Resident Evil HD Remaster

35744140724126731409_0.jpg

Resident Evil HD Remaster در اوائل سال 2015 برای نسل هشتم و هفتم منتشر خواهد شد.

بازی بروی کنسول های نسل 8 ام با رزولوشن 1080p و 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود.

گرافیک بازی از آخرین بهبود سازی رزولوشن، بهبود مدل های سه بعدی و تکسچر ها بهره مند است.

از تکنولوژی surround 5.1 در صداگزاری بازی استفاده شده است.

قابلیت تغییر حالت تصویر بین 16:9 و 4:3 موجود خواهد بود.

کنترل بازی در دو صورت جدید و قدیمی، در دسترس و قابل تغییر می باشد.

Last edited by a moderator:
بله دوست عزیز یکی از تروفیاش اینه که بازیو بدون سیو ببری اخر و یه تروفی هم داره بازیو با چاغو ببری برای کامل کردن براتون ارزو دارم اعصابتون خرد نشه من که بازیو پلات کردم کسی راهنمایی خواست ما در خدمتیم

بله دوست عزیز یکی از تروفیاش اینه که بازیو بدون سیو ببری اخر و یه تروفی هم داره بازیو با چاغو ببری برای کامل کردن براتون ارزو دارم اعصابتون خرد نشه من که بازیو پلات کردم کسی راهنمایی خواست ما در خدمتیم
دمت گرم !!! so fast لول

توی utube دیدم ملت توی 80 الا 120 دقیقه تا ته بازی میرن بدون خوردن هیچ damage ... فک کنم وقتی بازی دسته ادم بیاد راحت بشه چندتا از تروفیای به ظاهر سختش رو گرفت ...

دمت گرم !!! so fast لول

توی utube دیدم ملت توی 80 الا 120 دقیقه تا ته بازی میرن بدون خوردن هیچ damage ... فک کنم وقتی بازی دسته ادم بیاد راحت بشه چندتا از تروفیای به ظاهر سختش رو گرفت ...

مطمئنی ؟ من دیدم طرف 3 ساعته بره دیگه زیر 120 واقعا LOL پس تموم کردنش مثل اب خوردنه مخصوصا پلاتش :d

مطمئنی ؟ من دیدم طرف 3 ساعته بره دیگه زیر 120 واقعا LOL پس تموم کردنش مثل اب خوردنه مخصوصا پلاتش :d
watch?v=OILLWIWOMNk
این 1 ساعت و 13 دقیقه و 4 ثانیه میره ... نسخه Director's Cut >...
نسخه Remake هم توی همین حوالی باید بشه رفت به گمونم
watch?v=1iBMU06mrR0
اینم نسخه Remake رو 1 ساعت 33 دقیقه و 46 ثانیه میره D:

فک نمیکنم پلاتش سخت باشه .... هنوز 1-2 روز نگذشته داره به 10% میرسه لوووول

یه چند جاش شاید بره روی اعصاب ولی فک کنم میشه پلاتش کرد سریع

watch?v=OILLWIWOMNk
این 1 ساعت و 13 دقیقه و 4 ثانیه میره ... نسخه Director's Cut >...
نسخه Remake هم توی همین حوالی باید بشه رفت به گمونم
watch?v=1iBMU06mrR0
اینم نسخه Remake رو 1 ساعت 33 دقیقه و 46 ثانیه میره D:

فک نمیکنم پلاتش سخت باشه .... هنوز 1-2 روز نگذشته داره به 10% میرسه لوووول

یه چند جاش شاید بره روی اعصاب ولی فک کنم میشه پلاتش کرد سریع

نسخه ps1 کوتاه تره. این جای بعضی ایتم ها و نحوه گرفتنشون عوض شده .ولی spped run همون 1:30 راحت میشه بردش آخر. پلاتشم اصلا سخت نیست ظاهرا سخته بازی دستت باشه آب خودنه فقط باید جای زامبیا رو حفظ باشی و از مسیر هایی بری که کمتر به hunter ها برخورد کنی. رو survival خطر ناکترین موجودات همون hunter هاس چون بپرن هوا کارت تمومه

