Shadows of the Damned | X360 Version

• Thread starter Thread starter versus
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
حالا با این 9 هی که تا اینجای کار دادی فک کنم تا اخر ، بازی کنی راضی بشی 10 ش کنی.
من دارم در مورد نمره گیم اینفرمر می گم که خیلیا با دیدنش روی عالی بودن بازی بدون اینکه بازی کنن قسم خوردن و الا من تا اینجا بهش 7 هم بزرو میدم!:دی
دارم میرم ولی اصلا هیچی در حال تغییر نیست. همین جور که دارم میرم داره بهتر نمی شه بدترم میشه!
دیگه بعد این همه بازی کردن با بازی کردن یه چپتر از یه بازی می فهمم که با چی طرف هستم و قراره چی بازی کنم. مگه اینکه سازنده ها توی چپتره های دیگه بازی رو زیر رو رو کنن که یه جورایی غیر ممکنه
در ضمن یکی از مشکلات بازی آسون بودنشه ولی مشکل اصلیه من اینه که گیم پلی بازی بیش از حد ساده و تکراریه و حتی اون خوبی های رزیدنت اویل 4 رو هم نداره
در کل من توقع ندارم کسی حرف من رو قبول کنه. شما خوشت میاد بازی کن و لذت ببر و بهش توی تاپیک نمرات یه نمره ده بده که دلت خنک شه اساسی!:دی

میخوامت :d
دلم واسه این جور بازی ها تنگیده بود
ادرنالین خونمم یکم زده بود پایین
نفسمم خیلی وا شده باید تنگی نفس بگیرم تا متعادل بشه

من دارم در مورد نمره گیم اینفرمر می گم که خیلیا با دیدنش روی عالی بودن بازی بدون اینکه بازی کنن قسم خوردن و الا من تا اینجا بهش 7 هم بزرو میدم!:دی
دارم میرم ولی اصلا هیچی در حال تغییر نیست. همین جور که دارم میرم داره بهتر نمی شه بدترم میشه!
دیگه بعد این همه بازی کردن با بازی کردن یه چپتر از یه بازی می فهمم که با چی طرف هستم و قراره چی بازی کنم. مگه اینکه سازنده ها توی چپتره های دیگه بازی رو زیر رو رو کنن که یه جورایی غیر ممکنه
در ضمن یکی از مشکلات بازی آسون بودنشه ولی مشکل اصلیه من اینه که گیم پلی بازی بیش از حد ساده و تکراریه و حتی اون خوبی های رزیدنت اویل 4 رو هم نداره
در کل من توقع ندارم کسی حرف من رو قبول کنه. شما خوشت میاد بازی کن و لذت ببر و بهش توی تاپیک نمرات یه نمره ده بده که دلت خنک شه اساسی!:دی

ای خدا پدر و مادرتو بیامرزه بالاخره یکی پیدا شد حرف دلمو بزنه .
در مورد امتیازا هم زیاد عجله نکنید کم کم پایین یاد همیشه اولش میانگین امتیازا بالا هستش بعد افت میکنه .
خب من دیروز تا وسطای بازی پیش رفتم یکم بیشتر از بازی توضیح میدم
اول اینکه روند بازی کاملا خطی و تکراری هستش کار شما کشتن demons و پیدا کردن توت فرنگی برای درهای قفله یا اینکه نور را به جاهای تاریک برگردونید .من شخصا از گیم پلی بازی خوشم اومده بازی خیلی فانه اما در عین حال تکراری .یه نکته ای که قبلا بهش نرسیده بودم باس فایت های بازی هستش که واقعا قشنگ کار شده اما یکم ساده هستند.
در مورد گرافیک هنوز نظر قبلیمو دارم گرافیک بازی اصلا چیزی برای گفتن نداره و محیط ها کاملا خشک و تکراری هستند .کلا کسی که میخواد این بازی را کنه باید خیلی اعصاب داشته باشه همش مبارزه با موجودات عجیب و غریب شنیدن صداهای وحشتناک خنده های شیطانی شهر های خالی از سکنه و فاضلاب ها و دریاچه های تاریک و خوفناک
در کل شما تو بازی 3 تا اسلحه دارید که به مرور ازمان با کشتن باس ها و گرفتن الماس ابی اپگرید کلی میشن و با گرفتن یا خریدن الماس های قرمز میتونید ظرفیت و قدرت تخریب و سرعت فشنگ پر کردن اونا را افزایش بدید .معماهای بازی هم اصلا سخت نیست بهتره بگم اصلا معمایی نداره.
در کل همون بازی ای در حد 7.5 به نظر منه و بازی ای که با یکبار تموم کردنش به سرعت از ذهنتون پاک میشه

