Resident Evil HD Remaster

35744140724126731409_0.jpg

Resident Evil HD Remaster در اوائل سال 2015 برای نسل هشتم و هفتم منتشر خواهد شد.

بازی بروی کنسول های نسل 8 ام با رزولوشن 1080p و 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود.

گرافیک بازی از آخرین بهبود سازی رزولوشن، بهبود مدل های سه بعدی و تکسچر ها بهره مند است.

از تکنولوژی surround 5.1 در صداگزاری بازی استفاده شده است.

قابلیت تغییر حالت تصویر بین 16:9 و 4:3 موجود خواهد بود.

کنترل بازی در دو صورت جدید و قدیمی، در دسترس و قابل تغییر می باشد.

Last edited by a moderator:
واسه من توی لیست دانلود زده 15 گیگ؟ شاید اون ساعتی که فعالش کردی فقط 3 گیگ و خورده ای رسما توی سایت آپلود شده بود :d
منم امشب باید برم ببینم چه خبره :d آخرش نفهمیدیم چند گیگه؟ بردیا جان، شما که 3 گیگ دانلود کردی بازیت کامله؟

بچه ها راستی قیمتش توی Store چنده؟ نمیدونم برم بخرمش یا برای PS 3 دانلود کنم :|

منم اول زدم دان شه 15 گیگ بود ولی بعد از 20 دقیقه شد 3 گیگ ... :-"
بازیم دیشب دان شد و کامل هست و فقط زده چند ساعت منتظر بمون که بازی ریلیز بشه...

حجم کل بازی هم روی هم شده 4.12 گیگ همین....

:d

قیمتش یادم نیست... -_______-
فکر کنم 19.99 بود تو استور US .....

فرقی نداره هرطور RE 1 رو بازی کنی خداست ...

^______^

:d

قیمتش یادم نیست... -_______-
فکر کنم 19.99 بود تو استور US .....

فرقی نداره هرطور RE 1 رو بازی کنی خداست ...

^______^

سلام دوسته عزیز همون 15 گیگ هستش 3 گیگ که میزنه بعد بازی اجرا میشه بقیه حجمشو رو نشون نمیده که داره دانلود میشه باید از قسمت information ببینین که چقدر دانلود کرده یا چقدر دیگه مونده!!

^______^

مال منم بعد از یه مدتی از 15 گیگ تبدیل به 3 گیگ و خورده ای شده، اگر حجم نهایی 4 گیگ و خورده ای باشه که عالیه، من غمم گرفته بود که اگر 15 گیگه من حالا حالاها نمی تونم بازیش کنم، چون PS4 ام به صورت عجیبی سرعت دانلودش پایینه....دفعه آخری که نگاه کردم پروسه رو دیدم زده 20 ساعت تا گشایش رسمی بازی :d

عقده اي بازي هاي عقده اي ترين سايت گيم دنيا شروع شد ! امتياز ٧ به اچ دي شده بازي كه بهش ٩ داده قبلا چه معني داره !؟ re classic هست بازي ، توقع تغيير خاصي كه نداشتن دوستان هميشه عقده اي !؟

هیچ شانسی هست بازی فیزیکی هم عرضه بشه؟:(هیچ وقت رزیدنت ایول های قدیمی رو تجربه نکردم.
اگر قرار بود که میگفتن ...
شاید چند سال بعد مثلا با 1-2-3-4 یه Collection بدن لوووول
البته ظاهرا تا جایی که یادمه یه نسخه limited/collector از این بازی به صورت انحصاری برای ps3 در japan منتشر میشه...

- - -ویرایش - - -

عقده اي بازي هاي عقده اي ترين سايت گيم دنيا شروع شد ! امتياز ٧ به اچ دي شده بازي كه بهش ٩ داده قبلا چه معني داره !؟ re classic هست بازي ، توقع تغيير خاصي كه نداشتن دوستان هميشه عقده اي !؟
یه چیزهای توی نقدش نوشته که خب نه میشه ردش کرد نه میشه قبولش کرده D: بیشتر نظره شخصی هست ×_× مثل اون سیستم باز کردن درها لول D: ...
ولی خب دیگه از این بازی یه عمری گذشته ! حالا دیگه لازم به ثابت کردنه خودش نداره D: هر کی بخواد بدون نگاه کردن یه نقدم راحت میتونه بخره !!!

سلام این بازی همون رزیدنت ایول ۱ هست که روی پی سی هم بود ؟ همونی که ابتداش بین جیل و کریس باید کاراکتر رو انتخاب میکردیم؟ اخه برخی از تصاویر برام آشنا نیست.

همونطور که تو پست اول ( توضیحات تاپیک ) خوندید این بازی همون رزیدنت 1 هست اما برای کنسول gamecube ریمیک شده بود و تفاوت فاحشی با نسخه اصلی داره گرافیک عالی تر و ....... بعد این بازی برای wii پورت شد هر هم gamecube و هم wii هر دو کنسول ها نینتندو هستن

و حالا این بازی برای ps4 ریمستر شده

اگر میخواید با تفاوت ها ساختاری بازی نسبت به نسخه اولیه که برای ps1 بود آشنا بشید ( از نظر تغییرات بازی ) این لینک زیر ببینید

cover_large.jpg

نقد و بررسی Resident Evil Archives

لینک

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or