Resident Evil HD Remaster

35744140724126731409_0.jpg

Resident Evil HD Remaster در اوائل سال 2015 برای نسل هشتم و هفتم منتشر خواهد شد.

بازی بروی کنسول های نسل 8 ام با رزولوشن 1080p و 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود.

گرافیک بازی از آخرین بهبود سازی رزولوشن، بهبود مدل های سه بعدی و تکسچر ها بهره مند است.

از تکنولوژی surround 5.1 در صداگزاری بازی استفاده شده است.

قابلیت تغییر حالت تصویر بین 16:9 و 4:3 موجود خواهد بود.

کنترل بازی در دو صورت جدید و قدیمی، در دسترس و قابل تغییر می باشد.

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان درجه سختی بازی ربطی به تروفی گرفتن داره؟مثلا روی Esay بریم میتونیم همه تروفی هارو بگیریم یا...؟
درجه سختی ربط داره روی ایزی هم بری فقط تروفیای مربوط به اونو میگیری

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
100% ارزش داره گرافیکشم که زمین تا آسمون عوض شده نسبت به ps1. یه سری محیط های جدید هم اضافه شده با زامبی های جدید
به نظره منم 100% داره
این نسخه remake هست که برای game cube اومده بود ... اون نسخه remaster شده . اگر بازیش نکردی 100% بگیر بازی کن که فوق القعاده هست هنوزم !
من که خیلی راضیم D:

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
به نظره منم 100% داره
این نسخه remake هست که برای game cube اومده بود ... اون نسخه remaster شده . اگر بازیش نکردی 100% بگیر بازی کن که فوق القعاده هست هنوزم !
من که خیلی راضیم D:

آره میدونم من همون روز اول پیش فروش خریدم. روز اول دانلود ps3 فعال شد سریع دان کردیم پلات شد رفت. من قبلا هم رو گیم کیوب زیاد بازیش کردم از خرید هم کاملا راضی هستم . منظورم این بود اگه با اویل 1 ps1 مقایسه کنی اصلا این یه چیز دیگه ست هم جذابتر شده هم گرافیکی شده بازی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
]
آره میدونم من همون روز اول پیش فروش خریدم. روز اول دانلود ps3 فعال شد سریع دان کردیم پلات شد رفت. من قبلا هم رو گیم کیوب زیاد بازیش کردم از خرید هم کاملا راضی هستم . منظورم این بود اگه با اویل 1 ps1 مقایسه کنی اصلا این یه چیز دیگه ست هم جذابتر شده هم گرافیکی شده بازی
به نسبت نسخه PS1 که 100% × اصلا قابله مقایسه نیست D: واقعا به عنوانه یه Remake عالی کار کردن ... حیف بود فروشش اون زمان روی GC پایین بود :(
منم با اینکه همه چیزش از پیش رندر شده هست با این حال از گرافیکش خیلی خوشم میاد D: تنها ایرادش اینکه که در کل بعضی قسمتهای خیلی تاره که خب دیگه نمیتونستن کاریش کنن فک کنم ...
ولی در کل محصوله خیلی خوبی هست !

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان یه سوال داشتم با شخصیت chris وارد اتاق آزمایشگاه قبل از مبارزه با اون باس گیاه می شم نمی تونم هیچی بردارم میگه بطری خالی احتیاج دارین راهنمایی می کنین بطری رو باید از کجا پیدا کنم ؟ منظورم همون اتاقی هستش که با کد باز میشه در ضمن یادمه روی wii این قسمتشو با jill رفتم همچین مشکلی نداشتم

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان یه سوال داشتم با شخصیت chris وارد اتاق آزمایشگاه قبل از مبارزه با اون باس گیاه می شم نمی تونم هیچی بردارم میگه بطری خالی احتیاج دارین راهنمایی می کنین بطری رو باید از کجا پیدا کنم ؟ منظورم همون اتاقی هستش که با کد باز میشه در ضمن یادمه روی wii این قسمتشو با jill رفتم همچین مشکلی نداشتم
اگر ریچارد رو با استفاده از سرُم نجات داده باشین، اینجا باید خودتون اون گیاه رو بکشین اما اگه نتونسته باشین ریچارد رو نجات بدین و بمیره، اینجا گیاه شما رو میگیره و بازی به ربکا سوییچ میشه و باید با اون سم رو بسازین و به ریشه گیاه تزریق کنین.

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اگر ریچارد رو با استفاده از سرُم نجات داده باشین، اینجا باید خودتون اون گیاه رو بکشین اما اگه نتونسته باشین ریچارد رو نجات بدین و بمیره، اینجا گیاه شما رو میگیره و بازی به ربکا سوییچ میشه و باید با اون سم رو بسازین و به ریشه گیاه تزریق کنین.
البته من پیشنهاد میکنم که Richard رو نجات بدی... چون یه شات گان معرکه بهت میده. کشتن اون گیاه هم اصلاً سخت نیست، چون فضا برای مبارزه خیلی زیاده، راحتی میتونی دورش بچرخی و بکشیش!
البته این نظر شخصیه :d استراتژی که من استفاده کرده بودم این بود :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر