Shadows of the Damned | X360 Version

• Thread starter Thread starter versus
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
کلا دو تا دلیل داره که بشه این بازی رو تموم کرد!

یکیش آهنگ های جالبه بازیه

دومی هم آسون بودن بازی روی درجه Normal . واقعا اگه بازیش طوری بود که زیاد Game Over میشدم ،مطمئنن نمیتونستم تحملش کنم:d

من که 1ساعت از بازی رو انجام دادم اصلا باهاش حال نکردم ! دوربینش که فوق العاده مزخرفه! گیم پلی هم متوسطه به نظرم . . .

داستانش هم تقریبا کلیشه ایه ! (البته به نظره من) - و دوستمون حرف درستی زد (البته من از جهت منفی به این قضیه نگاه میکنم) که بازی رو درجه normal واقعا آسونه . . . و این به نظرم خوب نیست !

نمیدونم چطور این امتیازات رو گرفته از سایتها - البته اخیرا از این امتیازات زیاد میبینم و دیگه کاملا عادی شده برام . . .

خب ما هم بازی رو دیشب تموم کردیم ولی از بی بازیی اینو بازی کردیم!
واقعاً بازی خوب شروع میشه و انتظار یک بازی عالی رو داری ولی به شدت بازی وسطاش افت می کنه و این کشش های داستانیش هم خیلی لوسه!اون مراحلی هم که نامزدش دنبالش میفته بدجوری اعصاب می زنه!واقعاً به یکی از اونها که رسیدم خواستم بازی رو بشکونم از بس چرت بود!
داستان بازی هم واقعاً چرت بود.مخصوصاً آخرش که...
درکل اصلاً بازی در حد استادان شینجی میکامی و سودا51 نبود و نمره ای که من بخوام به این بازی بدم بدون شک 6 هستش!خدایی رزیدنت اویل4 کجا و این کجا!

ما (من و داداشه ) بازی رو تموم کردیم تو این بی گیمی البته رو lemon hunter :d:d:d
مگه تموم میشه . اه اه
ولی خودمونیما بازی رو باید یه بار تموم کنی بعد دیسکشو یجا گم و گور کنی .

7 هم براش زیاده وجدانیش:d:d:d

ما هم تو این بی بازی مجبور شدیم اینو بازی کنیم داستان بازی که به نظرم واقعا مزخرف بود ، گیم پلی هم خیلی ضعیف بود بازی رو من هم روی نورمال بازی کردم که به نظرم افتضاح بود سره باس آخر هم که از بس بازی بی معنی بود همون 2 دفعهی اول که دیدم کشتنش طول میکشه اصلا ولش کردم واقعا این بعد کنکوری این بازی فقط واسه وقت تلف کردن خوب بود!!!!!!

خوب از هیچی بهتر اونم تو این وضعیت که قحطی بازی امده
البته واسه ما که تو خوزستان هستیم و هوا بس نا جوانمردانه گرمه و از صبح تا عصر تو خونیم
این بازی غنیمتیه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or