Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
دوستان راحت ترین راه برای گرفتن پرک های Stealth چیه؟
اسکایریم چون سیستم اسکیل تری متفاوتی داشت کم کم راه میوفتادی توش بعدش که کلا OP میشدی، فال اوتا رو هم با اون Suit ترنسپرنت میرفتم تا تونستم استلث برم.

اینجا الان 20 تا اسنیک اتک نیازمنده واسه پرک اول که اونم بشدت سخته بدون دیده نشدن بزنی! از پونصد متری با خفه کن میزنم بازم متوجه میشن، یا مثلا طبقه بالا یواش راه میری میفهمن.
مخصوصا اینقد سخت درست کردن اولشو کم کم بهتر میشه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ali-ps

Expert32

کاربر سایت
Mar 6, 2019
88
همه‌ مشکلاتی که گفتی برای منم بود ولی بعد از نصب کردن دوباره اما این بار رو SSD همه مشکلات از بین رفت و بازی الان خیلی روون و خوبه
من روی SSD هستم همین الان. کلا مشکل کندی یا ضعف سخت افزار نیست چون سخت افزاری که دارم تقریبا چند لول حتی قویتر از اون چیزیه که بازی به عنوان سیستم پیشنهادی گزاشته.
مشکل از دیزاینه. اگر منوی بازی مثلا با یک تاخیر چند میلی ثانیه بسته میشه و انیمیشن جمع شدن اون دایره وسط رو نشون میده بخاطر اینه که اون قسمت اینجوری طراحی شده. یا مثلا دکمه Scape بجای اینکه کلا منورو ببنده بصورت مرحله مرحله به عقب برمیگرده و همزمان دکمه Tab هم همون کارو میکنه باز به دیزاین مربوط میشه.
یا مثلا فونت روی دکمه های راهنمای بازی خیلی نازکه یا اینکه مثلا بعضی از محیطهای تاریک بسیار کدر و تاره مشکل از نبود تنطیمات گاما و کنتراسته و باز ربطی به سخت افزار نداره شاید تا حدودی با دستکاری مانیتور بشه بهترش کرد. کلا اون چندتا موردی که نوشتم در بهترین حالت از نظر سخت افزار بود.

• Like
Reactions: mgs4

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031

بازی Starfield جان یکی از بازیکنان و خانوده‌اش را نجات داده است!​

معمولا وقتی می‌شنویم که بازی‌های ویدئویی زندگی فردی را نجات داده، بیشتر فرم احساسی و روحی دارد. با این وجود استارفیلد جان یکی از بازیکنان خود را نجات داده است. یکی از کاربران ردیت با نام tidyckilla تا ساعت ۲ بامداد مشغول بازی کردن Starfield بود و به همین خاطر توانست خانواده‌اش را از خانه آتش گرفته نجات دهد.
آتش‌سوزی در نیمه شب

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,426
نام
مهیار
دوستان راحت ترین راه برای گرفتن پرک های Stealth چیه؟
اسکایریم چون سیستم اسکیل تری متفاوتی داشت کم کم راه میوفتادی توش بعدش که کلا OP میشدی، فال اوتا رو هم با اون Suit ترنسپرنت میرفتم تا تونستم استلث برم.

اینجا الان 20 تا اسنیک اتک نیازمنده واسه پرک اول که اونم بشدت سخته بدون دیده نشدن بزنی! از پونصد متری با خفه کن میزنم بازم متوجه میشن، یا مثلا طبقه بالا یواش راه میری میفهمن.
مخصوصا اینقد سخت درست کردن اولشو کم کم بهتر میشه؟
اون کوئست Secret Outpost رو انجام بده کارت خیلی راحت تر میشه

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,520
نام
عرفان
Screenshot_20230905_090809_Chrome.jpg
اگر از آخرین بازی آرکین ناامید شدید و دلتون برای یک immersive sim لک زده، استارفیلد اینجاست

کمتر از ۲۴ ساعت تا عرضه روی گیم پس🔥
جدا این ۴-۵ روز چقد دیر میگذره کف کردیم :D
قابلیت پرواز به نیوزلند برای این بازی هم آنلاکه؟ :D

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
607
نام
سینا
بعد از 42 ساعت بانو Sarah Morgan رو در Paradiso Resort به عقد و نکاح دائم خودم درآوردم. 😍:x🎉
مجلس کوچک و خانوادگی بود. :D

پ.ن. یه راهنمایی کوچیک: زیاد با کاراکتر از لحاظ احساسی جلو نرید وگرنه Lock میشه و همه‌جا همراهتون هست و تا بعد از عروسی نمیشه ماموریت‌های کاراکترهای دیگه رو رفت. 😅
بادا مبارک در جهان سور و عروسی‌های ما
سور و عروسی را خدا ببرید بر بالای ما 💃🎉

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
337
نام
مسعود
تجربه ی‌ من بعد از ۲۵ ساعت:
اوایل بازی واسه من به کم سر در گم بود، یه عالمه سیستم جدید معرفی میشد، شاید چون اولین بازیم تو فضا بود. من No Mans Sky و Starcitizen رو بازی نکردم ولی همه ی بازی های قبلی بتسدا رو تموم کردم.
هر چقدر بازی جلو تر میره سیستم ها و جوری که‌ باید‌ بازی انجام بدم واسم جذاب تر و واضح تر میشد.
گرافیک بازی از لحاظ هنری حرف نداره ولی پرفورمنس بازی مخصوصا تو‌ شهرهای بازی واسه من نصف میشه! من کارتم nvidia هست و‌هنوز درایور بازی منتشر نشده، اگه‌ ماد DLSs 3 بیاد‌ ۱۰۰ درصد فریم بهتر میشه. طراحی داخل سفینه‌ها و جزییات شهر و‌ معماری یکی از بهتریناست! کلی عکس های باحال تو‌ توییتر و‌همین جا دوستان گذاشتن.
الان تمرکز من روی داستان اصلی هست در کنارش سرکار خانم بانوی مکرمه سارا مرگان رو به عقد خود دراوردم! :D ماموریت های فرعی رو‌ زیاد نرفتم توی NG+ میخوام برم ولی چقدر ماموریت اصلی بازی جذابه! من عاشق رمز و‌ راز فضا هستم و‌ عاشق فیلم های Prometheus, Intersteller!
کیفیت‌، جذابیت و داستان سرایی بازی به نظر من از بهترین های بتسدا هست. حتی بهتر از Fallout New Vegas!
دنیایی که ساختن به معنای واقعی کلمه وسیع هست! و اگه فست تراول نبود بازی خسته کننده میشد. من‌ تا حالا دیوار نامریی یا‌ باگی که بازی رو‌نتونم انجام بدم ندیدم.

اینو میدونم که تا مدت زیادی با ساپورت خوب از بتسدا توی‌ دنیای Starfield غرق بازی هستم!

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
تجربه ی‌ من بعد از ۲۵ ساعت:
اوایل بازی واسه من به کم سر در گم بود، یه عالمه سیستم جدید معرفی میشد، شاید چون اولین بازیم تو فضا بود. من No Mans Sky و Starcitizen رو بازی نکردم ولی همه ی بازی های قبلی بتسدا رو تموم کردم.
هر چقدر بازی جلو تر میره سیستم ها و جوری که‌ باید‌ بازی انجام بدم واسم جذاب تر و واضح تر میشد.
گرافیک بازی از لحاظ هنری حرف نداره ولی پرفورمنس بازی مخصوصا تو‌ شهرهای بازی واسه من نصف میشه! من کارتم nvidia هست و‌هنوز درایور بازی منتشر نشده، اگه‌ ماد DLSs 3 بیاد‌ ۱۰۰ درصد فریم بهتر میشه. طراحی داخل سفینه‌ها و جزییات شهر و‌ معماری یکی از بهتریناست! کلی عکس های باحال تو‌ توییتر و‌همین جا دوستان گذاشتن.
الان تمرکز من روی داستان اصلی هست در کنارش سرکار خانم بانوی مکرمه سارا مرگان رو به عقد خود دراوردم! :D ماموریت های فرعی رو‌ زیاد نرفتم توی NG+ میخوام برم ولی چقدر ماموریت اصلی بازی جذابه! من عاشق رمز و‌ راز فضا هستم و‌ عاشق فیلم های Prometheus, Intersteller!
کیفیت‌، جذابیت و داستان سرایی بازی به نظر من از بهترین های بتسدا هست. حتی بهتر از Fallout New Vegas!
دنیایی که ساختن به معنای واقعی کلمه وسیع هست! و اگه فست تراول نبود بازی خسته کننده میشد. من‌ تا حالا دیوار نامریی یا‌ باگی که بازی رو‌نتونم انجام بدم ندیدم.

اینو میدونم که تا مدت زیادی با ساپورت خوب از بتسدا توی‌ دنیای Starfield غرق بازی هستم!
توضیح خوبی دادی بسیار عالی . حس و حال گشت گذار های بتسدایی رو هیچ بازیی نداره - وقتی از شیب کوه میومدی پایین تم اسکایرم نواخته میشد میرفتی به سمت وایتران !! الان کم کم داره حس بازی میگیرم باز بعد از فالوت 4

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
فردا صبح ساعت 3:30 صبح ، بازی آنلاک میشه ، من که اون ساعت خوابم ، فکر کنم دیگه 9-10 صبح بشینم پاش بریم تا شنبه :D
حتما چندتا ویدئو بدون اسپویل ، در مورد اسکیل تری ببینین ، چونکه توی این بازی Respec کردن یا همون Reset کردن اسکیل ها وجود نداره !!! Cap Lvl هم نداره :D

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود
یک نکته برای افرادی که فردا بازی رو شروع می کنند. به نظرم quest های faction ها رو زود شروع نکنین. اول main quest ها رو جلو برید تا حدی که level تون تا 15-20 برسه وگرنه سخت میشه تمام کردن بعضی از quest های غیر اصلی.
من با وجود اینکه تعداد قابل توجه ای quest های داستانی رو تموم کردم ولی هنوز تو بعضی از quest های faction به سختی میرم جلو با وجود lvl. 20، اسلحه های فراوان و medpack و...
سر یک quest برای ranger ها کارم به جایی رسید که اخر quest با 10 درصد hp داشتم boss fight رو رد می کردم که 1 ساعت طول کشید.. آخرشم طرف بعد از دیالوگ پایانی quest، اسلحه رو کشید بیرون با یک shot تمومم کرد... :D
ضمنا چند تا ویدیو YT راجع به tip ها ببینید قبل از شروع بازی. خیلی زمان براتون سیو می کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر