Shadows of the Damned | X360 Version

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
ببین برادر من، من نمیدونم چرا اینجا به کسی در باره زبان بگی سریع بهش بر میخوره. حالا من یه سری چیز ها بگم فکر میکنی دارم فخر فروشی میکنم :(. بالاخره هر کسی زبانش در حدی نیست که همه تیکه های بازی رو بگیره، مگر اینکه زبانش خیلی قوی باشه. چون خیلی هاش دو پهلو معنی میده. ببین من توی چیزی ادعا ندارم مگر اینکه واقعا توی اون خبره باشم، هر چقدر هم مغرورانه به نظر بیاد ولی به جرات میگم کسی تو این سایت زبانش در حد من نیست، اگر هم باشه در حد منه (این رو هم بگم که مدرک دانشگاهی ندارم ). نمیدونم بهت گفتم یا نه ولی من ielts امتحان دادم، listening و reading رو گرفتم 9. کلا هم نمره ام شد 8.5 . اگر کسی هست امتحان داده بالاتر از من گرفته بیاد وسط.
در مورد زبون دوم و سوم و چهارم و ... من تا دو تا زبون رو رفتم، یه مقدار آلمانی بلدم و یه مقدار کمی فنلاندی چون دارم میرم فنلاند واسه تحصیل. :d

----------------------------
برگردیم سر بازی: gamespot هم بهش داده 8.5 که واقعا امتیاز عالیی هستش، خوشحالم که نظرم در مورد بازی درست از آب دراومد
سلام
خبری ازت نیست یومدی ؟
---
بنده تمامی حرفهای ایشون رو تائید میکنم رفیق خودمونه. ( فنلاندی کثیف :x:d)
---
بازی برای نیم ساعت اول جذاب بود ولی برای من که گرافیک از تمامی جوانب مهمتره اصلا نمیشد که ادامش بدم .
حتی یه بازی نمره 2 بگیره فقط برای گرافیک من اونو بازی میکنم .:))

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,364
نام
علیرضا
اون مرحله هست که زنه دنبالته یه در هست که نمیدونم چی میخواد هیچی نیست کمک:(
ها !!فکر کنم بدونم کجا رو میگی :d همون بچه لوسا که خوردنی می خوان !!:d اگه همه ی اون دشمناتو بکشی بهت 1 چیزی میده که بکنی تو حلق اون بچه بری اونوره در !!:d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,658
بازی برای نیم ساعت اول جذاب بود ولی برای من که گرافیک از تمامی جوانب مهمتره اصلا نمیشد که ادامش بدم .
حتی یه بازی نمره 2 بگیره فقط برای گرافیک من اونو بازی میکنم .

داش شت کردی تو بازیرفت که :d :)) ........ حداقل به احترام میکامی بازیشو تموم کن. b-) ;;)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
ها !!فکر کنم بدونم کجا رو میگی :d همون بچه لوسا که خوردنی می خوان !!:d اگه همه ی اون دشمناتو بکشی بهت 1 چیزی میده که بکنی تو حلق اون بچه بری اونوره در !!:d
:ممنون کاش میشد کشتشون:))

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
تو مرحله کتابخونه به یه باگ برخوردم:d به یکی از این دیمون های که سریع حرکت می کنن (دست و پاشون تیغه) لایت شات زدم افتاد زمین رفتم با رفتم stomp بکشمش نمی مرد هی ازش white gem می ریخت:d انقد زدمش که 1000 تا gem جمع کردم بعد بلند شد با تیر کشتمش :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,112
نام
آریا
این چرا گیم پلی ـش این طوریه ؟! :D شاید باید بیشتر بازی کنم ولی یکی دو ساعت اولش اصلآ گیم پلی جالبی نداشته (چه توی راه رفتن چه هدفگیری و تیراندازی)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,364
نام
علیرضا
تو مرحله کتابخونه به یه باگ برخوردم:d به یکی از این دیمون های که سریع حرکت می کنن (دست و پاشون تیغه) لایت شات زدم افتاد زمین رفتم با رفتم stomp بکشمش نمی مرد هی ازش white gem می ریخت:d انقد زدمش که 1000 تا gem جمع کردم بعد بلند شد با تیر کشتمش :d

کاشکی ازین باگا هم نصیب ما می کرد !!:d

این چرا گیم پلی ـش این طوریه ؟! :D شاید باید بیشتر بازی کنم ولی یکی دو ساعت اولش اصلآ گیم پلی جالبی نداشته (چه توی راه رفتن چه هدفگیری و تیراندازی)

حالا برو جلو خوب میشه !!:d البته به سلیقت ربط داره !! که تو بی سلیقه ای :d

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
دیشب بازی تموم شد بازی خوبی بود در کل فقط غول اخرش روی اعصاب بود!رفتیم واسه نوشتن اچیومنت گایدش:D

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
دوستان این بازی ارزش بازی کردن داره کلا؟!:D
شبیه کدوم یک از بازی هایی که تاحالا اومده هستش؟!
شبیه Mario Kart. :|
این چرا گیم پلی ـش این طوریه ؟! :biggrin1: شاید باید بیشتر بازی کنم ولی یکی دو ساعت اولش اصلآ گیم پلی جالبی نداشته (چه توی راه رفتن چه هدفگیری و تیراندازی)

آریا پتانسیلش بالائه، نمی‌گم الان این خیلی خوبه ها، خیلی سلیقه‌ای هم هست البته.
ببین کی گفتم. :D
یه نفس عمیق بکِش و همه‌ی انرجی‌های مثبت رو از ذهنت بریز بیرون، بعد وایستا بازی کن. :D
ولی خب اگه توی سه-چاهار ساعت اوّل بازی ازش خوشت نیومد، دیگه نمیاد.
ــــــ
پانوشت: بگو لامذهب می مردی یکم سخت ترش می‌کردی؟! یا اینکه دوتا اچیومنت/تروفی خفن می زاشتی توش؟! الان با چه امیدی بشینیم دوباره بازی کنیم؟! :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر