(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
نه واسه من تعمیری نداده راحت میره و مشکلی نداره.یک بار آبدیتش رو حذف و دوباره آپدیتش کن اگه نشد با یه پروفایل آنلاین دیگه تست کن

3 بار این کارو انجام دادم
به 4 تا پروفایل مختلف و 3 استور متفاوت مشخصه که استور به طور کل خراب نیست اما واسه ما مشکل داره یادمه یه بار سونی یه آپدیت داده بود واسه من یه قسمت فیفا رو خراب کرد دیگه هم درست نشد

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد
salar_dariush
ممنون جوابمو گرفتم.پس همون لحظه بن نمیشیم.خدا کنه اون پیامی که داده بود که الان یادم نیست برای بن شدنم نباشه:)

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
3 بار این کارو انجام دادم
به 4 تا پروفایل مختلف و 3 استور متفاوت مشخصه که استور به طور کل خراب نیست اما واسه ما مشکل داره یادمه یه بار سونی یه آپدیت داده بود واسه من یه قسمت فیفا رو خراب کرد دیگه هم درست نشد

از جندتا از دوستان شنیدم همین مشکل رو دارن ولی من خودم همین دیروز و پریروز وصل شدم مشکلی نداشت و خیلی هم سریع رفت داخل :-/
اگه ایمیل و پسورد ایمیلتون رو که باهاش به psn وصل میشید رو یادتون هست این کاری رو که میگم انجام بده
از ستون ستینگ ، قسمت سیستم ستینگ یه بار گزینه ری استارت دیفالت سیستم رو بزن ببین ردیف میشه یا نه

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
اومدم مشکل چند وقتی که با استور پیدا کردم رو مطرح کنم دیدم خیلی ها مثل من هستن. من دقیقا بعد از اخرین اپدیت سونی دیگه نمی تونم به استور وصل بشم . چندین بار هم پاک کردم استور رو و با چندین پروفایل رفتم و همش ارور در حال تعمیر رو می ده . این راهی که دوستمون این بالا نوشته هم جوابگو نیست و اصلا ربطی به این هم نداره کلا ، دوستان راه حل دیگه ای ندارن ؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
اومدم مشکل چند وقتی که با استور پیدا کردم رو مطرح کنم دیدم خیلی ها مثل من هستن. من دقیقا بعد از اخرین اپدیت سونی دیگه نمی تونم به استور وصل بشم . چندین بار هم پاک کردم استور رو و با چندین پروفایل رفتم و همش ارور در حال تعمیر رو می ده . این راهی که دوستمون این بالا نوشته هم جوابگو نیست و اصلا ربطی به این هم نداره کلا ، دوستان راه حل دیگه ای ندارن ؟

دوست من من الان با اسپوف 4.50 4.50 به استور وصل شدم (نمیدونم میدونی اسپوف چیه یا نه)ولی خلا صه بگم یعنی دستگاه من الان آبدیت 4.50 نیست و توسط این برنامه 4.50 رو زدم .ولی این مشکل هایی رو که از استور میگین نیست .همین الان و تویه استور بودم و هیچ مشکلی نداشت (شاید واسه ریجن های خاصی اینطوری شده)

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
دوست من من الان با اسپوف 4.50 4.50 به استور وصل شدم (نمیدونم میدونی اسپوف چیه یا نه)ولی خلا صه بگم یعنی دستگاه من الان آبدیت 4.50 نیست و توسط این برنامه 4.50 رو زدم .ولی این مشکل هایی رو که از استور میگین نیست .همین الان و تویه استور بودم و هیچ مشکلی نداشت (شاید واسه ریجن های خاصی اینطوری شده)
دستگاه من اورجیناله از سال 2006 تا به الان و دلیل نداره بدونم اسپوف چی هست . منم نمی دونم دلیلش اون اپدیته یا نه ولی از بعد از اون دیگه نمی شه وصل شد و برای خیلی ها هم اتفاق افتاده .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دستگاه من اورجیناله از سال 2006 تا به الان و دلیل نداره بدونم اسپوف چی هست . منم نمی دونم دلیلش اون اپدیته یا نه ولی از بعد از اون دیگه نمی شه وصل شد و برای خیلی ها هم اتفاق افتاده .

با پروفایل دیگه ای تست کردی؟؟

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان
امروز این ایمیل برام اومده
Congratulations! You have been chosen to take part in the Dark Souls™ II Beta Trial!
Dear ehsanna,

Congratulations! You have been chosen to take part in the Dark Souls II Beta Trial! Please visit PSN Beta for more information.

The goal of the beta is to perform a variety of technical tests on the online system and to increase the quality of the game. We hope you will help us to make Dark Souls II even better.
دقیقا باید چیکار کنم؟؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان
Congratulations! You have been chosen to take part in the Dark Souls™ II Beta Trial!
Dear ehsanna,

Congratulations! You have been chosen to take part in the Dark Souls II Beta Trial! Please visit PSN Beta for more information.

The goal of the beta is to perform a variety of technical tests on the online system and to increase the quality of the game. We hope you will help us to make Dark Souls II even better.
دقیقا باید چیکار کنم؟؟

تبریک می گویم!شما انتخاب شده است به شرکت در روح تاریک ™ II بتا دادگاه!
ehsanna عزیز
تبریک می گویم!شما انتخاب شده است را به شرکت در تاریکی ارواح دوم دادگاه بتا! لطفا برای از PSN بتا بازدید کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
هدف بتا است که برای انجام انواع آزمون های فنی در سیستم آنلاین و به افزایش کیفیت بازی. ما امیدواریم که شما به ما کمک می کند تا ارواح تاریک II حتی بهتر
کلا گوگل مترجم خیلی ضعیفی داره:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام دوستان
Dear ehsanna,

دقیقا باید چیکار کنم؟؟

كدي چيزي داده بود بهت ؟
هيچي شما خوش شانس بودي براي بتاي DS2 انتخاب شدي !
حالا اصلا" تا حالا اين بازي رو كردي ؟ ميدوني چقدر سخته ؟:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با 4 تا پروفایل مختلف و کانکشن های مختلف و لن و وایرلس و .... کلا دیگه بیخیال استور شدم ببینم در اینده چه اتفاقی می افته !

من همین دیروز وصل شدم مشکلی نداره استور برای من
اگر اینکارها رو امتحان کردی پس برمیگرده به مشکل از اینترنتون متاسفانه
باید روز و شب امتحان کنی مثلا یه بار ساعت 6 صبح امتحان کن یکبار دیگه هم ساعت 2 شب امتحان کن
همین طور امتحان کن تا باز بشه

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
كدي چيزي داده بود بهت ؟
هيچي شما خوش شانس بودي براي بتاي DS2 انتخاب شدي !
حالا اصلا" تا حالا اين بازي رو كردي ؟ ميدوني چقدر سخته ؟:d
سلام
من فقط 3 ماهه که پلی استیشن اورجینال خریدم!!! و اورجینال بازی میکنم
شنیده بودم که چنین مواردی هم گاهی پیش میاد ولی اینکه واسه خودم هم پیش بیاد باورم نمیشد !!
آره ساعت حضور داده و یه کد هم داده
راستش نسخه اول این بازی رو روی pc یکی از دوستانم دیدم و از گرافیکش اصلا خوشم نیومد!!!
برم ببینم چی میشه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر