Shadows of the Damned | X360 Version

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
منم 3 ساعتی بازی کردم. بازی یه افتضاحه بنظر من نه داستان داره نه گیم پلی نه گرافیک.هیچی. مثله این میمونه که House Of The Dead سوم شخص شده باشه.
اگرم توجح کنید مقداره زیادی از صداهای بازی silent hill رو تو بازی میشنوید.
انگاری صنعت بازی سازی پسرفت کرده!!!!!!!!!
اینجور بازیها فقط جنبه اقتصادی دارند.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,112
نام
آریا
آریا پتانسیلش بالائه، نمی‌گم الان این خیلی خوبه ها، خیلی سلیقه‌ای هم هست البته.
ببین کی گفتم. :biggrin1:
یه نفس عمیق بکِش و همه‌ی انرجی‌های مثبت رو از ذهنت بریز بیرون، بعد وایستا بازی کن. :biggrin1:
ولی خب اگه توی سه-چاهار ساعت اوّل بازی ازش خوشت نیومد، دیگه نمیاد.
آخه سلیقه ای بودنش که دیگه توی گیم پلیش دخالت نمیکنه ! :D کلآ به نظرم هم توی راه رفتن و دویدن هم توی نشونه گیری و تیراندازی خیلی ضعیفه ! من از جو و حال و هوای بازی و تیکه های دیدنی و شنیدنیش خوشم اومده ولی گیم پلیش به نظرم اصلآ درجه یک نیست ! اگه یه سبک جدید داشت عیبی نداشت ولی یه گیم پلی معمولی داره با یه مکانیزم ضعیف ! :D

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
دوستانی که بازی رو تموم کردند لطفا بگن که تو مبارزه با این Flement باس Final Capter به باگی برنخوردند ؟! من دو بار اجزای بدنش رو از هم جدا میکنم و هر دو بار اون قسمت قرمز رنگ معلقی که تو هوا میچرخه رو میزنم ولی بار سومی که قرار هست دوباره اجزای بدنش از هم جدا بشه رو نمیتونم. بار سوم پس از اینکه یک حفاظ سبز اطراف خودش ایجاد میکنه و با اون Skull...9000 اون Shield رو هم از بین میبرم برای یک مدت که بیهوش میشه مثل دو حالت قبلی نمیتونم بزنمش نزدیک به 20 بار تا اون مرحله بردمش و با انواع و اقسام سلاحها هم زدمش ولی مثل اینکه یا با باگ مواجه هستم و یا یک ترفند دیگه باید پیاده کنم !
ویرایش : خب بسلامتی همین الان ردش کردم خیلی آسون بود و همون کاری رو که دیشب بارها کردم رو الان یکبار کردم و جواب داد. دیشب با بد باگی طرف بودم !

اما در مورد بازی :
حقیقتا بازی از لحاظ تکنیکی ضعیفه !! واقعا اگر بعضی ایده های جالب بازی که نصفش مربوط به گفتگو های جالب و تیکه هایی شنیدنی و خاطراتی هست که بین Garcia و اون مشعله(سعی کردم اسمش رو متوجه بشم ولی دقت نکردم ...) با لهجه جالب British اش رد و بدل میشه وجود نداشت بنظرم ارزش وقت تلف کردن رو نداشت. بازی از لحاظ انیمیشن و گیمپلی کلا میتونه با عناوین متوسط نسل قبل رقابت کنه ! گرافیک تکنیکی بازی خیلی ضعیف هست. دشمنان بازی هم که ماشاءالله در حالت Legion Hunter دارم میرم کلا فکر کنم دو تا حرکت بیشتر واسشون تعریف نشده : 1-دویدن و پریدن رو هوا و اجرای حرکت بروس لی !! 2- چنگال کشیدن
نکات زیادی در مورد این شاهکار !! اساتید بازی سازی ژاپن میشه گفت که از گفتن اونها باید صرفنظر کرد !
حقیقتا تو این نسل تنها اثراتی از Kojima و تیم Polyphony و بازی هنوز عرضه نشده استاد Ueda و اثر زیبای هیدکی کامیا بودن که یکجورایی صلابت بازیسازی نسل قبل ژاپنی ها رو تو این نسل نشون دادند و نشون خواهند داد.

آخرین ویرایش:

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
وقتی نشونه می گیری که شلیک کنی عین رزیدنت اویل 5 میشه.
ولی گرافیک تعریف کردنی نداره قبل اینکه بیاد فکر میکردم بهتر از این باشه گرافیکش

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
آخه سلیقه ای بودنش که دیگه توی گیم پلیش دخالت نمیکنه ! :D کلآ به نظرم هم توی راه رفتن و دویدن هم توی نشونه گیری و تیراندازی خیلی ضعیفه ! من از جو و حال و هوای بازی و تیکه های دیدنی و شنیدنیش خوشم اومده ولی گیم پلیش به نظرم اصلآ درجه یک نیست ! اگه یه سبک جدید داشت عیبی نداشت ولی یه گیم پلی معمولی داره با یه مکانیزم ضعیف ! :D
مشکل همینجاست دیگه!
آخه آدم از بازی انتظار درجه‌ی یک بودن رو نداره که!:d
درسته؛ راه رفتن و دویدن و گاهی تیر اندازی رو قبول می‌کنم ولی نشونه گیری، نه!:d
بنظرم نشونه گیری توی حالت تعادل قرار داره، یعنی سریع میشه نشونه رو کنترل کرد بدون اینکه از دست آدمیزاد خارج بشه.
چیزی که این وسط میاد روی نشونه گیری تاثیر میزاره، تیراندازیه که می‌تونستن بهتر کار کنن.
در کل انیمیشن‌های تقریباً خیلی محدودی داره. از داینَمیک بودن در آورده حرکاتو.
این اکشن سریعو با انیمیشن ابر قدرت، سر و سامون می‌دادن امیدها بیشتر می‌شد ولی هَــــــی...!:d
گیم‌پلی اصلی هم کاملاً احساس معمولی بودن به آدم دست میده، ینی یه حرکت اضافی ادم نمیزنه.:d ولی خب مینی-گیما خیلی سرگرم کننده کار شدن.
خَخو بازی در آوردن؛ خراب‌کاری کردن (ری‌ـــدن) رو فرنچایزو. :d
:d

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
باید با light shot به سکو هایی که پایینه تو کف اتاق شلیک کنی تا جا به جا بشن و یه سکو از این سر تا اون سر سالن درست بشه

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
با توجه به حرفای بچه ها اینجا من شک کردم که این بازی رو بگیرم. امتیازاش هم بد نیست.
واقعا ارزش داره بگیرمش یا نه؟

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
با توجه به حرفای بچه ها اینجا من شک کردم که این بازی رو بگیرم. امتیازاش هم بد نیست.
واقعا ارزش داره بگیرمش یا نه؟

از نظر من که خیلی بازی خوبی بود .
نمیدونم بقیه چرا انقدر ازش ایراد میگیرن ولی من که خیلی باهاش حال کردم .

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
R43 مخلصیم { بابا خب یه کلیک میکردی رو اون مدال زرده چه کاریه این همه زحمت !!! ;) شوخی بود ها جدی نگیری )

aragorn بله حتما بازی رو بگیر به احتمال زیاد خوشت بیاد . حداقل به احترام 2 بازی ساز بزرگ بگیر

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
سلام ، بازی واقعا جنبه ی تفریحی و سرگرم کننده داره ولی در کل افتضاحه گیم پلی تکراری ، گرافیک پایین ، صداهای سایلنت هیل رو ور داشتن گذاشتن تو بازی ، داستانش که دیگه از همه بدتره ، من معمولا بازیهای را یا به خاطر داستانشون یا به خاطر کراکترشون بازی می کنم اما این بازی .....
فقط کراکترش بدک نیست یه جورایی ازش خوشم میاد
در کل بازی فقط جنبه ی سرگرمی داره برای وقتایی که حوصله ت سررفته مگر نه هیچ ارزشی نداره

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بازي بدي نيست در كل قابل بازي كردن بعد از امتحانات و اين تابستون گرم هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر