PSN Cards

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
منم دقيقا همين " US - florida " هستم و 15 روز يه كد PSN Card Us رو Redeem كردم مشكلي هم نداشت ... اين ارور رو وقتي كه ريجنا با هم نخونه ميده ( من تا حالا فقط همينو ديدم )

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چند ماه پیش از این DC game یه PSN Card بیست دلاری گرفتم , ولی ارور می داد و می گفت اشتباهه یا دیگه اعتبار نداره ( زنگ زدم DC گفت user و .. رو بده خودش امتحان کرد گفت صبر کن ) الان چند ماه می گذره البته یادم رفت بهشون زنگ بزنم , خواستم بپرسم مشکل از چیه ؟
اکانتمم برای US - florida هست , احتمال داره آدرس های تکراری یه همچین اتفاقی براشون بیفته ؟

بیشتر برای آواتار و تم می خوام .

اختمالا مشکل از کارتون هست
دنبالش برید و بپرسید بهش بگید که اقا کارتم مشکل داره :d

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
يه دوستم بم گفته واسش PSN Card امارات بگيرم ، من نميدونم امارات چيه ، فقط Uk ميدونم با Us ! حالا اماراتو از كجا بايد بگيرم ؟ مرسي

Amir_master

کاربر سایت
Sep 29, 2011
29
نام
amir
مواد لازم = 1 عدد PS3 .. یک یا چند عدد مستر کارت یا ویزا کارت معتبر ( ترجیحا از نوع Business ) ...یک عدد Mikrotik Routerboard جهت امر دادن اینترنت با *** به پلی استیشن....و اشتراک اینترنت بیشتر از 256 kbps ( ترجیحا 2MB وایمکس ) .... اگه این کارها رو انجام بدین در واقع انگار که ps3 رو از خارج از ایران آنلاین کردین و دیگه مشکلی نیست...البته این چیزا فقط واسه خرید کردن هستش مسلما برای بازی کردن این همه مسخره بازی نیاز نیست...به امید دیدار...امیر هستم از اهواز
d5ab36761669.jpg

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان من تازه کارم یکی میگه psn کارت برا انلاین بازی کردنه یا فقط برا خریده
ینی بدونه psn کارتم میشه انلاین بازی کنیم

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
سلام دوستان من تازه کارم یکی میگه psn کارت برا انلاین بازی کردنه یا فقط برا خریده
ینی بدونه psn کارتم میشه انلاین بازی کنیم

فقط برای خریده .. بدون PSN Card هم میشه راحت آنلاین بازی کرد کاملا Free هست ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر