PSN Cards

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
سلام دوستان.
من الان اکانتم ماله آمریکاست و بازیم هم ریجن 2. اما نمیتونم با اون اکانت DLC واسه بازیم بخرم.
حالا من اگه یه اکانت امارات بسازم میتونم psn card آمریکا بخرم و واردش کنم ؟ یا این که کارت های اکانت امارات با آمریکا فرق داره ؟
کلا با اکانت امارات میشه واسه بازی ریجن 2 DLC و ... گرفت ؟
اگه کسی آدرس و .... برای ساختن اکانت امارات داره راهنمایی کنه منو .
ممنون.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان.
من الان اکانتم ماله آمریکاست و بازیم هم ریجن 2. اما نمیتونم با اون اکانت DLC واسه بازیم بخرم.
حالا من اگه یه اکانت امارات بسازم میتونم psn card آمریکا بخرم و واردش کنم ؟ یا این که کارت های اکانت امارات با آمریکا فرق داره ؟
کلا با اکانت امارات میشه واسه بازی ریجن 2 DLC و ... گرفت ؟
اگه کسی آدرس و .... برای ساختن اکانت امارات داره راهنمایی کنه منو .
ممنون.
سلام عزیز
بله میتونی خرید کنی با اکانت امارات که ریجن دو محسوب میشه میتونی DLC های ریجن دو رو خریداری کنی
بعد بله چون از قرار معلوم همون دالار امریکا به ریجن دو امارت میخوره اگر یه ایدی بسازی و ریجنشو 2 کنی خیلی راحت میتونید از PSN که ماله ریجن 2 هست تهیه کنید
برای ادرس هم بهتر که بری توی گوگل سرچ کنی مثلا ادرس هتلی و یا عیره
موفق باشی

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
کارت های اکانت آمریکا با اکانت امارت کاملا فرق داره و باید مطابق اکانت باشه .
کاملا مشخصه آمریکا ریجن یک و امارت جز ریجن دو محسوب می شه پس طبیعتا کارتها متفاوت هست
روی کارت هنگام خرید مشخص هست و به پرچم کشور مورد نظر باید دقت کنی چون دلار ها این دو متفاوت هست .

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
پس کارت های آمریکا و امارات فقط و فقط از نظر واحد پول به یکدیگر شباهت دارند اما نمیشه که کارت آمریکا رو روی اکانت امارات انداخت.
از همه ی دوستان ممنون. اگه کسی تونست آدرسی از امارات برای درست کردن اکانت بهم بده ممنون میشم.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ب خ سلام دوستان من اکانتم امریکا است کارت رو باید از کجا بخرم چقدر باید هزینه کنم ممنون.
والا بستگی داره چه قدر میخواهی بازی بخری هر چی بیشتر بخری پس باید بیشتر هم خرج کنی
برای کارت هم توی گوگل سرچ کن سایتها پیدا میکنی

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام ببخشید یک سوال داشتم این کارت های psn با کد های psn فرق دارد هرتو پول رو وارد والت psn میکنن پس چه فرقی دارند ؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام ببخشید یک سوال داشتم این کارت های psn با کد های psn فرق دارد هرتو پول رو وارد والت psn میکنن پس چه فرقی دارند ؟؟؟
بله فرق میکنه
یکی از کدها برای پول هست و اون یکی کد برای انلاین و چیزهای مجانی که بعضی اوقات سونی بهت میده از طریق ایمل و یا توی خوده جلد بلوری بازی هست

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بله فرق میکنه
یکی از کدها برای پول هست و اون یکی کد برای انلاین و چیزهای مجانی که بعضی اوقات سونی بهت میده از طریق ایمل و یا توی خوده جلد بلوری بازی هست

خیلی ممنون :x
ولی ببخشید سوالم کمی احمقانه بود ولی خدایی تغاوتشون رو نمیدونستم

RAT PATROL 01

کاربر سایت
Jun 1, 2012
54
نام
کیارش
ریجن 2 PSN cardش کمتر پیدا میشه و یکم گرونتره.برای ریجن 1 از همه بهتر گیر میاد و ارزونتره.به هر حال اگه حتما ریجن 2 رو میخوای UAE رو پیشنهاد میکنم.(برای ریجن 1 United state بهتره)

آخرین ویرایش:

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
سلام دوستان من 2 تا اکانت دارن Uk-Emarat و US میخوام Plus یک ساله بگیرم و بازی هارو دانلود کنم رایگانایی که زده 60 دقیقه از بازی full رو میتونی بازی کنی یعنی چی؟؟؟یعنی وقتی بازی رو دانلود کردی بعد اجرا رو سفحه تایمر میزنه بعد 60 دیقه میاد بیرون یا میگه بیا بیرون؟؟؟

بعد بازیرواجرا کنی از اول میاد یا ادامه میتونی به این روش بازیرو تا اخر بری کلا چه طوریه؟؟؟؟

بعد وقتی یه بازی کد انلاینش استفاده شده میخری دوباره چطور میتونی با اون انلاین بازی کنی؟؟؟باید پکی بخری ازش مثلا بازی uncharted3 بدونه کد اسلحه بخری میشه یا باید DLC بخری قیمتاش چه طوریه؟؟؟

وخیلی محمه اینم واب بدید بازی NFS Hot Porsuit بدونه کد باشه ماشین بخری می تونی لایو بزنی یا باید چه کنی ممنونم....

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
سلام دوستان من 2 تا اکانت دارن Uk-Emarat و US میخوام Plus یک ساله بگیرم و بازی هارو دانلود کنم رایگانایی که زده 60 دقیقه از بازی full رو میتونی بازی کنی یعنی چی؟؟؟یعنی وقتی بازی رو دانلود کردی بعد اجرا رو سفحه تایمر میزنه بعد 60 دیقه میاد بیرون یا میگه بیا بیرون؟؟؟

بعد بازیرواجرا کنی از اول میاد یا ادامه میتونی به این روش بازیرو تا اخر بری کلا چه طوریه؟؟؟؟

بعد وقتی یه بازی کد انلاینش استفاده شده میخری دوباره چطور میتونی با اون انلاین بازی کنی؟؟؟باید پکی بخری ازش مثلا بازی uncharted3 بدونه کد اسلحه بخری میشه یا باید DLC بخری قیمتاش چه طوریه؟؟؟

وخیلی محمه اینم واب بدید بازی NFS Hot Porsuit بدونه کد باشه ماشین بخری می تونی لایو بزنی یا باید چه کنی ممنونم....
پشیزی ارزش نداره دانلود کردن اون بازیهایی که trial 60 زده :d
شما باید یه بازی کامل 7و8 گیگی یا بیشتر رو دانلود کنی برای 1 ساعت بازی کردن ....یعنی برای ما ایرانی ها با این اینترنت فایده نداره
برای کد انلاین هم اگه استفاده شده باید از store بخری
اون خط اخر هم زدی واژگان فارسی رو شَتَک کردی ...متوجه نشدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر