Resident Evil HD Remaster

35744140724126731409_0.jpg

Resident Evil HD Remaster در اوائل سال 2015 برای نسل هشتم و هفتم منتشر خواهد شد.

بازی بروی کنسول های نسل 8 ام با رزولوشن 1080p و 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود.

گرافیک بازی از آخرین بهبود سازی رزولوشن، بهبود مدل های سه بعدی و تکسچر ها بهره مند است.

از تکنولوژی surround 5.1 در صداگزاری بازی استفاده شده است.

قابلیت تغییر حالت تصویر بین 16:9 و 4:3 موجود خواهد بود.

کنترل بازی در دو صورت جدید و قدیمی، در دسترس و قابل تغییر می باشد.

Last edited by a moderator:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
گیمـ اینفورمر 9.5 داده و ویدیـوگیمر 9 ، متا از 9 نقد شد 83 :d

الان از 19 تا 85 ه! Kevin van Orod هم از همه پایینتر به بازی داده (7!!!!) جالبم هست ایراداتی که گرفته مکانیزم های Core بازی هستن بعضی هاشون که اگر نبودن این بازی دیگه اون Resident Evil نمی بود.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خسته شدم تا بازی آزاد بشه آقا! نامردیه! دیگه وقتی تونستیم دانلود کنیم باید بگذارند بازیش کنیم دیگه :d

btw
حجم کلی بازی رو توی Storage management ام زده 15.36 گیگ، معلوم نیست چجوری بازیهای نسل جدید حجمشون از این بازی کمتر شده :d کپکام گویا فکر مارو نکرده که سرعت دانلودمون از 400-500 کیلوبایت بالاتر نمیره، (بگذریم که دانلود منیجر PS4 سرعتش در حد دانلود منیجر Windows Explorer هستش)

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اولی خب دیگه از این بازی یه عمری گذشته ! حالا دیگه لازم به ثابت کردنه خودش نداره D: هر کی بخواد بدون نگاه کردن یه نقدم راحت میتونه بخره !!!
دقیقاً. به نکته خیلی خوبی اشاره کردی... یاد اولین باری که RE 1 بازی کردم افتادم :d

کپکام گویا فکر مارو نکرده که سرعت دانلودمون از 400-500 کیلوبایت بالاتر نمیره، (بگذریم که دانلود منیجر PS4 سرعتش در حد دانلود منیجر Windows Explorer هستش)
میگم راهی نیست که بازی رو با PC دانلود کنیم و کپی کنیم توی PS 4...؟
:d

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
الان از 19 تا 85 ه! Kevin van Orod هم از همه پایینتر به بازی داده (7!!!!) جالبم هست ایراداتی که گرفته مکانیزم های Core بازی هستن بعضی هاشون که اگر نبودن این بازی دیگه اون Resident Evil نمی بود.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خسته شدم تا بازی آزاد بشه آقا! نامردیه! دیگه وقتی تونستیم دانلود کنیم باید بگذارند بازیش کنیم دیگه :d

btw
حجم کلی بازی رو توی Storage management ام زده 15.36 گیگ، معلوم نیست چجوری بازیهای نسل جدید حجمشون از این بازی کمتر شده :d کپکام گویا فکر مارو نکرده که سرعت دانلودمون از 400-500 کیلوبایت بالاتر نمیره، (بگذریم که دانلود منیجر PS4 سرعتش در حد دانلود منیجر Windows Explorer هستش)
منم گذاشتم دانلود بشه ! so excited !!!

احتمالا به خاطره pre render ها هست سعی کردن تا میشه حجمها رو بالا نگه دارن .... احتمالا هر عکسش مثلا 200 مگه لول

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
لیست تروفیاش اومده؟:d

تروفیاش لیستش خیلی وقت پیش توسط کپکام پخش شده بود، افتضاح سخته!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

بازی چقدر سخته:d الان بعد از مردن های خیلی مسخره، به شک افتادم که آیا من این بازیو قبلا تموم کرده بودم یا توهمش رو زدم :d

چقدر هم بازی استادانه اون سال خودش ساخته شده بود هیچ چیزش Out-dated به نظر نمیاد، گرافیک خوبه، گیم پلی با کنترل های جدید سازگاره، بازی هنوز ترسناک و هیجان انگیزه، تنها نکته اعصاب خورد کن سیستم نشونه گیری و تیراندازی هستش که خب بخاطر اینکه یه 10 سالی هست به Over the shoulder view عادت کردیم دارم نغ میزنم راجع بهش.

آخرین ویرایش:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
در حال دانلود :d

حجم هم نداریم شبانه هم که سرعت افتضاحه چند روز حالا زمان میبره :|

کاش یک theme مجانی هم میدادن با بازی:)

- - -ویرایش - - -

منم گذاشتم دانلود بشه ! so excited !!!

احتمالا به خاطره pre render ها هست سعی کردن تا میشه حجمها رو بالا نگه دارن .... احتمالا هر عکسش مثلا 200 مگه لول

لامصب عجب گيمهايي بودن این رزيدنتا قدیم منم خیلی هیجان دارم انگار دفعه اوله میخوام برم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در حال دانلود :d

حجم هم نداریم شبانه هم که سرعت افتضاحه چند روز حالا زمان میبره :|

کاش یک theme مجانی هم میدادن با بازی:)

- - -ویرایش - - -

لامصب عجب گيمهايي بودن این رزيدنتا قدیم منم خیلی هیجان دارم انگار دفعه اوله میخوام برم :d
من که اصلا هیچی یادم نیست. اینم که روی GC اومده بود .... اصلا بازی نکردم ... کلا انگاری دفعه اوله

ولی چه حسه Old School میده به ادم D:

افت فریم که پیشتر اشاره شده بود اصلا توی چشم نمیزنه ....

تنها ایرادی که میشه گرفت به نظرم اینکه بعضی پس زمینه ها توی بعضی قسمتها بیش از حد مات و blurry هست !

به هر حال بازیه خوبی هست
اینک چندتا عکس

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,869
بازی چقدر سخته:d .
re remake سخت ترین re کلاسیکی هست که ساخته شده . بازی واقعا hardcore پسند به تمام معناست . فلسفه سوزوندن زامبی ها هم فوق العاده جالب و لذت بخشه و ما برای سوزوندن زامبی ها هم با کمبود مهمات مواجه هستیم ! چیزی که عکسش رو توی اثری مثل tew دیدیم متاسفانه ! در مجموع من یه تار موی این بازی سال 2002 رو به 100 تا بازی در پیت و چیپ و سوسول بازی 2015 نمی دم :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
re remake سخت ترین re کلاسیکی هست که ساخته شده . بازی واقعا hardcore پسند به تمام معناست . فلسفه سوزوندن زامبی ها هم فوق العاده جالب و لذت بخشه و ما برای سوزوندن زامبی ها هم با کمبود مهمات مواجه هستیم ! چیزی که عکسش رو توی اثری مثل tew دیدیم متاسفانه ! در مجموع من یه تار موی این بازی سال 2002 رو به 100 تا بازی در پیت و چیپ و سوسول بازی 2015 نمی دم :D
میخواستم اسپویل نکنم . چون زیاد یادم نیست ولی فک کنم اگر میکشتیم نمیسوزونیدم توی ادامه بازی زنده میشدن سریعتر و قویتر بودن ... نبود ×_× لول ... خیلی سخت میشه.
به نظره منم بازیش خیلی سخته به نسبت بازیای دیگه ÷_× save کردنش هم محدودیت داره لول ... Inventory محدود ...زیاد هم دووم نمیاره D:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
میخواستم اسپویل نکنم . چون زیاد یادم نیست ولی فک کنم اگر میکشتیم نمیسوزونیدم توی ادامه بازی زنده میشدن سریعتر و قویتر بودن ... نبود ×_× لول ... خیلی سخت میشه.
D:

آره Crimson head ها دشمنایی بودن که توی ریمیک 2002 اضافه شدن به نسخه اصلی که به شدت قدرتمند و خطرناک هستن، اصلا کابوسن....من الان به دوتا برخوردم به فان(به یه زبون دیگه:d) خوردن افتادم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره Crimson head ها دشمنایی بودن که توی ریمیک 2002 اضافه شدن به نسخه اصلی که به شدت قدرتمند و خطرناک هستن، اصلا کابوسن....من الان به دوتا برخوردم به فان(به یه زبون دیگه:d) خوردن افتادم.
اره همین Crimson head ها ... توی uutbe میگفت یا اصلا نکشین هیچ زامبی رو یا میکشین همه رو اتیش بزنید که Crimson head بشن دیگه تعطیله بازی مخصوصا اینکه اگر روی درجه سختی بالا برین ظاهرا سختی میشه خیلی ×_× .... ولی واقعا RE چی بود چی شد D: لول !یکی از بهترین Remaster هایی هست که به نظرم عرضه شده .... حداقل واسه همه old timer ها !

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اره همین Crimson head ها ... توی uutbe میگفت یا اصلا نکشین هیچ زامبی رو یا میکشین همه رو اتیش بزنید که Crimson head بشن دیگه تعطیله بازی مخصوصا اینکه اگر روی درجه سختی بالا برین ظاهرا سختی میشه خیلی ×_× .... ولی واقعا RE چی بود چی شد D: لول !یکی از بهترین Remaster هایی هست که به نظرم عرضه شده .... حداقل واسه همه old timer ها !

خفه کرده منو، من خیلی قد شده بودم، واسه خودم یه عالمه بدون سیو رفتم جلو، الان کشته شدم:d ولی حقیقت رو باید گفت بازیش استرس به آدم شدید میده ولی اون ترسی که اون موقع میداد اصلا حتی یک ذره هم وجود نداره.....فقط استرسه! اونم بخاطر از دست دادن Progress

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خفه کرده منو، من خیلی قد شده بودم، واسه خودم یه عالمه بدون سیو رفتم جلو، الان کشته شدم:d ولی حقیقت رو باید گفت بازیش استرس به آدم شدید میده ولی اون ترسی که اون موقع میداد اصلا حتی یک ذره هم وجود نداره.....فقط استرسه! اونم بخاطر از دست دادن Progress
اره ترسش دیگه وجود نداره ... البته اون زمانی که من بازی کردمش سنمم کمتر بود ! یه فرقایی داشت
اما همچنان حتی اینکه ترسم نداره ولی اتمسفرش خیلی سنگین و خوب هست هنوز ! صداگزاری و سکوت و نورپردازی ایناش خوبه به نظرم D:
دقیقا ! بعضی موقه ها که خیلی سریع میمیره. مثلا سگها رو کشتن اصلا خیلی سخته. هم تند هستن هم خیلی موقه ها زاویه دید بستس اصلا نمیشه دید ! یهو میپرن یه گاز میگیرن سریع ادم میمره کلا Progress رو از دست میداد . جالبه به ادم هم فشار میاره زمانه درستی برای انتخاب save پیدا کنه چون محدودیت داره نمیشه همش save کرد - من درجه متوسط شروع کردم ×_× حالا تموم شد دفعه بعد سختش رو میرم ببینیم چقدر پوست میکنه D:
اصلا فک کنم یکی از تروفیاش این هست که بازی رو بدون save کردن هم تموم کنی D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر