Shadows of the Damned | X360 Version

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام دوستان.یه سوالی داشتم.تو چپتر 3 اونجایی که نشون میده زنش توی اب هستش یه ذره که میری جلو روی اسکله یه جنازه هستش که وقتی صفحه سیاه میشه هی ازش از این موجودات سیاه رنگ میاد بیرون.جنازرو چطوری باید از بین ببرم...:-/:-/:|:|

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام دوستان.یه سوالی داشتم.تو چپتر 3 اونجایی که نشون میده زنش توی اب هستش یه ذره که میری جلو روی اسکله یه جنازه هستش که وقتی صفحه سیاه میشه هی ازش از این موجودات سیاه رنگ میاد بیرون.جنازرو چطوری باید از بین ببرم...:-/:-/:|:|
دوستان با هزار بدبختی جنازرو از بین بردم.:|:|بعدش باید کجا برم.اون در جلویی که باز نمیشه...چیکار باید بکنم...:-/:-/

omidspot

کاربر سایت
Sep 5, 2009
83
نام
امید
به نظر من که معمولی بود من از شینجی میکامی بیشتر انتظار داشتم البته من هنوز بازیرو تموم نکردم و اخرای اکت 4 هستم هارد هم بازی میکنم.ولی زیاد حال نداد

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
منم تمومش کردم قبول دارم تو خیلی جاهاش ایرادات اساسی داره اما در کل خوب بود و من لذت بردم
تو این بی بازی ارزششو داشت

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان با هزار بدبختی جنازرو از بین بردم.:|:|بعدش باید کجا برم.اون در جلویی که باز نمیشه...چیکار باید بکنم...:-/:-/
هرچی موجود میاد و باید بکشی و آخرین موجود بهت یه چیز خوردین میده باید بری بدی به اون بچه که باید توت فرنگی یا... بخوره تا در باز بشه!;)

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,779
از اوایل بازی و طرز شروعش اصلا حال نکردم .. ولی هرچی میریم جلوتر قشنگ تر و متنوع تر میشه! بازی بسیار فان و بامزه هست. حتما امتحانش کنید...

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
همین الان تمومیدمش . بازی عالی بود . به جز گرافیک نه چندان خوب و باگ هایی که گاهی وجود داشت ایرادی ندیدم .
گیم پلی بازی عالی بود . باس ها و مینی باس های متنوع و زیاد هم که داشت !
داستان هم با اینکه اول به نظر میومد یه تقلید خیلی ساده باشه اما تا آخر بهتر شد و اون آخرش که ...!
من که خیلی خوشم اومد و حتی به جای بازی های تاپ دیگه مثه اینفیموس اینو گرفتم و الان از خریدش اصلا پشیمون نیستم !
فعلا!

• Like
Reactions: Polaris

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر