Sleeping Dogs | X360

دوستان من تا الان 3 نسخه از بازی رو گرفتم اما هر کدوم یه اشکالی داشتن ( حتی برنرمکس ، همشون هم توی اون ماموریت Buried Alive) میخواستم بدونم از بین کسایی که بدون مشکل بازی رو تموم کردن ، سایتی رو نمیشناسین که نسخه سالم رو داشته باشه ؟! ( که 100 سالم باشه ها ) بی زحمت اگه سایتی میشناسین برام پ.خ کنید

برنرمکس رو خودم با ABGX کامل تستش کردم و میزنه همه چی درسته اما حتی اونم توی همون ماموریت گیر میکنه :|

پس از مدت ها وقت شد یه چند ساعتی اینو بازی کنیم :دی
خیلی ازش خوشم اومد برای اولین بار یه بازی open world اومد که از یه محیط جذاب بهره میبره معمولا این سبک بازیها تو یه محیط شهری مثل GTA هستن ولی هنگ کنگ خیلی تنوع داره
پ.ن: این بازی خیلی باگ داره مثلا من اول بازی لباس ریکو رو باز کردم ولی بعد از اون اصلا نمیتونم تو خونه وی لباس عوض کنم حتی لباس فروشی های تو شهر هم غیب شدن :| من الان 5 ساعتی از بازیرو رفتم راهی نیست درست بشه شما هم به این باگ های اینطوری خوردین؟؟

من هم امروز شروع کردم بالاخره بازی رو :دی
یه سوال
چه ماموریت های پلیس رو اول بریم چه بقیه فرقی میکنه ترتیبی ؟ و اینه تو پایان اثری داره ؟

بعد از مدت ها تمومش کردم:d(از بس آروم آروم میرفتم:d).
بازی خیلی قشنگی بود.مراحل آخر واقعا بازی پیشرفت زیادی کرد و فوق العاده شد.
نمره ی من:8.5/10

بعد از مدت ها تمومش کردم:d(از بس آروم آروم میرفتم:d).
بازی خیلی قشنگی بود.مراحل آخر واقعا بازی پیشرفت زیادی کرد و فوق العاده شد.
نمره ی من:8.5/10

من هم تموم کردم همین 10 مین پیش واقعا اخر بازی جالب پیش رفت فقط من همه مجسمه ها رو گرفتم اخری هنوز نتونستم بگیرم نمیدونم کجاس ؟!!!:x

دوستان من همون اوایل بازی دچار مشکل میشم ! وقتی جکی جلوی این مغازه لباس فروشی میاسته میرم که با مغازه دار صحبت کنم ولی از وقتی Y رو میزنه دیگه ویشن حرکت نمیکنه و هیچ صحبتی رد و بدل نمیشه! فقط میتونم سرمو بگردونم و دور خودم بچرخم! یکی هم معلوم نیست میخواد خرید کنه یا ... همش میاد از کنار من راه میره !

fqru0qsytop5q0f0f0x.jpg

دوستان من همون اوایل بازی دچار مشکل میشم ! وقتی جکی جلوی این مغازه لباس فروشی میاسته میرم که با مغازه دار صحبت کنم ولی از وقتی Y رو میزنه دیگه ویشن حرکت نمیکنه و هیچ صحبتی رد و بدل نمیشه! فقط میتونم سرمو بگردونم و دور خودم بچرخم! یکی هم معلوم نیست میخواد خرید کنه یا ... همش میاد از کنار من راه میره !

fqru0qsytop5q0f0f0x.jpg
اره این مشکل منم داشتم.دیسکمو عوض کردم درست شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or