Resident Evil HD Remaster

35744140724126731409_0.jpg

Resident Evil HD Remaster در اوائل سال 2015 برای نسل هشتم و هفتم منتشر خواهد شد.

بازی بروی کنسول های نسل 8 ام با رزولوشن 1080p و 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود.

گرافیک بازی از آخرین بهبود سازی رزولوشن، بهبود مدل های سه بعدی و تکسچر ها بهره مند است.

از تکنولوژی surround 5.1 در صداگزاری بازی استفاده شده است.

قابلیت تغییر حالت تصویر بین 16:9 و 4:3 موجود خواهد بود.

کنترل بازی در دو صورت جدید و قدیمی، در دسترس و قابل تغییر می باشد.

Last edited by a moderator:
توی سایته capcom و Ign و خوده psn فقط Resident Evil زده البته توی توضیحاتش Remastered رو نوشته
Remaster نسخه Remake نسخه 1 هست که روی GameCube اومده بود
Texture اینا و نورپردازی رو بازسازی کردن D:
به نظره من بیشتر شبیه Remastere تا Remake !
Remake یعنی از اول بسازن

توی استوره US هم Remaster زده

راستی حجمش چقدره ×+×
الان توی استوره Us زده 14.2 گیگ ×_×

کونیچیوا :bighug:

خوب...
آرمان بهش بگیم Resident Evil Re-Remaster بهتر نیست ؟! :-"

من که خیلی منتظرشم ... :d
فقط مونده اون حجمش که خوب منم تو چابهار توی ایران میترکم تا دان بشه بازی :-"

همونطوری که اسمه تاپیک معلومه Resident Evil:x !
Resident Evil 1 و دیگر هیچ :d

من فك كردم همه سري هاش هس ...حجم رو ديدم اصن كلا نااميد شدم :D
حالا ببينم من سري ١ رو بازي نكردم.ترسناك هس يا نه؟
اگه عين ٣ باشه قبوله :x
يادمه اون فيلم اوله شماره ٣ رو ديدم همونجا ديسك رو ايجكت كردم :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

من فك كردم همه سري هاش هس ...حجم رو ديدم اصن كلا نااميد شدم :D
حالا ببينم من سري ١ رو بازي نكردم.ترسناك هس يا نه؟
اگه عين ٣ باشه قبوله :x
يادمه اون فيلم اوله شماره ٣ رو ديدم همونجا ديسك رو ايجكت كردم :D

Sent from my iPhone using Tapatalk
راجع به حجمش نمیدونم - بعضی موقها صرفا حجمی که میزنه درست نیست توی استور ....

والا من که خیلی سالها پیش بازی کردم خب ترسناک بود. نمیدونم دیگه تا الان خودش رو نگه میداره ولی چیزی که هست اینکه اتمسفر سنگینش و تاریکش و حسه nostalgic اش هنوز توی بازی جاریه D:

دلم تنگ شده برای این تیپ بازیا !_!

خدا رو شکر این بازی داره عرضه می شه تا ملت ببینن میکامی یه زمان چه ip های عظیمی می ساخت که بعد از 12 ، 13 سال هم جذاب و دوست داشتنی و بدون ایراد هست . کسانی که روی گیم کیوب تجربه نکردن بازی رو حتما بخرن این نسخه رو ! حتی اگه طرفدار re کلاسیک هم نیستید بخرید ! خودم روی کیوب بالای 14 بار تمومش کردم ولی بازم می خرم! شاید با فروش خوب کپکام برای ریمستر کردن نسخه دوم حرکتی کرد و از دست این RE های دو زاری برای مدتی راحت شدیم !!

خدا رو شکر این بازی داره عرضه می شه تا ملت ببینن میکامی یه زمان چه ip های عظیمی می ساخت که بعد از 12 ، 13 سال هم جذاب و دوست داشتنی و بدون ایراد هست . کسانی که روی گیم کیوب تجربه نکردن بازی رو حتما بخرن این نسخه رو ! حتی اگه طرفدار re کلاسیک هم نیستید بخرید ! خودم روی کیوب بالای 14 بار تمومش کردم ولی بازم می خرم! شاید با فروش خوب کپکام برای ریمستر کردن نسخه دوم حرکتی کرد و از دست این RE های دو زاری برای مدتی راحت شدیم !!
به نظرم یکی از دلایلی که کیفیت بازی خیلی خوبه اینکه بر پایه remake نسخه re روی gc اومده remaster شده !!!!
البته واقعا روی texture و دوباره مدل سازی شخصیتهاش خوب کار کردن !
به نظرم باید RE2-3 رو Remake کنن یا Remaster کنن لول
ارزشش رو داره ! من day 1 گرفتمش D:

DF تست فریم ریت بازی رو گذاشته . متاسفانه پورت بازی جالب یه نظر نمیاد . افت فریم زیاد داره تا 23 هم پایین میاد . درکل بین 27 تا 30 شناوره . capcom لعنتی توان ریمستر کردن عنوان 12 سال پیش رو هم نداره . نمیدونم چه طور بازی که محیط هاش pre-render شدست رو نمیتونه 60 فریم فیکس کنن .

آخرین ویرایش:
DF تست فریم ریت بازی رو گذاشته . متاسفانه پورت بازی جالب یه نظر نمیاد . افت فریم زیاد داره تا 23 هم پایین میاد . درکل بین 27 تا 30 شناوره . capcom لعنتی توان ریمستر کردن عنوان 12 سال پیش رو هم نداره . نمیدونم چه طور بازی که محیط هاش pre-render شدست رو نمیتونه 60 فریم فیکس کنن .
اونقدرها هم که میگی بد نیست ! به چشم نمیاد - اونم تو یه بازی که کلا pre render هست .یعنی همه چی خشک و بدون حرکت الا شخصیتها ×_× خوده DF گفته موقع shift شدن منطقه ها به وجود میاد اون توی video ببینی در حده 2-3 ثانیه بیشتر نیست. ( ممکنه تازه با day1patch چیزی حل بشه ) - حداقل من تصور میکنم خیلی توی چشم نمیاد به خاطره این مسعله- در مورده 60 فریم هم گفته واسه بازی که کلا همه چیزش pre render هست الا شخصیتهاش 60-30 چنان تاثیری نداره ! راست میگه . چون فقط شخصیتها هستن که 3d و در حال render هست و بقیه چیزا همه pre render کامل هستن حتی دوربین بازی هم کاملا fix هست و خبری از افکتهای خاص توی بازی نیست پس به نظرم فکوس روی 60 فریم همچین نکته بارز و مهمی نبوده به جاش همین بهتر شد که تیم روی texture و ... بازی کار کنه در جهت remaster کردنش
Revelations 2 روی 60 فریم خواهد بود البته ! تا جایی که یادمه.

من تو PSN شماره 2 این بازی رو هم دیدم که قراره بیاد!!!

چطوریه؟؟ اشتباه دیدم :دی ؟؟
WHAAAAAAAAAAT :-o کجا دیدی؟ یعنی Remake 2؟ مطمئنم صحت نداره ولی اگه درست بود من خودم برات میخرمش :d
بچه ها یه سوال...
اگه توی Store این RE: Remake Remaster رو Pre Order بدیم چه مزیت هایی داره؟ اسلحه خاصی داره؟ کاستوم خاصی آزاد میکنه یا چی؟ و اینکه این بازی فیزیکیش هم عرضه میشه :-/

WHAAAAAAAAAAT :-o کجا دیدی؟ یعنی Remake 2؟ مطمئنم صحت نداره ولی اگه درست بود من خودم برات میخرمش :d
بچه ها یه سوال...
اگه توی Store این RE: Remake Remaster رو Pre Order بدیم چه مزیت هایی داره؟ اسلحه خاصی داره؟ کاستوم خاصی آزاد میکنه یا چی؟ و اینکه این بازی فیزیکیش هم عرضه میشه :-/
اگر bonus داشته باشه توی توضیحاتش میزنه D:
من که چیزی به چشمم نخورد ! ( شایدم دقت کردم )

مثکه حجمش یکم بالاس ! حدود 14 گیگ ! قیمتشم یکم بالاس حداکثر باید 15$ میبود ! :دی ولی با این حال میگیرمش بیاد جوونیا :) :دی
گیگی 1 دلار و 30 سنت ×_× لوووول
ولی یه موقع استور ور میدارن مثلا حجمه 3 و 4 رو باهم جمع میکنه میزنه ! شاید کمتر از این باشه ( بهش نمیخوره این قدر حجم داشته باشه ! همش pre render دیگه ×_× ) البته شاید اینطوری باشه ...
اشتباه نوشتن حجمها و نمیدونم نوشتن حجمه کلی نسخه ها بی سابقه نیست تو استور D: ...
باز من هر موقع اومد تو استور میگیرمش !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or