Sleeping Dogs | X360

آقا یه سوال ، این ماشین هایی رو که تو خیابون میدزدیم نمیشه برد تو پارکینگ تا ماله خودمون بشه ؟
من هر کاری میکنم نمیشه این کارو کرد .
الان کلا یه موتور دارم یه ماشین ریسینگ .

آقا یه سوال ، این ماشین هایی رو که تو خیابون میدزدیم نمیشه برد تو پارکینگ تا ماله خودمون بشه ؟
من هر کاری میکنم نمیشه این کارو کرد .
الان کلا یه موتور دارم یه ماشین ریسینگ .
نه نمیشه.فقط باید ماشین یا موتور بخری بعد خودشون میرن تو پارگینگ

جکی رو نجات میدی و قرار می‌شه فردا باهات بیاد تو رای گیری و بگه big smile lee چی‌ کار کرده. وقتی‌ فردا میری دنبالش میبینی‌ شیکمشو سفر کردن شما رو هم با چوب میزنن تو سرتون و میبرن که بکشن فرار می‌کنید و big smile lee رو میکشید از روی نوار بیمارستان معلوم می‌شه pendrew عمو پوو رو کشته که میافته زندان در کنار مریدهای عمو و پدرش در میاد در انتها هم باقی‌ رؤسای باند می‌فهمن که شما پلیس بودید ولی‌ اون زنه میگه آدم به این وفاداری به درک که پلیسه و بیخیالتون میشن! (البته خود شن نمیفهه که اونا فهمیدن)

بعد از اون که جکی رو نجات می‌دی گروهی می‌دزدنش و وقتی بهش می‌رسی می‌بینی که مرده!
وقتی داخل میشی و همه رو می‌کشی می‌فهمی که Lee کسی بوده که همه این کار ها رو می‌کرده و بعد یه SMS برای LEE میاد که ما می‌خونیمش و می‌فهمیم رییس خودمون Pendrow جنایت کار اصلی بوده که به زندان میوفته و معلوم هم می‌شه که قاتل عمو بوده:دی
یکی دو ساعت بیشتر با پایان بازی نمونده بود.

دست هر دوتون درد نکنه .
شانس نداریم که :| کلا اون جزیره برا من باگ داره :|
حالا اگه قسمت شد ادامشو میرم .:دی

لطفا کمک کنید اول بازی یه قسمت ابی رنگ هست میرم اونجا چند نفر رو میزنم بعد میگه دستگاه رو با موبایل هک کن ولی من هیچ شماره ای ندارم برای هک یه عدد 4 رقمی میخواد
ممنون میشم کمک کنید :D

لطفا کمک کنید اول بازی یه قسمت ابی رنگ هست میرم اونجا چند نفر رو میزنم بعد میگه دستگاه رو با موبایل هک کن ولی من هیچ شماره ای ندارم برای هک یه عدد 4 رقمی میخواد
این سوال تقریبا 10 باری پرسیده شده.صفحات قبلو بخون متوجه میشی

باید این کارو کنی :
عددی در کار نیست ، باید خودت حدسی چهار تا عدد وارد کنی ، اونی که درسته سبز رنگ میشه و اگه درست نباشه ولی جز اعداد رمز باشه زرد رنگ میشه ، در غیر این صورت هم قرمز .
باید چند بار امتحان کنی تا درست دربیاد . کاری نداره

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 PM ارسال شده بود ----------

راستی من خودمم یه جا گیر کردم :

اونجا که باید بریم برای این دختره لباس عروسی بخریم ، و بعد یک ون کیک عروسی رو میدزده و باید دنبال ون راه بیوفتیم ، اونجا که میگه باید ماشین ون رو بدزدیم من هر کاری میکنم نمیپره رو ماشین . یعنی هر چی A رو نگه میدارم کاری نمیکنه . باید همین کارو بکنم دیگه یا کاره دیگه ایی ؟

باید این کارو کنی :
عددی در کار نیست ، باید خودت حدسی چهار تا عدد وارد کنی ، اونی که درسته سبز رنگ میشه و اگه درست نباشه ولی جز اعداد رمز باشه زرد رنگ میشه ، در غیر این صورت هم قرمز .

---------- نوشته در 04:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:23 PM ارسال شده بود ----------

اونجا که باید بریم برای این دختره لباس عروسی بخریم ، و بعد یک ون کیک عروسی رو میدزده و باید دنبال ون راه بیوفتیم ، اونجا که میگه باید ماشین ون رو بدزدیم من هر کاری میکنم نمیپره رو ماشین . یعنی هر چی A رو نگه میدارم کاری نمیکنه . باید همین کارو بکنم دیگه یا کاره دیگه ایی ؟
وقتی نزدیکش شدی برو سمت چپ ماشینش و A رو نگه دار وقتی دیدی یک فلش سبز رنگ پشت ماشینش اومد A رو ول کن و سریع یک بار دیگه A بزن;)

باید این کارو کنی :

وقتی A رو نگه می داری یه فلش می یاد رو ماشین . بعد اگه سبز رنگ شد باز A رو می زنی و می پری روش !!

وقتی نزدیکش شدی برو سمت چپ ماشینش و A رو نگه دار وقتی دیدی یک فلش سبز رنگ پشت ماشینش اومد A رو ول کن و سریع یک بار دیگه A بزن;)

وقتی A رو نگه می داری یه فلش می یاد رو ماشین . بعد اگه سبز رنگ شد باز A رو می زنی و می پری روش !!

آخه من قبلا دو بار تو بازی این کارو کردم ولی این بار هر طرف ماشین که میرم و A رو میگیرم اصلا اون فلش ظاهر نمیشه . نمیدونم چرا اینجوری میشه .

آخه من قبلا دو بار تو بازی این کارو کردم ولی این بار هر طرف ماشین که میرم و A رو میگیرم اصلا اون فلش ظاهر نمیشه . نمیدونم چرا اینجوری میشه .
حتما باید پشت و سمت چپ ماشین باشی!
مطمئن هم شو که همه کسایی که میان رو کشتی!

هک کردنش چطوریه؟ اینطوری ممکن نیست بشه توی 6 بار حلش کرد!.
چرا ممکن ـه:دی
اول چهار رقم اول رو بزن: 3-2-1-0 هر کدوم قرمز شد جاش رو با عدد های بالاتری مثل 9-8-7-6-5-4 پر کن و هر کدوم زرد شد جاش رو عوض کن!
مثلا اگر تو: 1587
1 و 8 سبز شدن و 5 و 7 زرد، کد رو این طوری بزن: 1785

چرا ممکن ـه:دی
اول چهار رقم اول رو بزن: 3-2-1-0 هر کدوم قرمز شد جاش رو با عدد های بالاتری مثل 9-8-7-6-5-4 پر کن و هر کدوم زرد شد جاش رو عوض کن!
مثلا اگر تو: 1587
1 و 8 سبز شدن و 5 و 7 زرد، کد رو این طوری بزن: 1785
دیوانه ها واسه این یه مورد بخش اموزشی نگذاشتن!.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or