Shadows of the Damned | X360 Version

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
damned.jpg

طبق گفته فامیتسو بالاخره امروز صبح کمپانی EA از عنوان جدید خود در سبک ترسناک با نام Shadows of the Damned رونمایی کرد. این بازی ترسناک زیبا زیر نظر عده ای از بزرگترین کارگردانان سبک horror ساخته شد. سودا 51 خال no more heros و استاد بزرگ این سبک شینجی میکامی خالق رزیدنت اویل و ناشر آنها هم EA می باشد.در جریان همایش توکیو گیم شو امروز اطلاعات و تصاویر و تریلر های جدیدی از این عنوان منتشر شد که در زیر بررسی خواهیم کرد.

کارگردانی اجرایی بازی را سودا 51 بر عهده دارد. Akira Yamaoka نیز کارگردان صوتی بازی است و خالق و کارگردانی کلی بازی را شینجی میکامی بر عهده دارد. سودا 51 در این باره می گوید من از مدت ها پیش در نظر داشتم با شینجی میکامی پروژه ای مشترک را انجام دهم.
همچنین اعلام کرد EA بهترین ناشر برای این بازیست چون آنها می خواهند برای این بازی تبلیغات گسترده انجام دهند تا مردم بیشتر با این بازی آشنا شوند.داستان بازی در مورد شخصی به نام گارسیا است که مجبور می شود برای نجات جان عشقش با نام پائولا به جهنم سفر کند.

میکامی گفت این بازی ترکیبی از phychological action thriller و punk-rock style است که البته خصوصیات اولی در بازی بیشتر دیده می شود. همچنین افزود این بازی در سبک ترسناک خواهد بود با این وجود لحظاتی نورانی نیز در بازی خواهیم دید.آنها گفتند بازی در کل بازی سختی است و مهارت می خواهد. همچنین سودا 51 در این لحظه به صدا در آمد و گفت بهترین گیمی که در تاریخ زندگیش روی آن کار کرده همین بازیست.Yamaoka نیز افزود از کار در لحظه لحظه این بازی لذت فراوانی برده است.ویدئو بازی از جایی آغاز می شود که گارسیا در حال دوچرخه سواری نزدیک خانه خود می باشد که البته در آنجا خبری از جهنم نیست و پائولا هم هنوز وارد جهنم نشده است.

همچنین آقای دیوید مارتینی از EA گفت این یک فرصت طلایی برای ماست که توانستیم با بزرگانی چون شینجی میکامی و سودا 51 کار کنیم و از این بابت بسیار مفتخریم. وی افزود با یکی از خلاقانه ترین و نوآورانه ترین بازی های تاریخ طرف هستید. Shadows of the Damned قرار است در تابستان سال آینده برای PS3 و X360 عرضه شود.

تصاویر بازی :

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با همه احترامی که نسبت به این دو سازنده دارم و خیلی قبولشون دارم ولی زره ای هم به این بازی امیدوار نیستم!:D بیش از حد تکراری و جواد میزنه
امیدوارم تو تریلر های بعد بازی یه تغییر اساسی کنه و الا من که چشمم آب نمی خوره این بازی چیزه جالبی از کار در بیاد

آخرین ویرایش:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دیگه حالم از این زامبیا و موجودات خنده دار به هم خورد هر چی بازی ترسناک میسازن همینجوریه
بابا یه بازی ترسناک درست حسابی بیاد حال کنیم اینا چیه آخه

یه بازی شیطانی مثل amnesia

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
خداييش اگه اسم ميكامي رو نياري بعد اين عكسا و تريلرها رو نشون يه نفر بدي فكر مي كنه با يه بازي درجه دو مال 2-3 پيش طرفه.
من هرچي تريلر رو نگاه مي كنم نكته جالب مثل گرافيك بالا يا نو آوري خاصي نمي بينم تو بازي داستانشم كه تكراريه مال پين كيلره.فكر نمي كنم امسالم بياد احتمالا خيلي كار داره هنوز تا به يه استانداردي برسه كه حداقل به اسم سازنده هاش گند نزنه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نمیدونم کسی تریلر باس فایت بازی رو دیده یا نه !

http://www.gamersyde.com/stream_shadows_of_the_damned_bird_boss_battle-21776_en.html

یعنی ته نا امیدی ! هرچقد به خودم دلداری میدادم بازی خوبی میشه بازم معلوم شد بازی یه افتضاح خواهد بود ! یعنی من نمیدونم میکامی قرار نیست از Copy / Paste کردن بازیهای غربی دست برداره ؟ بازی مخصوصا سلاح هاش یه کپی ناشیانه و اماتور از روی Dead Space هست ! گیم پلی کند بازی هم دقیقا Dead Space 1 رو تداعی میکنه ! بازم میگم با شاهکار ایتاگاکی ( دویل ثرد و کپی کردن بازی Wet ) ، شاهکار سودا و میکامی ( شادو و ونکوییش و کپی کردن بازیهای غربی ) نینجا گایدن 3 و مسخره بودن فوق العادش ! دیگه هیچ امیدی به بازیسازای ژاپنی ندارم ! میاموتو هم که همش در حال درجا زدن و تکرار خودش هست ! دیگه چی موند اصلا ؟ یه کوجیما یه ساکاگوچی موندن !!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر