PSN Cards

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
واسه امارات کارت وجود داره! روی جعبه های PSN CARD اگر ببینید به دلار نوشته شده و پرچم امارات رو هم زده!
با PSN CARD آمریکا زمین تا آسمون فرق میکنه!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
عربستان فکر نکنم Store داشته باشه! ز کشور های عربی تا اونجایی که اطلاع دارم فعلا فقط همین اماراته! (کاش کویت هم داشت :d )
بهتره یک یوزر دیگه بسازی و بعد با توجه به اون و بازی هات کارت مورد نظرت رو بگیری!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
عربستان فکر نکنم Store داشته باشه! ز کشور های عربی تا اونجایی که اطلاع دارم فعلا فقط همین اماراته! (کاش کویت هم داشت :d )
بهتره یک یوزر دیگه بسازی و بعد با توجه به اون و بازی هات کارت مورد نظرت رو بگیری!
دارم ! ولی میخوام پلاس بگیرم ! :( ببینم به جز با PSN راه دیگه ای هست که مثلا از تو سایت خود pS بشه اکانت Plus برا یکی خرید ؟!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه جناب نمیشه، چه ربطی داره آخه؟ فقط PSN Card امارت تو استورش redeem میشه.

چرا میشه شما اگر یک اکانت برای امارت داشته باشید میتوانید راحت یک کارت psn امرکایی تهیه کنید و راحت توی اکانت امارت استفاده کنید خیلی از دوستان امتحان کردند و جواب هم داد:d

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
سلام..
امیر کویت تازه Store زده.. تبلیغش رو توی سایت پلی استیشن امارات دیدم..
http://ae.playstation.com

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
چرا میشه شما اگر یک اکانت برای امارت داشته باشید میتوانید راحت یک کارت psn امرکایی تهیه کنید و راحت توی اکانت امارت استفاده کنید خیلی از دوستان امتحان کردند و جواب هم داد:d
سلام..
من دو تا اکانت دارم یکی US یکی هم امارات.. قبلا یک سری خودم امتحان کردم کد این یکی توی Store اون یکی Redeem نشد.. (مگه اینکه تازگی ها اینطور شده باشه که بعید میدونم)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
کی کو کجا ؟ :d
فعلا که در حال آپدیت socom هستیم! بعدش میرم امتحان میکنم :d
دارم ! ولی میخوام پلاس بگیرم !
در این حالت 2 راه داری :d
یا بی خیال یوزرت بشی و کلا کوچ کنی به یک یوزر دیگه و با اون از این به بعد ادامه بدی :d
یا اینکه با یک یوزر دیگه پلاس بشی و مثلا بی خیال آواتر و این علامت + کنار یوزرت توی PSN بشی :d

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
کی کو کجا ؟ :d
فعلا که در حال آپدیت socom هستیم! بعدش میرم امتحان میکنم :d

در این حالت 2 راه داری :d
یا بی خیال یوزرت بشی و کلا کوچ کنی به یک یوزر دیگه و با اون از این به بعد ادامه بدی :d
یا اینکه با یک یوزر دیگه پلاس بشی و مثلا بی خیال آواتر و این علامت + کنار یوزرت توی PSN بشی :d
جدی همین 2 راهه فقط ؟! با visa و master نمیشه خرید ؟!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
وقتی Store نداشته باشه اون کشور مستر و ویزا هم کار نمیکنه دیگه :d
مشکل از کشوریه که موقع ثبت نام انتخاب کردی :d مثل من که نمیدونم چرا صادق بودم و محل زندگی رو زدم :d

• Like
Reactions: Farh@d

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
وقتی Store نداشته باشه اون کشور مستر و ویزا هم کار نمیکنه دیگه :d
مشکل از کشوریه که موقع ثبت نام انتخاب کردی :d مثل من که نمیدونم چرا صادق بودم و محل زندگی رو زدم :d
حالا اومدیمُ یکی خواست مهاجرت کنه ! :| نمیتونه کشورش و آدرسش رو تغییر بده ؟! :(
باو جا برا مستر و ویزا داره ها !

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
حالا اومدیمُ یکی خواست مهاجرت کنه ! :| نمیتونه کشورش و آدرسش رو تغییر بده ؟! :(
باو جا برا مستر و ویزا داره ها !
سلام..
من یه سری باهاشون مکاتبه کردم که بابا من از امارات اسباب کشی کردم رفتم UK و حالا نمی خوام اکانت جدید بسازم (همه Progressم از بین بره) و میخوام آدرسمو عوض کنم تا بتونم با مستر کارت یا اصلا همون UK PSN Card از Store خرید کنم ولی گفتن نمیشه کاری کرد و قوانینشون این اجازه رو نمیده و من حتما باید یه اکانت جدید با آدرس UK بسازم.. حتی قبول نکردن که این Userی که الان دارم رو پاک کنن تا من با همین User یه اکانت UK جدید بسازم..
کلا من از اول اشتباه کردم امارات ساختم کاش US میساختم و بعد همه بازی هام رو هم ریجن یک میگرفتم.. (البته باز خوبه امارات ساختم کارتش باز اینجا پیدا میشه وگرنه کلی حالم گرفته میشد)
برای Credit Card هم حتما باید آدرس کارت با آدرس اکانتت یکی باشه (خیلی خیلی دردسر داره بیچاره ت میکنه قشنگ).. من یه مستر 200$ی داشتم پدرم در اومد تا تونستم باهاش آخر US PSN Card برای اکانت USم بگیرم اونم با کلی ضرر..
بهترین و بی دردسرترین روش توی ایران اینه که PSN card بگیری..

بعد الان علیرضا تو با اکانتت اصلا وارد Store میتونی بشی یا نه؟! اگه بتونی وارد شی و Contentها رو بتونی ببینی و خرید انجام بدی یعنی برای کشورت Store هست دیگه و تو فقط باید بگردی از یه جا PSN Card بگیری..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر