Shadows of the Damned | X360 Version

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من کلا تو هر بازی به عناصر و اشیاء در صحنه اهمیت میدم
من فقط دو مرحله تونستم الماس و توت فرنگی :))و بطری نوشیدنی و شش و قلب و چمیدونم این چیزا رو وسطه این همه زامبی بی سرو پا تحمل کنم
اخه اینم شد انتخاب ITEM وسط یه جایی شبیه جهنم
------
صحبت از گیم پلی :
اون نشانه گیری فوق نرم که آدم کلافه میشه چه قدر باید این دکمه لامصب رو بچرخونه تا بره رو کله یارو کجا و اون حرکات خشک و قَلت زدن های خنده دار کجا
------
اگه قراره کاراکتر اصلی مثبت باشه اون جوجه کله اسکلت پلشت اون وسط چی کار میکنه
اینا رو قاطی کنی معلوم نیست چی دراد :|

یعنی مونده بود رو دلم ، راحت شدم

DEZHVARD

کاربر سایت
Oct 1, 2011
1
من کلا تو هر بازی به عناصر و اشیاء در صحنه اهمیت میدم
من فقط دو مرحله تونستم الماس و توت فرنگی :))و بطری نوشیدنی و شش و قلب و چمیدونم این چیزا رو وسطه این همه زامبی بی سرو پا تحمل کنم
اخه اینم شد انتخاب ITEM وسط یه جایی شبیه جهنم
------
صحبت از گیم پلی :
اون نشانه گیری فوق نرم که آدم کلافه میشه چه قدر باید این دکمه لامصب رو بچرخونه تا بره رو کله یارو کجا و اون حرکات خشک و قَلت زدن های خنده دار کجا
------
اگه قراره کاراکتر اصلی مثبت باشه اون جوجه کله اسکلت پلشت اون وسط چی کار میکنه
اینا رو قاطی کنی معلوم نیست چی دراد :|

یعنی مونده بود رو دلم ، راحت شدم
شما اول باید با suda51 آشنا میبودی،بعد فکر امتحان بازی به سرت میزد.این htem ها برای من بر عکس شما شاهکار بود،gohnson به نظر من یکی از بهترین شخصیت های مکمل تاریخ بازی های رایانه ای بود.لابد شما انتظار داشتی به جای جمجمه گل سرخ همراه garcia باشه)x.فراموش نکن garcia در بازی مدام hunter of deamons نامیده میشه و بسیار بد دهنه ولی شخصیت مثبتی است.سعی کنیم این عادت رو ترک کنیم که باید همه ی شخصیت های مثبت لباس سفید تنشون باشه و چهره ی نورانی داشته باشند.من suda51 رو دوست دارم و همین طور mikami رو.و این بازی رو هم دوست دارم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
شما اول باید با suda51 آشنا میبودی،بعد فکر امتحان بازی به سرت میزد.این htem ها برای من بر عکس شما شاهکار بود،gohnson به نظر من یکی از بهترین شخصیت های مکمل تاریخ بازی های رایانه ای بود.لابد شما انتظار داشتی به جای جمجمه گل سرخ همراه garcia باشه)x.فراموش نکن garcia در بازی مدام hunter of deamons نامیده میشه و بسیار بد دهنه ولی شخصیت مثبتی است.سعی کنیم این عادت رو ترک کنیم که باید همه ی شخصیت های مثبت لباس سفید تنشون باشه و چهره ی نورانی داشته باشند.من suda51 رو دوست دارم و همین طور mikami رو.و این بازی رو هم دوست دارم

گل سرخ کدومه ، لباسه سفید کیلو چنده ، چهره نورانی از کجا بیاد
من با عناصر و اشیاء مشکل داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر