Sleeping Dogs | X360

بیخیال این جلو جی تی ای از نظر گرافیک مثل یه جوک میمونه در ضمن شما جی تی ای رو روی هارد نصب بفرما افت فرم و دیر لود شدن اشیا اصلا به چشم نمیاد
والا کنسولم به کّل جیتگ هست دیسک بازی رو ندارم فقط از رو هارد می‌شه رفت:) ولی‌ گفتم زمان خودش خیلی‌ خوب بود دیگه خیلی‌ وقت ازش گذشته طراحی ماشین‌ها و فیزیک تو gta خیلی‌ بهتره ولی‌ انصافاً نور پردازی و بافتها تو این خیلی‌ خوب کار شده خیلی‌ بهتر از gta

والا کنسولم به کّل جیتگ هست دیسک بازی رو ندارم فقط از رو هارد می‌شه رفت:) ولی‌ گفتم زمان خودش خیلی‌ خوب بود دیگه خیلی‌ وقت ازش گذشته طراحی ماشین‌ها و فیزیک تو gta خیلی‌ بهتره ولی‌ انصافاً نور پردازی و بافتها تو این خیلی‌ خوب کار شده خیلی‌ بهتر از gta
دادا gta ivکه میخوردش gta vرو چی می گی؟تازه هنوز چند تا عکس ازش بیشتر نیومده بیرون ببین بیاد تو بازار چه کار میکنه.

بیخیال این جلو جی تی ای از نظر گرافیک مثل یه جوک میمونه در ضمن شما جی تی ای رو روی هارد نصب بفرما افت فرم و دیر لود شدن اشیا اصلا به چشم نمیاد

حق با شماست ولی ما با gta خاطراتی داشتیما.......خودت فکرشو بکن حالا کنسول که هیچی پا کامپیوتر لنگنمون میشستیم gta 1 & 2 & 3 بازی میکردیم .....

فروش ویژه بازیهای xbox 360 فقط 2100 تومان . .....جدیدترین ها را از ما بخواهید.

براب ورود به فروشگاه بر روی لینک مقابل کلیک کنید : www.shopgames.ir

سلام و درود
بچه ها بدون تعصب گرافیک این بازی بالاتره یا iv چون می خوام اصل بگیرم ارزششو داره؟
نمیدونم گرافیک کدوم بهتره ولی یه نکته رو میدونم!بازی gta iv الان تو لایو قیمتش 12.99 دلار هست پس در آینده اگه بخوای بازی رو بفروشی این بازی بهتر فروش میره!(اگه واقعا میخوای اصلی بخری)
بعد هم بازی gta iv دو تا dlc داره که واقعا خوبن ولی این بازی هنوز dlc نداره!
کلا من به این سبک علاقه ندارم ولی بازم اگه بخوای اصلی بگیری iv رو باید خیلی ارزون تر از این بازی بخری!

سلام و درود
بچه ها بدون تعصب گرافیک این بازی بالاتره یا iv چون می خوام اصل بگیرم ارزششو داره؟
این بازی عنوان خوبیه ولی به نظرم حتی به جی تی ای نزدیک هم نمیشه شما یک لحظه وسعت منطقه و تنوع ماشینها هلیکوپتر چتر نجات تنوع اسلحه و خیلی چیزای دیگه رو در نظر بگیری میبینی حالا راه خیلی زیادی تا رسیدن به جی تی ای داره

برا من نمی دونم چه مرگیش شد که تو اون جزیره که می خوایم جکی رو از زیر شنا در بیاریم خراب شده :|
حالا در هر صورت ، دوستانی که تموم کردن بگن کلا بعد از این ماجرا چه اتفاقی میفته و الان کجای بازی هستم :|
بدبختیه داریما :|

لطفا دوستانی که تموم کردن جواب بدن !!

از Sleeping Dogs انتظار یه GTA رو نداشته باشید. معلومه هیچوقت بهش نمیرسه ولی اگه بخوایم واقع بین باشیم SD یه چیزایی داره GTA هیچوقت نداشته.
من تو این 20-30 ساعتی که SD بازی کردم خیلی بیشتر از GTA IV لذت بردم ولی عمراً 2 ماه دیگه نمیرم طرفش چون تکراری شده، ولی IV هیچوقت تکراری نمیشه.

کلاً SD سبک خودشو داره و خیلی لذت بخش هم هست.

سلام و درود
آقا یک موقع سر حرف من به شک نیفتی حتما gta رو بگیر داستان ، گیم پلی و گان پلی تو gta یه چیز دیگست. این فقط گرافیکش بالاتر هست که اونم با وجود ۵ سال اختلاف بایدم باشه.

بعد از اون که جکی رو نجات می‌دی گروهی می‌دزدنش و وقتی بهش می‌رسی می‌بینی که مرده!
وقتی داخل میشی و همه رو می‌کشی می‌فهمی که Lee کسی بوده که همه این کار ها رو می‌کرده و بعد یه SMS برای LEE میاد که ما می‌خونیمش و می‌فهمیم رییس خودمون Pendrow جنایت کار اصلی بوده که به زندان میوفته و معلوم هم می‌شه که قاتل عمو بوده:دی
یکی دو ساعت بیشتر با پایان بازی نمونده بود.

جکی رو نجات میدی و قرار می‌شه فردا باهات بیاد تو رای گیری و بگه big smile lee چی‌ کار کرده. وقتی‌ فردا میری دنبالش میبینی‌ شیکمشو سفر کردن شما رو هم با چوب میزنن تو سرتون و میبرن که بکشن فرار می‌کنید و big smile lee رو میکشید از روی نوار بیمارستان معلوم می‌شه pendrew عمو پوو رو کشته که میافته زندان در کنار مریدهای عمو و پدرش در میاد در انتها هم باقی‌ رؤسای باند می‌فهمن که شما پلیس بودید ولی‌ اون زنه میگه آدم به این وفاداری به درک که پلیسه و بیخیالتون میشن! (البته خود شن نمیفهه که اونا فهمیدن)

من sleeping dog بازی کردم بعدش رفتم gta بازی کردم با دیدن گرافیک gta این حالت بهم دست داد :-&

داداش با دیدن گرافیک gta 4 حال شما بد شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط همین یک شکلک جواب شما رو می ده:wallbash: :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or