Sleeping Dogs | X360

دیگه راک استار باید احساس خطر بکنه،چون که این بازی ثابت کرد که میشه بازی اپن ورد در حد جی تی ای ساخت!
این بازی حتی در یک سری المانها از جی ای تی بهتر عمل کردش و به نظر من در شماره بعدی خودش می تونه خیلی پخته و بی نقص ظاهر بشه و حتی غول این سبک شاهکار راک استار رو پشت سر بگذاره@@@

تو کدوم المانها.کلا وسایل نقلیه بازی که ضعیفه هم از نظر طراحی هم از نظر هندلینگ.گرافیکه بازیم که در حد GTA IV هم نیست.تنها چیز خوبش حرکات خود طرفه مثل دویدنشو از دیوار بالا رفتن.ولی کلا اگه من بخوام اینو بازی کنم میرم سراغ JUST CAUSE 2 با اون MAP عظیمش.راستی بهترین جای بازی دریاهاشه خیلی خوب طراحیش کردن

این بازی چرا اینجوریه؟؟؟!؟!؟؟!!!!!
خیلی ها مشکل سی دی دارن. من سه بار خریدم همش قاطی داره سی دی ! فکر نکنم مشکل از سی دی باشه!

بلاخره تموم شد
بینظیر بود پایانش اما از نظر داستانی یکم پایانش مشکل داشت که مربوط به گیم پلی میشد :
تموم تکردین نخونید:
اونجا که اون خلافکار بزرگه وی رو دستگیر میکنه و تو پاش دریل میکنه:دی و رو پاش چکش میزنه وی بازم تند میدود:|
پایانش فوق العاده بود
باگهاشم پدرمو دراورد

اونایی که بازیشون باگ داشت مثل خودم احتمال زیاد دیسکشون مورد داره.من رفتم یکی دیگه با رایت معمولی خریدم تونستم مرحله مثلث رو رد کنم
این سومین دیسکی بود که امتحام کردم

تموم تکردین نخونید:
اونجا که اون خلافکار بزرگه وی رو دستگیر میکنه و تو پاش دریل میکنه:دی و رو پاش چکش میزنه وی بازم تند میدود:|

باگهاشم پدرمو دراورد

آخرشم که شاتگان خورد تو شونش 1 دقیقه بعد عینه جت لی میدویید :دی کلا هندی بازی بود تو این شکانس ها
ولی وحشتناک سینمایی کار شده بود این دو سکانس من کفم بریده بود
برای من یک باگ هم نداشت

اونایی که بازیشون باگ داشت مثل خودم احتمال زیاد دیسکشون مورد داره.من رفتم یکی دیگه با رایت معمولی خریدم تونستم مرحله مثلث رو رد کنم
این سومین دیسکی بود که امتحام کردم

من همون هفته پیش گفتم بهت برو دیسک بهتر از جای بهتر بخر عزیز دل گوش نکردی که نکردی :)

تعجب میکنم خیلی ها بازی رو تموم نکردن من 3 روز پیش تموم کردم.
اونجاش که جکی رو دل و رودش رو کشیده بودن بیرون واقعا غم انگیز بود. خیلی جالبه با چاقو و دریل و شاتگان سوراخ سوراخش کردن عین خر میدوید.

الحق که ما شیرازیها در تنبلی و خوابیدن دست بقیه رو از پشت بستیم...:d
نه بنده نه میخوابم نه تنبلی می کنم.:d بنده یه مشغله ای دارم که نمیتونم برم بخرم. حالا ولش کن بحث تاپیک منحرف میشه ولی
امید نوروزی ثابت کرد که ما هیچم تنبل نیستیم:d

تو کدوم المانها.کلا وسایل نقلیه بازی که ضعیفه هم از نظر طراحی هم از نظر هندلینگ.گرافیکه بازیم که در حد GTA IV هم نیست.تنها چیز خوبش حرکات خود طرفه مثل دویدنشو از دیوار بالا رفتن.ولی کلا اگه من بخوام اینو بازی کنم میرم سراغ JUST CAUSE 2 با اون MAP عظیمش.راستی بهترین جای بازی دریاهاشه خیلی خوب طراحیش کردن
از نظر مبارزات که شکی توش نیست و همه قبول دارن@@
از نظر مینی گیم هم یه جورایی سره@@
گرافیکش هم به چشم من بهتره@
از نطر کنترل وسایل نقلیه خب حالت آرکید داره ولی بازم جی تی ای حرفه ای تره@
از نظر مبارزه با سلاح گرم هم که سریع تر و مهیج تر عمل می کنه ولی قبول دارم که رو این زمینه کمتر کار کردن@@@

تعجب میکنم خیلی ها بازی رو تموم نکردن من 3 روز پیش تموم کردم.
اونجاش که جکی رو دل و رودش رو کشیده بودن بیرون واقعا غم انگیز بود. خیلی جالبه با چاقو و دریل و شاتگان سوراخ سوراخش کردن عین خر میدوید.

من 10 روز پیش تموم کردم !!

Send from HtC One X using tapatalk 2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or