من نمیدونم شما از بازی چی انتظاری دارید؟ مگه تا حالا بازی های قبلی suda 51 رو بازی نکردید؟ این بنده خدا همه بازی هاش از بس خاصه هر کسی خوشش نمیاد. هی با Resident Evil مقایسه میکنید که چی؟ هر کس قبل از خریدن این بازی باید در نظر بگیره که با یه بازی بسیار بسیار خاص طرفه و اصلا نباید انتظار gameplay نرمال از این بازی داشته باشه. هر کس No More Heroes رو بازی کرده باشه میفهمه من چی میگم.
این همه گیر دادین به بازی ولی هیچ کس یکی از بهترین نکته هاش رو نگفت، اون هم خنده دار بودن این بازیه. بعد از duke nukem با اون شوخی های مسخره اش این بازی خیلی خوب تونسته شوخی های سن بالاش رو انجام بده. اصلا اگر یه کم دقت کنید و زبانتون خوب باشه میفهمید که کل بازی در اصل یه S e x u a l innuendo خیلی بزرگه( معادل فارسیش رو دقیق نمیدونم).

آخرین ویرایش:
من نمیدونم شما از بازی چی انتظاری دارید؟ مگه تا حالا بازی های قبلی suda 51 رو بازی نکردید؟ این بنده خدا همیه بازی هاش از بس خاصه هر کسی خوشش نمیاد. هی با Resident Evil مقایسه میکنید که چی؟ هر کس قبل از خریدن این بازی باید در نظر بگیره که با یه بازی بسیار بسیار خاص طرفه و اصلا نباید انتظار gameplay نرمال از این بازی داشته باشه. هر کس No More Heroes رو بازی کرده باشه میفهمه من چی میگم.
این همه گیر دادین به بازی ولی هیچ کس یکی از بهترین نکته هاش رو نگفت، اون هم خنده دار بودن این بازیه. بعد از duke nukem با اون شوخی های مسخره اش این بازی خیلی خوب تونسته شوخی های سن بالاش رو انجام بده. اصلا اگر یه کم دقت کنید و زبانتون خوب باشه میفهمید که کل بازی در اصل یه S e x u a l innuendo خیلی بزرگه( معادل فارسیش رو دقیق نمیدونم).
ki hjthrh!hdن یکی اصلا خاص نیست.....

خوب منم امروز سایه دوزخی ( ملعون ) رو گرفتم !! یه 1 ساعتی بازی کردم !! همون طور که فکر می کردم بازی خیلی باحالیه !! بازی واقعا خلاقیت داره ازش می ریزه !! گیم پلی خیلی خوب از آب در اومده !! داستان ساده ای هم داره !! خیلی با موسیقیاش حال می کنم ، خیلی جالبه !! گرافیکشم به دل من نشست !! یه جوری گرافیکش خاصه !!
از یه چیزیش که لذت بردم لودینگاشه !!:d خیلی تفنگ جالبی هم داره که به همه چیز تبدیل میشه !! در کل بازی ارزشش خیلی بالاس !!:d
پ.ن : می خواستم تـ3ـرس :d رو هم بگیرم بی خیالش شدم !! گفتم اینو بازی می کنم کلا خاطرات ترس 1 :d هم نابود میشه !!:|

آخرین ویرایش:
منم بازیو تهیه کردم و باید بگم واقعا بازی خوبیه البته ضعف هایی هم داره گیم پلی بازی واقعا خوب و خوش دست و شلیک با سلاح ها لذت بخش المان های جالب هم تو گیم پلی بازی زیاد دیده میشه مثل بازی با نور روند بازی و طراحی مراحلم جالبه هرچند محیط ها بسیار کوچک هستن. یکی از نقاط قوت بازی موسیقی عالیشه که توسط سازنده ی موسیقی سری سایلنت هیل ساخته شده. برای طراحی گرافیک بازی از موتور انریل استفاده شده ولی از نظر فنی خیلی ضعیفه و تنها نقطه ی مثبتش طراحی هنری بازیه که با توجه به کارگردانی suda51 دور از انتظار نبود . بازی داستان خوبی نداره البته با توجه به سبکش چندان چیز عجیبی نیست اینم فراموش نکنیم میکامی هم در ساخت بازی دست داشته و با توجه به داستان ونکوویش باید انتظارتون رو از داستان بازی پایین بیارید البته گارسیا شخصیت اصلی بازی به خوبی طراحی شده و در کنار اسلحه ی سخنگوش زوج جالبیو تشکیل دادن . به نظر من این بازی لایق نمره ی 8.5 هست

من نمیدونم شما از بازی چی انتظاری دارید؟ مگه تا حالا بازی های قبلی suda 51 رو بازی نکردید؟ این بنده خدا همه بازی هاش از بس خاصه هر کسی خوشش نمیاد. هی با Resident Evil مقایسه میکنید که چی؟ هر کس قبل از خریدن این بازی باید در نظر بگیره که با یه بازی بسیار بسیار خاص طرفه و اصلا نباید انتظار gameplay نرمال از این بازی داشته باشه. هر کس No More Heroes رو بازی کرده باشه میفهمه من چی میگم.
آیت جون پیاز داغش رو زیاد نکن!:دی کجای این بازی خاصه؟! حالا اگه بگی Killer 7 بازی خاصی یه چیزی ولی این بازی خداییش هیچیش خاص نیست و مطمئنم تازه اکثر افراد خوششون میاد و دقیقا هم طوری ساخته شده که بشه بازی رو راحت تموم کرد وهمه سلیقه ها هم از بازی لذت ببرن. اگه از خاص بودن همین مسخره بازی ها و انتخاب یه اسم مسخره یه تیپ بیش از حد خفن! و یه دنیایی زیر زمینیی که هیچش با عقل جور در نمیاد! و همه چیش قراره نامتعارف باشه، هست که به نظر من این چیزا توی یه بازی کامپیوتری اینقدر خاص نیست که بخوایم به خاطرش به یه بازی لقب خاص بودن بدیم
تیکه هایی هم که میندازه درسته یه سری هاش با مزه هست ولی خیلی هاش بیمزه هست. یه چیزی شبیه همین جک ها توی Madworld هم بود که باز اونم یه تیکه هاییش جالب بود ولی بقیش واقعا وراجی و پرحرفی بود و باید بزور خودت رو به خنده میزدی. مثلا اون جوک اول بازی در مورد اوکراینی و پسر عمه یا عموی جانسون که یه جوک بی خود و تکراری بود یا مثلا جوک اطلاعات گارسیا در مورد دنیای زیر زمین و اینترنت که واقعا خنده دار نیست و یا دیگه الان نیست و تکراری شده. بقیش الان یادم نمیاد ولی اگه بشه یه سری هاش رو روی کاغذ می نویسم اینجا میگم
لحظات واقعا خنده دار و جوک های ناب میخوای برو سراغ پورتال که آدم رو از خنده روده بر می کنه
میدونم کلا دنیای این دو تا فرق دارن ولی میشه از این لحاظ که هر دو سعی می کنن خنده دار باشن با هم مقایسشون کرد
بعد صدای گارسیا رو که Steven Blum کار کرده دو تا از کارهای اخیر و آشناش Madworld و Bulletstorm هست اصلا لهجه اسپانیایی نداره و فقط سر یه سری کلمات اسپانیایی یهو لهجه می گیره و بعدش باز ول می کنه و میره سراغ لهجه امریکاییش.
ببین بازی بازی خوبی هست و حتی خوده منم دارم میرم که تمومش کنم چون عاشق رزیدنت اویل هستم و با اینکه خیلی اوایل بازی تو ذوقم خورد و داشتم کاملا بیخیال ادامه دادن می شدم ولی با این وجود چون مکانیزم رزیدنت اویل داره دوست دارم ادامش بدم و تمومش کنم
البته مجبور شدم از اول برم که یه درجه سختی بالاتر بردارم و الا روی سختی معمولی که اصلا حال نمی داد

منم دارم بازی می‌کنمش الان Chapter 3-3 رو سختی هاردم.
چرا ایراد می‌گیرید؟ بازی قشنگیه که.
الانم بحث نمی کنم.:d
نقدمو می‌نویسم اونجا با هم بحث می‌کنیم.

ما هم گرفتیم اینو نمیشه با هیچ بازی دیگه ای مقایسش کرد واسه خودش خاصه 1 جورایی ولی خدایی گرافیکش جفت Shngularity هست!!خود گیم پلیش هم بد نیست ولی این وسط توت فرنگی و بستنی چی کار میکنه باید از Suda 51 پرسید

هنوز اولاش هستم در ضمن شبا بازی میکنم :دی

آخرین ویرایش:
ما هم گرفتیم اینو نمیشه با هیچ بازی دیگه ای مقایسش کرد واسه خودش خاصه 1 جورایی ولی خدایی گرافیکش جفت Shngularity هست!!خود گیم پلیش هم بد نیست ولی این وسط توت فرنگی و بستنی چی کار میکنه باید از Suda 51 پرسید
یه خورده به حرفایی که توی بازی زده میشه توجّه نمی‌کنید که.

تیکه هایی هم که میندازه درسته یه سری هاش با مزه هست ولی خیلی هاش بیمزه هست. یه چیزی شبیه همین جک ها توی Madworld هم بود که باز اونم یه تیکه هاییش جالب بود ولی بقیش واقعا وراجی و پرحرفی بود و باید بزور خودت رو به خنده میزدی. مثلا اون جوک اول بازی در مورد اوکراینی و پسر عمه یا عموی جانسون که یه جوک بی خود و تکراری بود یا مثلا جوک اطلاعات گارسیا در مورد دنیای زیر زمین و اینترنت که واقعا خنده دار نیست و یا دیگه الان نیست و تکراری شده. بقیش الان یادم نمیاد ولی اگه بشه یه سری هاش رو روی کاغذ می نویسم اینجا میگم

شاید درست متوجه نمیشی تیکه هاش رو داداش، خیلی هاش همونطور که گفتم کاملا دوپهلو زده میشه و یه مقدار دقت میخواد. مثلا همون اسم تفنگش رو اول که دیدم خیلی باحال بود. فقط جان هر کی دوست داری نیا بگو زبانت از من بهتره که نیست، اگر خواستی مدرکش رو دارم رو میکنم >:)
در کل قبول کن بازیش خاصه، از طراحی محیطش بگیر تا جزییاتش که خود من هم اولش یه کم برام عجیب بود بعضی جاهش ولی در کل نمیگم شاهکاره، طرفدار مخصوص خودش رو داره. اگر کسی هم از بازی خوشش نیاد دلیل نمیشه که بگم گیمر نیست و یا کج سلیقه اس ولی واسه یکی مثل من خیلی جذابه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or