آقا درسته میگن معما ها عوض شده ؟
تروفی های بازی هم واقعا عالیه و زیاد !
اصلا فکرشو نمیکردم اینطوری باشه .
اره تروفی زیاد داره
فرقاش اینکه کنترل قدیمی با سیستم جدید جایگزین شده ( به جهته انالوگ حرکت میکنه )
به جز 4:3 در حالت 16:9 هم قابل اجرا هست
از نظره gameplay
اصله کاری Crimson Head ها هستن که البته توی نسخه GC طراحی شدن به جز نسخه PS1
یک سری ایتمها هم فک کنم جاشون عوض شده
یک سیستم Defensive Item اضافه شده ...
یه منطقه Wood - graveyard اینا هستن
البته اینا فرقه نسخه Remake ( روی GC ) هست به نسبت نسخه PS1 .
نسخه Remaster فرقی با GC نداره خودش به جز قسمت کنترل - 16:9 ......

- - -ویرایش - - -

نسخه ps1 کوتاه تره. این جای بعضی ایتم ها و نحوه گرفتنشون عوض شده .ولی spped run همون 1:30 راحت میشه بردش آخر. پلاتشم اصلا سخت نیست ظاهرا سخته بازی دستت باشه آب خودنه فقط باید جای زامبیا رو حفظ باشی و از مسیر هایی بری که کمتر به hunter ها برخورد کنی. رو survival خطر ناکترین موجودات همون hunter هاس چون بپرن هوا کارت تمومه
اره نسخه remake رو 1 ساعت و 33 دقیقه میره D: لول ....
درسته به نظرم باید راه ها بدونی و جای zombie ها . مخصوصا برای حالت Invisible فک کنم D:
پس همون D: من اولش که دیدم به نظرم سخت اومد اما فک کنم نیست زیاد. فقط باید دستت بیاد بلد باشی.

اره نسخه remake رو 1 ساعت و 33 دقیقه میره D: لول ....
درسته به نظرم باید راه ها بدونی و جای zombie ها . مخصوصا برای حالت Invisible فک کنم D:
پس همون D: من اولش که دیدم به نظرم سخت اومد اما فک کنم نیست زیاد. فقط باید دستت بیاد بلد باشی.

اون مد invisible هم رو حالت very easy میتونی بری تروفی رو میده. کسانی که نسخه ریمیکو زیاد بازی نکردن میتونن دمو از یوتیوب ببین طبق اون برن که اذیت نشن. survival هم صندوق ها انتقال نداره هر آیتمی تو هر صندوقی بزاری باید فقط از همون صندوق بری برداری آیتمو باید برنامه ریزی کنی

اون مد invisible هم رو حالت very easy میتونی بری تروفی رو میده. کسانی که نسخه ریمیکو زیاد بازی نکردن میتونن دمو از یوتیوب ببین طبق اون برن که اذیت نشن. survival هم صندوق ها انتقال نداره هر آیتمی تو هر صندوقی بزاری باید فقط از همون صندوق بری برداری آیتمو باید برنامه ریزی کنی
جالب . نمیدونستم صندقها انتقال نداره .
اینطوری به نظرم جالب میشه بازی D:
پس از روی video ها باید بشه همه تروفیاش رو سریع گرفت !

جالب . نمیدونستم صندقها انتقال نداره .
اینطوری به نظرم جالب میشه بازی D:
پس از روی video ها باید بشه همه تروفیاش رو سریع گرفت !
آره. فقط یه تروفی هم داره map هارو کامل visit کنی. باید تو هر map میری تمام آیتم های اون قسمتو برداری از اسلحه گرفته تا فایل و خون و اشیا دیگه تا رنگش تو نقشه سفید شه یعنی اون قسمت کامل شده تمام قسمتهای map رو باید این کارو کنی تا تروفیشو بده . حال گیر ترین تروفیش اینه!!! بعد نمیدونم چرا این لیست تروفی ورژن ژاپنی با انگلیسیش یکیه!!! معمولا جدا باید باشه

دوستان این بازی مولتی یا هیچ dlc داستانی اضافی داره؟؟؟! من خودم کلی با این بازی خاطره دارم ولی اگه قرار باشه بعد از چند ساعت تمومش کنیم بزاریم کنار ارزش خریدن نداره بنظرم

دوستا ن مراحلی که با جیل میری با کریس بری فرق داره ؟؟؟؟؟؟

من دارم با جیل میرم .باس فایتها با کریس برم فرق دار درکل ؟؟؟
بازی یکی هست تا جایی که خودم میدونم فقط شخصیتهای + و - خودشون رو دارن

Jill:
به نسبت Chris ضعیفتره ... سریعتر میمره یعنی D: ...
شاه کلید رو داره ... در ضمن 8 تا جا هم داره توی inventory ایش
اسلحه Grenade Luncher رو میگیره
shotgun رو سریعتر میگیره
Berry کمکش میکنه خیلی موقه ها

Chris:
به نسبت jill دیرتر میمیره ... damage بیشتری رو میتونه بگیره
Lighter رو داره به جای شاه کلید jill ولی 6 تا slot توی Invent داره به نسبت 8 تای jill
Flash grenade و Defensive ایش میتونه یه ضربه دشمنها رو بکشه برعکسه jill
اسلحه خاصش هم Flamethrower هست
درهای قفلی که Jill باز میکنه راحت این نیاز به small key داره
قسمتهای از بازی بسته به کارهایی که انجام میدی میتونی کمی با rebecca هم بازی کنی !
shotgun رو خیلی دیرتر از jill میگیره

دوستان این بازی مولتی یا هیچ dlc داستانی اضافی داره؟؟؟! من خودم کلی با این بازی خاطره دارم ولی اگه قرار باشه بعد از چند ساعت تمومش کنیم بزاریم کنار ارزش خریدن نداره بنظرم
مولتی توی Resident Evil 1 ؟ :)
دیگه با 19.99 چه انتظاری داری :d
Remaster نسخه Remake هست در کل ... فرقی با اون نداره ..
:)

آره. فقط یه تروفی هم داره map هارو کامل visit کنی. باید تو هر map میری تمام آیتم های اون قسمتو برداری از اسلحه گرفته تا فایل و خون و اشیا دیگه تا رنگش تو نقشه سفید شه یعنی اون قسمت کامل شده تمام قسمتهای map رو باید این کارو کنی تا تروفیشو بده . حال گیر ترین تروفیش اینه!!! بعد نمیدونم چرا این لیست تروفی ورژن ژاپنی با انگلیسیش یکیه!!! معمولا جدا باید باشه

فیروز درست می گه بازی دستت بیاد راحت می شه کاملش کرد

درسته !
من اول تروفیاش رو خوندم گفتم خیلی سخته D: ولی ظاهرا اینطوری نیست. راحت میشه رفتش ! فقط باید بازی رو کلا بلد بود ....

یه چند تا لباس اضافه داره با مد جدید زامبیا نامرئی میشن یا نارنجک به کمرشون بسته شده. بعد 10 تا هم پایان داره میتونی پایان هاشو همه باز کنی. بعد این اصلا یه چیز دیگه ست خیلی قشنگ بازسازی شده اگه نسخه ریمیکو بازی نکردی توصیه میکنم حتما بازیش کن. کاش اویل 2 هم کپکام همکاری میکرد یه چیزی قشنگی مثل این میشد تریلر هاشو میبینی واقعا افتضاح باز سازی شده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or