Shadows of the Damned | X360 Version

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
الان یه خرده دیگه جلو رفتم و به این نتیجه رسیدم که باسای بازی بسیار بسیار پیقورین :d
اما گیم پلی و موسیقی بسیار لذت بخش هستش !! ولی داستان نابود !!:|

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
شاید درست متوجه نمیشی تیکه هاش رو داداش، خیلی هاش همونطور که گفتم کاملا دوپهلو زده میشه و یه مقدار دقت میخواد. مثلا همون اسم تفنگش رو اول که دیدم خیلی باحال بود.
فقط جان هر کی دوست داری نیا بگو زبانت از من بهتره که نیست، اگر خواستی مدرکش رو دارم رو میکنم
نکنه فکر می کنی فقط شما هستی که توی ایران انگلیسی حالیش میشه؟! عزیز دیگه الان کارمند شهرداری هم انگلیسی بلده صحبت کنه و ملت رفتن سراغ زبان سوم و چهارم در حالی که شما داری واسه انگلیسیت کلاس میزاری!
منم گفتم که تیکه های باحال توش پیدا میشه و نگفتم که همش چرته. امشب که رفتم رسیدم به یه قسمت که یه داستان کوتاه بود به نام The Man Who Never Had His Fill . داستان جالب و خنده داری بود. داستان باس فایتی هست که جلوتر برای دومین بار باهاش می جنگیم که هر چقدر میخورده چاق نمی شده و ... . مثلا این واقعا ارزش خوندن داشت و حال و هوای خسته کننده و یکنواخت بازی رو برای من عوض کرد . ولی از بین بردن تاریکی به شکل موقت با یه وسیله که آتیش بازی راه مینداخت و بعد توصیف جانسون در هنگام دیدن اسپارکل ها! و یا به قول شما جوک ها lame س/ ک / س مثل Eat this و حالت باز کردن در گارسیا که به فلان کار شبیهه و یا اون موجود گنده که باید gem میدادیم تا مهمات و مشروب استفراغ کنه و.... وقتی در کنار گیم پلی خسته کننده بازی قرار می گیره دیگه برای من اون جذابیت رو نداره و باعث میشه زود از بازی خسته بشم
در کل قبول کن بازیش خاصه، از طراحی محیطش بگیر تا جزییاتش که خود من هم اولش یه کم برام عجیب بود بعضی جاهش ولی در کل نمیگم شاهکاره، طرفدار مخصوص خودش رو داره. اگر کسی هم از بازی خوشش نیاد دلیل نمیشه که بگم گیمر نیست و یا کج سلیقه اس ولی واسه یکی مثل من خیلی جذابه.
همون جور که گفتم بازی سلیقه ای هست و 100 درصد خیلیا خوششون میاد و خیلی ها هم مثل من تلاش می کنن که خوششون بیاد و یه سری هم از همون اول می بوسن میزارنش کنار

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein_fisher

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
با امتیاز هایی که دو سایت ign و gamespot به بازی دادند معلوم شد که چقدر این بازی سلیقه ای هست یکی 7 داده یکی 8.5
در کل میانگین امتیازات بازی تقریبا داره همونی میشه که من تو چند پست قبلی پیش بینی کرده بودم:d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نکنه فکر می کنی فقط شما هستی که توی ایران انگلیسی حالیش میشه؟! عزیز دیگه الان کارمند شهرداری هم انگلیسی بلده صحبت کنه و ملت رفتن سراغ زبان سوم و چهارم در حالی که شما داری واسه انگلیسیت کلاس میزاری!
منم گفتم که تیکه های باحال توش پیدا میشه و نگفتم که همش چرته. امشب که رفتم رسیدم به یه قسمت که یه داستان کوتاه بود به نام The Man Who Never Had His Fill . داستان جالب و خنده داری بود. داستان باس فایتی هست که جلوتر برای دومین بار باهاش می جنگیم که هر چقدر میخورده چاق نمی شده و ... . مثلا این واقعا ارزش خوندن داشت و حال و هوای خسته کننده و یکنواخت بازی رو برای من عوض کرد . ولی از بین بردن تاریکی به شکل موقت با یه وسیله که آتیش بازی راه مینداخت و بعد توصیف جانسون در هنگام دیدن اسپارکل ها! و یا به قول شما جوک ها lame س/ ک / س مثل Eat this و حالت باز کردن در گارسیا که به فلان کار شبیهه و یا اون موجود گنده که باید gem میدادیم تا مهمات و مشروب استفراغ کنه و.... وقتی در کنار گیم پلی خسته کننده بازی قرار می گیره دیگه برای من اون جذابیت رو نداره و باعث میشه زود از بازی خسته بشم

همون جور که گفتم بازی سلیقه ای هست و 100 درصد خیلیا خوششون میاد و خیلی ها هم مثل من تلاش می کنن که خوششون بیاد و یه سری هم از همون اول می بوسن میزارنش کنار

ببین برادر من، من نمیدونم چرا اینجا به کسی در باره زبان بگی سریع بهش بر میخوره. حالا من یه سری چیز ها بگم فکر میکنی دارم فخر فروشی میکنم :(. بالاخره هر کسی زبانش در حدی نیست که همه تیکه های بازی رو بگیره، مگر اینکه زبانش خیلی قوی باشه. چون خیلی هاش دو پهلو معنی میده. ببین من توی چیزی ادعا ندارم مگر اینکه واقعا توی اون خبره باشم، هر چقدر هم مغرورانه به نظر بیاد ولی به جرات میگم کسی تو این سایت زبانش در حد من نیست، اگر هم باشه در حد منه (این رو هم بگم که مدرک دانشگاهی ندارم ). نمیدونم بهت گفتم یا نه ولی من ielts امتحان دادم، listening و reading رو گرفتم 9. کلا هم نمره ام شد 8.5 . اگر کسی هست امتحان داده بالاتر از من گرفته بیاد وسط.
در مورد زبون دوم و سوم و چهارم و ... من تا دو تا زبون رو رفتم، یه مقدار آلمانی بلدم و یه مقدار کمی فنلاندی چون دارم میرم فنلاند واسه تحصیل. :d

----------------------------
برگردیم سر بازی: gamespot هم بهش داده 8.5 که واقعا امتیاز عالیی هستش، خوشحالم که نظرم در مورد بازی درست از آب دراومد

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
خوب بازی رو تموم کردم ، گفتم نکات مثبت و منفیشو بنویسم :

نکات مثبت (+) :
1) گیم پلی خلاقانه و تنوع در آن
2) مینی گیم های جالب
3) موسیقی های بسیار جذاب
4) دیالوگ های خنده دار
5) گرافیک خاص
6) لودینگ های زیبا
7) آپگرید سلاح ها
نکات منفی (-) :
1) بازی بسیار ساده است
2) باس های بسیار ساده که حتی 1 بار هم سر باس ها نخواهید مُرد
3) گرافیک تکنیکی ضعیف
4) داستان ضعیف
5) لوود کردن محیط بازی
6) میریم جهنم :d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
این چشم ها چین که وقتی میری پیششون از زیرشون یه چیز در میاد:-/
من الان اون جا که باید غول که با اسب هست بکشیم:( چه قدر تا پایان مانده>:d<

• Like
Reactions: hosein_fisher

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
این چشم ها چین که وقتی میری پیششون از زیرشون یه چیز در میاد:-/
من الان اون جا که باید غول که با اسب هست بکشیم:( چه قدر تا پایان مانده>:d<

اونا برای سیو بازیَن !!:d
آخرین چپترش Act 5-5 هستش !! من 7 ساعته تموم کردم !! حالا خودت بفهم چقدر مونده :d

خیــــلی حماسی و عالیه روحم شاد شد>:d< واقعا یاد موقعی افتادم که RE4 اومده بود
روحت شاد استاد میکامی:d
این بازی کجاش حماسیه !!؟؟:|

میشه لباس هاشو عوض کرد:d

نه باو !! فکر نکنم :d

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
باز هم با دیوونه بازی ها و ایده ها و خلاقیت های عجیب و غریب Suda 51 طرف شدیم . بازی واقعا جالبه هرچند کمی آسونه اما در کل باحاله . به همه پیشنهاد میکنم بگیرین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر