PSN Cards

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

SCEA اعلام كرد كه فروشگاه هاي Blockbuster, 7-Eleven, and Riteaid كارت هاي پيش پرداخته شده براي PSN رو از ماه سپتامبر در فروشگاه هاي خودشون به فروش ميرسونن. اين كارت ها كه در دو مدل 20دلاري و 50دلاري موجود هست براي خريد محصولات و محتوي هاي PS3 و PSP Premium Content ها مثله بازي ها و فيلم ها بدون نياز به كارت اعتباري مورد استفاده قرار ميگيره.

PSN Cards مثله كارت هاي شبكه XBLA و Wii Points كه در بيشتر فروشگاه ها موجود هست عمل ميكند.

دليل اينكه چرا همه فروشگاه هاي بزرگ مثله GameStop (روهام كجايي) اين محصول رو نفروخته و فقط فروشگاه هاي خاصي به فروش اين محصول دست زده اند، به نقل از وبلاگ Kotako ميخوانيم كه گفته شده اين فروشگاه ها منتظر يك به روز آمدي كه قول داده شده در سال 2009 آماده بشه هستند تا توانايي فروش اين كارت ها رو كه نيازمند به فعال سازي قبل از فروش هستند رو بدست بيارن.

(پاراگراف آخر رو درست نفهميدم كه بالاخره رو PSN بايد اين اتفاق بيفته يا فروشگاه ها بايد اينو اضافه كنن)

در آخر از قلم ضعيفم و ضعف زبان انگليسي ام از شما عذر خواهي ميكنم.

منبع

(به اميد روزي كه حسين بتونه LBP و SIREN رو بخره)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
همینجام :)
مطمئنی 7-Eleven رو ؟؟؟؟؟ آخه تا جایی که من می دونم 7-Eleven اصلا ربطی به این موضوع نداره ها :biggrin1: (مواد غذایی رو چه به.......)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بر دوستان
البته باید نمیگفتم ولی خوب چه کار کنم دلم نیامد حالا گفتم بذار بگم البته اون به من گفت نگی یکدفعه ولی من بهش گفتم که میگم حالا که گفتم رفت:p
وای بلا منه میکشند این دوتا دوستم چون اونها فهمیدند من نه فهمیدم البته اون دوتا با هم فامیلن خوب حالا بذار برایتان بگم که چی فهمیدیم
دوستانی که کارته PSN دارند یک کاره جالبی میتونند باهاش بکنند خوب اینه که شما وقتی یک بازی یا هر چی دیگه میحرید (راستی اینه بگم که ما فقط بازی را امتحان کردیم همین )اون کارت به شما این امکان را میده تا 4بار اون را به صورته مجانی خریداری کنیدیعنی شما که وقتی بازی را یکبار خریداری کردید تا 4بار دیگه میتوانید مجانی دانلود کنید البته بقیه چیزها را امتحان نکردهایم تا ببینیم چه جوریه:biggrin1:فقط کافیه رمزتان را در اختیار نفر بعدی قراربدی تا اونم به تواند دانلود کنه :-"
ولی خوب این برای کسانی که شماها بهشان خیلی اعتماد دارید میتوانید بهشان رمزتان را بهش بدهید که اون به صورت مجانی دانلود کنه :love:
بعد نخواستم یک تاپیکه دیگه باز کنم گفتم همین جا اعلام کنم بهتر اینشاله که مورده استفاده دوستان قرار بگیرد اینشاله

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
4 يا 3 ؟
پس چرا من 3 بار ميتونم اين كارو بكونم؟
مال شماهم از كدوماست 20 يا 50؟
ماله دوستم 50است نمیدونم شاید بیشتر هم بشه ولی کسی دیگه که امتحان که نکرده اون گفته فقط تا 4بار ای کاش بیشتر هم بشه چه بهتر:biggrin1:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سوال

عزیزان توضیح زیاد دادید اما نگفتید کجا میشه گیر آورد؟
من نمی دونم چراغ پی اس ان مشخصات مستر کارت من رو نمی شناسه و میگه invalid هستش

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان من در به در دنبال کارت PSN میگردم هر چی گشتم گیرم نیومد تو فروشگاه سایت هم رفتم تمامیه کالا یا موجود نیست یا به تعداد مورد نیاز ندارند خواهشمندم اگه کسی داره یا جایی سراغ داره به من اطلاع بده 100% می خوام.از همگی ممنون:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر