Sleeping Dogs | X360

دوستان من توی این بازی با انواع مشکلات روبرو شدم یا باگ داره یا تو لودینگ گیر میکنه یا از بازی میزنه بیرون اعصابم دیگه کلا بهم ریخته نمیدونم چه بکنم به نظرتون دیسک بازی رو عوض کنم درست میشه؟

دوستان من توی این بازی با انواع مشکلات روبرو شدم یا باگ داره یا تو لودینگ گیر میکنه یا از بازی میزنه بیرون اعصابم دیگه کلا بهم ریخته نمیدونم چه بکنم به نظرتون دیسک بازی رو عوض کنم درست میشه؟

بعید میدونم درست بشه چون منم دقیقا همین مشکلات دارم چندتا از بچه های فروم هم همین مشکلو دارن تو فروم خارجی هم همینطور کلا انگار Source بازی مشکل داشته باید وایسیم اولین آپدیت بازی بیاد شاید درست شد

احتمال 90 درصد درست میشه منم تو یکی از مراحل مشکل داشتم عوض کردم درست شد
کلا بازی پر باگی هست

شاید از رلیز معتبری استفاده نمیکنید ؟؟

من الان نسخه SWAG رو رایت کردم ، کوچکترین مشکلی نداره و به زور بتونی یه باگ توش پیدا کنی .

اگر هم از بیرون خریدین ، دیسک رو عوض کنین .

سلام لطفا یکی راهنمای کنه*
من این بازی را خریدم ولی وقتی می خوام وارد بازی بشم لود تمومی نداره مشکلش از چیه
مدل کنسول : slim Update 15574*
مشکل مثل همیشه از دیسکه
ولی نمیدونم من یکی خریدم نه خرابی داشت نه باگی تمومشم کردم

یکی از نکاتی که تو اینجور بازی ها برام اهمیت داره موسیقی بازی هست. موقعی که رانندگی میکنیم هیچ چیز به اندازه یه موزیک دلچسب لذت بخش نیست.دوتا رادیو فوق العاده به اسم Kerrang و Road Runner Records هم که آهنگ های خوبی ار گروه های مختلف میزاره.مثل Dream Theater و Opeth و Machine Head و ....کلا خیلی بهم چسبید.:d

اقایون یه سوال در مورد اماندا :دی
من 2 بار تا الان دیدمش بار دوم اونجایی بود که باید ازش عکس می گرفتیم ، اخرین بار بود یا بازم می بینیمش ؟ :دی

یکی از نکاتی که تو اینجور بازی ها برام اهمیت داره موسیقی بازی هست. موقعی که رانندگی میکنیم هیچ چیز به اندازه یه موزیک دلچسب لذت بخش نیست.دوتا رادیو فوق العاده به اسم Kerrang و Road Runner Records هم که آهنگ های خوبی ار گروه های مختلف میزاره.مثل Dream Theater و Opeth و Machine Head و ....کلا خیلی بهم چسبید.:d

اشاره خوبی بود.

استفاده کردیم . :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or