Resident Evil HD Remaster

35744140724126731409_0.jpg

Resident Evil HD Remaster در اوائل سال 2015 برای نسل هشتم و هفتم منتشر خواهد شد.

بازی بروی کنسول های نسل 8 ام با رزولوشن 1080p و 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود.

گرافیک بازی از آخرین بهبود سازی رزولوشن، بهبود مدل های سه بعدی و تکسچر ها بهره مند است.

از تکنولوژی surround 5.1 در صداگزاری بازی استفاده شده است.

قابلیت تغییر حالت تصویر بین 16:9 و 4:3 موجود خواهد بود.

کنترل بازی در دو صورت جدید و قدیمی، در دسترس و قابل تغییر می باشد.

Last edited by a moderator:

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
Resident Evil HD Remaster | PS4

شرکت Capcomبه تازگی عنوان جدیدی از سری بازی های Resident Evil معرفی کرده است نام این عنوان Resident Evil HD Remaster میباشد که ار روی Resident Evil1 نسخه یGameCube پورت شده است که بر روی کنسول های نسل هشت 1080P اجرا خواهد شد
این عنوان برای PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 و XBOX 360 در 27 نوامبر امسال داخل کشور ژاپن منتشر خواهد شد هم چنین بازی برای عرضه برای NA اوایل ساله 2015 تایید شده است
تصاویری از این عنوان منتشر شده است که میتوانید مشاهده کنید :

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
نسل جدید همه یادشون افتاده بازسازی کنن حالا!باز خوبه دیجیتالیه وگرنه فروشنده ها ...!
منتظر GTA 1 با رزولوشن 1080 و 60 فریم باشید:D

آخرین ویرایش:

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اين نسل هشت ديگه داره شورشو در مياره! يه ساله اومده ٩٠ درصد بازياش يا ريمستر بودن يا كراس پلتفورم )x

بهتره يه تاپيك بزنيم به نام برائت از نسل هشتم

هيچ نسلي تا حالا اينجوري نبوده)x

abol_fa

کاربر سایت
Mar 19, 2009
127
نام
ابوالفضل
ماریو هم ریمستر کنن دیگه
بازی سازها تنبل شدن انگار
این روزها همه ریمستر میدن بیرون٬شما چطور؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چرا سودجویی ؟ انگاری Resident evil های درست حسابی توی نسل قبل زیاد داشتیم ×_× این از همه RE هایی که ساختن و دادن بهتره و شاهکار هست .

به نظره من که خبره فوق القعاده بود ! من عاشقه این قسمت هستم . remake قسمت اول روی gamecub شاید در حده 15 دقیقه از نزدیک دیده باشم ×_× کلا ارزوم بود بشینم یه روز بازی کنم D:
دمشون گرم
Day one buy برای من 100%

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
983
نام
Esmaiel
چرا سودجویی ؟ انگاری Resident evil های درست حسابی توی نسل قبل زیاد داشتیم ×_× این از همه RE هایی که ساختن و دادن بهتره و شاهکار هست .

به نظره من که خبره فوق القعاده بود ! من عاشقه این قسمت هستم . remake قسمت اول روی gamecub شاید در حده 15 دقیقه از نزدیک دیده باشم ×_× کلا ارزوم بود بشینم یه روز بازی کنم D:
دمشون گرم
Day one buy برای من 100%
منم با شما هم عقیدم هرچند که قیمتش کمی زیاده
ولی دوست داشتم MGS The Twin Snakes هم نسخه Remasterـش عرضه بشه (اونم ماله GameCube هستش!! :|)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر