Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,039
نام
آریا
View attachment 307690

سیب زمینی برای منتظران
این ویدیو یه حس خوبی داشت که هایپم رو برای تجربه بازی از قبل هم بیشتر کرد! :D (جدی می‌گم)
لعنت بر این تبعیض طبقاتی که فقرا و پابرهنگانی مثل من هنوز توی منوی بازی هم نچرخیدن و بقیه یه دور تمومش کردن و مشغول دور دوم هستن! :|

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
این ویدیو یه حس خوبی داشت که هایپم رو برای تجربه بازی از قبل هم بیشتر کرد! :D (جدی می‌گم)
لعنت بر این تبعیض طبقاتی که فقرا و پابرهنگانی مثل من هنوز توی منوی بازی هم نچرخیدن و بقیه یه دور تمومش کردن و مشغول دور دوم هستن! :|

دووم بیار مرد :D من که شب دارم میرم خونه دوستم میخوابم ، چون اگر امشب برم خونه ، تا 3:30 نمیخوام ، بعدش نهایت بتونم 2-3 ساعت بازی کنم بعدش از خستگی بخوابم و کله روزو از دست بدم :D:D:D سره همین میرم خونه دوستم که شب حتما بخوام :-" :))

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,044
نام
مصطفی
دووم بیار مرد :D من که شب دارم میرم خونه دوستم میخوابم ، چون اگر امشب برم خونه ، تا 3:30 نمیخوام ، بعدش نهایت بتونم 2-3 ساعت بازی کنم بعدش از خستگی بخوابم و کله روزو از دست بدم :D:D:D سره همین میرم خونه دوستم که شب حتما بخوام :-" :))
شما میخواید بخوابین میرین خونه دوستتون!
چقدر دنیا از زمونه ما تغییر کرده :D B-)
پ ن : چندتا از این کلیپا که لازمه ببینیم قبل شروع برام بفرست.
مرسی

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
شما میخواید بخوابین میرین خونه دوستتون!
چقدر دنیا از زمونه ما تغییر کرده :D B-)
پ ن : چندتا از این کلیپا که لازمه ببینیم قبل شروع برام بفرست.
مرسی

آره دیگه ، برم با یک چیزی بلاخره درگیر میشم که فکرمو درگیر کنه :D
____

خیلی ویدئو دیدم ، بهترین چیزی که می خوای ببینی اگر بحث سیو کردن زمان هست ، این کلیپه

کامل میگه که بهترین هر چیزی ، از لباس ها و سلاح ها و سفینه و ... رو چطوری بگیری ، اسپولیش فقط یک ساعت اول بازی هست که هیچ چیزه خاصی نداره ، منظور از بهترین هم چیزای اولیه که باز می کنی باسه چند ساعت اول خوبن ! خیلی این یکی رو پیشنهاد میدم.

این یکی توضیح اسکیل های مهم هست ، تقریبا اکثر جاها اسکیل هایی که پیشنهاد میدن با هم یکسان هست (مثل Security و Weight Lift و ...)

اینم تیپ و تریک هایی که از قبل بدونی بهتره ، که کوروش جان چند صفحه پیش گذاشت

ویدئو خیلی زیاده ، من فکر کنم 2-3 روزه دارم فقط ویدئو میبینم ، ولی همینا بسه :D بیشتر از اون دیگه تکرار یک سری چیزاست سوای اینکه یک سری ویدئو ها خیلی اسپویل داشتن ، من ندیدمشون.

xbox.fire.78

عضو جدید
Jun 5, 2023
6
سلام خدمت دوستان.بین حالت های نرمال و سخت تو این بازی تفاوت چقدره؟از نظر هوش مصنوعی دشمن ها منظورمه.بنظرتون رو چه درجه سختی بازی رو استارت بزنیم؟

MrDark

عضو جدید
Sep 5, 2023
2
نام
محمد حسن
بی صبرانه منتظر ساعت ۴ صبحم😁.راستی دوستان بازی الان برای من ۱۰۱ گیگ جا گرفته (xbox series s)بعد شنیدم آپدیت روز عرضه ۱۵ گیگ هست.الان من همه چی رو نصب کردم و دیگه هر چی میگردم چیزی برای آپدیت نیست.یعنی آپدیت روز عرضه اومده و من تمومش کردم یا هنوز نیومده و ۴ صبح به بعد میاد؟من گیج شدم یه خورده🥲

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
Starfield Screenshot 2023.09.04 - 15.02.01.24.png
بیمارستان فضایی که تصادفی پیدا کردم میشد داخلشم گشت کوئستم داشت
Starfield Screenshot 2023.09.05 - 15.20.37.40.png
پیدا کردن فلزات گران بها جذابیت خاص خودشو داره

Starfield Screenshot 2023.09.04 - 14.47.55.34.jpg
سنگ تمام بتسدا تو طراحی لباس و برای اولین بار فیزیک درست حسابی
اینقد دیزاین لباسا خوبه دلم نمیخاد مود لباس بریزم برعکس فالوت و اسکایریم که اسهال میگرفتی از طراحی لباس, بدون مود کرکتر انگار گونی پوشیده بود

Starfield Screenshot 2023.09.03 - 23.10.33.27.png
تو جزئیات یچیزی مثل غذا, موجودات ریز, دمو دستگاه کامپیوتری, هرچیزی, بتسدا کم کاری نکرده دلت میخاد همجا رو نگا کنی
--
از لحاظ کیفیت کلی و وزن خیلی از فالوت 4 بالاتره و یکی از با کیفیت ترین بازیهاست ( پروفم استیمم رو نگا کنید نیازی به توضیح نیست:D)

بازی اروم شروع میشه و کیک اماده نیست, برای یه عده عذاب ناکه تا راه بیفتن تو بازی منی که از بچگی عناوین بتسدا رو جارو کردم بعد 11 ساعت هنوز گم شدم تو بازی :))
میشه درک کرد نمره 7 ign و و گیم اسپات رو ولی در عین حال یه ایراداتیه که که حس میکنی شخصیه بستگی به پلیر داره
هرچی بیشتر جلو برین بیشتر اعتبار ign و gamespot خراب میشه براتون :D

عناصر role play بازی هم سنگینه هر اسکیل پوینت رو باید با دقت خرج کنین من الان پاره شدم سر اشتباهاتم یه کوئستی دارم نمیتونم تمامش کنم کشتی های دشمن با اینکه هم لولم هستن نابودم میکنن مجبورم برم کشتیمو قویتر کنم یه روز دیگه برگردم :|

MrDark

عضو جدید
Sep 5, 2023
2
نام
محمد حسن
فردا صبح ساعت 3:30 صبح ، بازی آنلاک میشه ، من که اون ساعت خوابم ، فکر کنم دیگه 9-10 صبح بشینم پاش بریم تا شنبه :D
حتما چندتا ویدئو بدون اسپویل ، در مورد اسکیل تری ببینین ، چونکه توی این بازی Respec کردن یا همون Reset کردن اسکیل ها وجود نداره !!! Cap Lvl هم نداره :D
ببخشید میشه چند تا منبع یا ویدئو که مفید باشن برای آموزش اسکیل تری به صورت لینک قرار بدید یا اسمشون رو بگید🙏

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
سلام خدمت دوستان.بین حالت های نرمال و سخت تو این بازی تفاوت چقدره؟از نظر هوش مصنوعی دشمن ها منظورمه.بنظرتون رو چه درجه سختی بازی رو استارت بزنیم؟
با هر درجه سختی که خواستید میتونید بازی کنید و وسط بازی در هر لحظه درجه سختی بازی رو تغییر بدید.

یه توضیح در مورد فارم لجندری بدم.
برای اینکه اسلحه و ایتم لنجدری بیشتر دراپ بشه در ورود به هر نقشه میتونید بازی رو روی سخت ترین درجه بذارید تا الیتهای بیشتری در بازی ظاهر بشه و شانس دراپ ایتم خوب بالا بره و درست قبل از مبارزه درجه سختی رو پایین بیارید که اذیت نشید. من از این روش استفاده نکردم ولی یه روش دیگه هم هست اینکه قبل از کشتن دشمن الیت سیو بزنید و بعد از کشتن ایتمی که دراپ میشه رو چک کنید اگر لجندری بود بردارید و اگر نبود ریلود کنید و مجددا بزنید. من از این روش برای گرفتن یه اسلحه لجندری استفاده کردم با توجه به اینکه ریلود روی PC سریعه براحتی میتونید حداقل یه اسلحه لجندری بگیرید.

در مورد بازی خودم به اون نقطه مورد نظر در داستان رسیدم و الان دیگه فقط میخوام برم سراغ ساید کوئست. جالبه هنوز هیچ کدوم از شهرها رو هم نگشتم و فقط داستان ساید کوئستها رو دنبال میکنم که این بخش ماموریتها یخورده خلوت تر بشه بعد برم. ساختن پایگاه و اینها فکر نکنم تا اخر بازی برم سراغش. تقریبا هیچی هم بلد نیستم. لامصب اونقدر گسترده است که باید تصمیم بگیری میخوای چیکاره بشی:D من تصمیم گرفتم تو کار ساخت و ساز نرم. حداقل فعلا.
راستی research و کلا استفاده از research station یادتون نره. حداقل باعث میشه بخاطر استفاده از موادی که جمع کردین وزن خودتون و کارگوی سفینه کم بشه.
مورد بعد اگر اول بازی دیدین درگیری فضایی سفینه به سفینه کمه تعجب نکنید. در ساید کوئستها قراره حسابی جنگ فضایی داشته باشید.
از همه مهمتر اینکه برای لذت بردن از بازی روی یادگرفتن بازی تمرکز کنید. نمیشه مثل بقیه بازیها بگید میرم جلو و خود بخود یاد میگیرم. یاد گرفتن بازی نیاز به توجه داره و باید متمرکز بشید. مثلا چند روش برای رفتن به محل ماموریت جدید و سیستمهای مختلف هست همه رو اکتیو یاد بگیرید تا وسط بازی سردرگم نشید که خب حالا چطوری برم فلان جا یا فلان فروشگاه کجاست.

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
توی ردیت متوجه شدم که بدون رفتن به منوی نقشه میشه بین کهکشان ها جابجا شد! :D
چه پای پیاده چه تو سفینه
اسکنر باز کنید رو هدف نشونه بگیرین دکمه interact ( تو پیسی E هست) بزنید بعد خودش میگه چه دکمه ای بزنید تا سفر کنین اونجا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر