Sleeping Dogs | X360

دوستان من الان یه سری لباس و وسایل دیگه دارم که وقتی میخام استفاده کنم میگه face 2 required یا face 3 required . این داستانش چیه ؟ یعنی باید قیافه رو تغییر بدیم یا چیکار کنیم ؟

دوستان من الان یه سری لباس و وسایل دیگه دارم که وقتی میخام استفاده کنم میگه face 2 required یا face 3 required . این داستانش چیه ؟ یعنی باید قیافه رو تغییر بدیم یا چیکار کنیم ؟
نه، منظور از Face همون نوار زرد رنگ بازی هست که وجهه ی Wei Shen نزد دیگران رو مشخص میکنه. برای خرید این آیتم ها باید با بدست آوردن Face XP از طریق انجام ماموریت های زرد رنگ، Face Levelـتون رو بالا ببرید.

اقا من اپگرید ها فقط قرمزها مونده تا 9 رفت ولی بازی تموم شد ! تکرار کنم ماموریت هارو 10 میشه یا نه دیگه ؟
یکی دیگه اینکه ماموریت های اتفاقی رو حدودا 16 تایی شون بهم خورد بقیه رو چیکار باید کرد ؟

اقا من اپگرید ها فقط قرمزها مونده تا 9 رفت ولی بازی تموم شد ! تکرار کنم ماموریت هارو 10 میشه یا نه دیگه ؟
یکی دیگه اینکه ماموریت های اتفاقی رو حدودا 16 تایی شون بهم خورد بقیه رو چیکار باید کرد ؟

بله میشه کافیه برید به Social Hub از اونجا ماموریت رو دوباره برید. البته باید از دفعه قبلوتون بهتر باشه ها !
همینجوری تو شهر که بگردید هست Favor هاش که معلومه واسه Event ها هم تو بخش اچیومنت گاید فروم نقشه ـش هست.

وقتی دوربینها رو هک میکنیم بهمون امتیاز برای Cop میده و وقتی به مردم کمک میکنیم امتیاز Face میده.
برای Traid (قرمز) جایی وجود نداره که بشه امتیاز گرفت ؟

وقتی دوربینها رو هک میکنیم بهمون امتیاز برای Cop میده و وقتی به مردم کمک میکنیم امتیاز Face میده.

نه بهترین کار اینه که دوستان گفتن و اینه که بری ماموریت هارو تکرار کنی هر کدوم مثلث قرمز نگرفتی بگیری.

علاوه بر توضیحات دوستان باید اضافه کنم که اگه یه دست لباس کامل با افکت 15% Extra Triad Xp بگیری سریعتر پر میشه.

من این بازی رو گرفتم و کمی بازی کردم اون قسمتش که در میره از دست پلیس ولی یکم ناامید کنندس به نظرم نمیدونم در ادامه چی داشته باشه که جذبم کنه...
(آیا شما هم همینطوری بودین؟)

من این بازی رو گرفتم و کمی بازی کردم اون قسمتش که در میره از دست پلیس ولی یکم ناامید کنندس به نظرم نمیدونم در ادامه چی داشته باشه که جذبم کنه...
(آیا شما هم همینطوری بودین؟)

:|.همه با دیدن این قسمت از بازی نیم خیز شدیم(:d)و در ادامه که منقلب شدیم...
نمیدونم ولی بازی از همه جور سلیقه ای استفاده کرده و به احتمال زیاد در ادامه باید خوشت بیاد...رهاش نکن.
--------------------------------
در وسطای بخش داستانی بازی,این حس رو داشتم که کاشکی بخش داستانی خیلی طول بکشه,چون دل کندن ازش خیلی سخت بود...شما هم اینجوری بودید؟

خب بالاخره ماهم این بازی رو جویدیم گذاشتیم کنار :d
یعنی رسماً هیچ کاری نمونده بکنم ! خیلی بده یه بازی Open World اینجوری باشه! تعقیب و گریزش هم اصلاً به اندازه GTA حال نمیده.
فقط خط داستانی عالی بود که اونجا به اندازه کافی لذت بردیم ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or