.

2- جز روی PC با کنسول کامند نمیشه ری اسپک کرد.
بازی لول کپ نداره و شاید اصلا نیازی به ری اسپک اسکیلها اونقدرها نباشه.
ولی برای Traits و... که منطقیه بخوای عوض کنی فقط همون کامندکنسول روی PC.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pvt.miller

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
591
نمیدونم صفحات قبل گفته شده یا نه، برای حل مشکل کمبود فضا برای ذخیره ایتمها، تو Lodge میتونید به طور نامحدود ایتم ها رو انبار کنید. فقط لازمه که ماموریت Old Neighborhood رو انجام بدید تا اتاقتون رو بهتون تحویل بدند.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
وقتی وارد این فروشگاه شدم . خیلی تعجب کردم از گرافیک و طراحی بازی

من از طراحی ساده و تمیز فضایی اصلا خوشم نمیاد مثل خیلی فیلمها یا بازی ها

از طرفی طراحی Rusty و لباس هایی که حس سنگین بودن را داره (مثل سری Gears ) حس درگیری را بیشتر میکنه
ترکیب عالی PBR متالیک و Roughness و Clear coat

Photo_2023-09-15-195007.jpg Photo_2023-09-15-195451.jpg Photo_2023-09-15-194747.jpg

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
دوستان تاریخ دقیقی برای انتشار Creation Kit 2 اعلام نشده؟

بزرگترین اشتباه عمرمو مرتکب شدم !!
خواستم یکم اسکایریم و برم تا استارفیلد لانچ میشه . چند تا دونه مادم تست کنم الان با 200 و خورده ای ماد نمیتونم بیام بیرون حتی !!!! خیلی وقت بود گیم اینطوری میخکوبم نکرده بود .
بعدشم New Vegas رو که از دست دادم باید برم و Fall Out 4 و حتی 76 که خیلی بهتر شده از لانچ فاجعه و بدون NPC رو فرصت دوباره ای بدم !!!!
امیدوارم عمرم قد بده به Starfield هم برسم .
اگر ماد لیست خوبی برای Fall Out 4و76و نیو وگاس پیشنهاد داشتید حتما بگید :!!

آخرین ویرایش:

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
434
نام
مسعود
دوستان تاریخ دقیقی برای انتشار Creation Kit 2 اعلام نشده؟

بزرگترین اشتباه عمرمو مرتکب شدم !!
خواستم یکم اسکایریم و برم تا استارفیلد لانچ میشه . چند تا دونه مادم تست کنم الان با 200 و خورده ای ماد نمیتونم بیام بیرون حتی !!!! خیلی وقت بود گیم اینطوری میخکوبم نکرده بود .
بعدشم New Vegas رو که از دست دادم باید برم و Fall Out 4 و حتی 76 که خیلی بهتر شده از لانچ فاجعه و بدون NPC رو فرصت دوباره ای بدم !!!! امیدوارم عمرم قد بده به Starfield هم برسم . :!!
Fallout 4 حدود 6 ماه طول کشید بیاد بیرون واسه استارفیلد شاید بیشتر زمان ببره

N0o0bSmoke

کاربر سایت
Oct 24, 2021
129
وقتی وارد این فروشگاه شدم . خیلی تعجب کردم از گرافیک و طراحی بازی

من از طراحی ساده و تمیز فضایی اصلا خوشم نمیاد مثل خیلی فیلمها یا بازی ها

از طرفی طراحی Rusty و لباس هایی که حس سنگین بودن را داره (مثل سری Gears ) حس درگیری را بیشتر میکنه
ترکیب عالی PBR متالیک و Roughness و Clear coat

View attachment 309704View attachment 309705View attachment 309706
آدرسش کجاست؟ :D

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
آدرسش کجاست؟ :D
والا ....

منی که از قدیم الایام مثل اسب بازی های پیچیده انجام دادم توی این بازی گیج شدم ! (فقط چند روزه بازی را نصب کردم)
برای همین فقط یادمه اطراف نیو آتلانتیس بود توی یک بخشی از شهر که حالت Downtown داشت
تنها مغازه ای بود که دلم نیومد ازش چیزی کش برم !

یک چیزه جالب در مورد grabbing آبجکت ها متوجه شدم که ...

حتی آبجکت های non interactive که با دست بلند میکنید هم اینبار رصد میشن ! و صاحب دارند !
و اینکه صاحب خونه یا مغازه مرتب میاد دنبالتون که یک موقع چیزی کش نرید ؟! :D

آخرین ویرایش:

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
434
نام
مسعود
والا ....

منی که از قدیم الایام مثل اسب بازی های پیچیده انجام دادم توی این بازی گیج شدم ! (فقط چند روزه بازی را نصب کردم)
برای همین فقط یادمه اطراف نیو آتلانتیس بود توی یک بخشی از شهر که حالت Downtown داشت
تنها مغازه ای بود که دلم نیومد ازش چیزی کش برم !

یک چیزه جالب در مورد grabbing آبجکت ها متوجه شدم که ...

حتی آبجکت های non interactive که با دست بلند میکنید هم اینبار رصد میشن ! و صاحب دارند !
و اینکه صاحب خونه یا مغازه مرتب میاد دنبالتون که یک موقع چیزی کش نرید ؟! :D
آره مثل قبل نیست آیتمی که میخوای بدزدی رو بتونی بلند کنی ببری یه اتاق دیگه بذاری تو جیبت. دستت بخوره صاحبش میوفته دنبالت
راه حلش اینه یه آیتمی که تگ دزدی نخورده باشه رو بلند کنی بعد باهاش اون چیزی رو که میخوای بدزدی بکشونی یه اتاق خالی

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اقا چرا exophase ساعتی که ترک میکنه برای بازی با خود ساعتی که بازی توی سیو مینویسه متفاوته؟ من بالای ۵۰ ساعت سیوم شده ولی تو exo شده ۳۵! زمان از دستم در رفته

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,462
نام
مــاکــان
دوستان چرا کاراکتر خیلی اروم راه میره؟یا همینجوره کلا؟یعنی همیشه باید بدویم؟
راه رفتن که همینه و آرومه.
دو نوع هم دویدن داره.

یکی حالت گرم کردن و یکی هم مدل یوسین بولت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر