(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام دوستان کسی هست هنوز آپدیت 4.5 واسه نیومده باشه ؟! من هنوز با 4.46 می تونم وصل شم کنسولمم ریجن 2 سوپر اسلیم هم هستش نمی دونم چیکار کنم یهو بنم نکنند!!

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان کسی هست هنوز آپدیت 4.5 واسه نیومده باشه ؟! من هنوز با 4.46 می تونم وصل شم کنسولمم ریجن 2 سوپر اسلیم هم هستش نمی دونم چیکار کنم یهو بنم نکنند!!
نه آقا بن چیه .این قضیه آبدیت 4.50 داستانی شده واسه خودش.ولی به محض اینکه ریلز بشه واسه شما هم پیغام آبدیت میاد.ببینم مگه با کبرا کپی خور نکردی؟؟ ولی جای بسی تعجبه الان دیگه همه آبدیت 4.50 رو دریافت کردن:-/:-b

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نه آقا بن چیه .این قضیه آبدیت 4.50 داستانی شده واسه خودش.ولی به محض اینکه ریلز بشه واسه شما هم پیغام آبدیت میاد.ببینم مگه با کبرا کپی خور نکردی؟؟ ولی جای بسی تعجبه الان دیگه همه آبدیت 4.50 رو دریافت کردن:-/:-b
نه بابا کپی خور نکردم فقط اورجینال بازی می کنم!!

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
میزنه در حال تعمیره دیگه ، ارور نمیده

مگه پاک هم میشه ! من نمیدونستم ، چجوری پاکش کنم من جایی ندیدم بشه پاکش کرد ! :-/

جدیدا بعد از آپدیت 4.40 بود فکر کنم استور نیاز به آپدیت داره یه بار پاک کنید از تو game data utility بعد دوباره بزارید نصب کنه از اینترنت آپدیتم بگیره اونوقت مشکلتون به احتمال زیاد برطرف میشه

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد
دوستان یه سوال داشتم
اگه بن بشیم همون لحظه سونی به ما اخطار میده و نمیتونیم psn بریم .یا اینکه اخطار میده و بعد از مدتی بن میکنه؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان یه سوال داشتم
اگه بن بشیم همون لحظه سونی به ما اخطار میده و نمیتونیم psn بریم .یا اینکه اخطار میده و بعد از مدتی بن میکنه؟
بن شدن در اثر یک سری کار های غیر اصولی که رفقای کپی خور نباید اونا رو انجام بدن ،اتفاق میوفته.معمولا اگه اون موارد رو رعایت نکنی سونی بعد از 14 روز شما رو در اثر اون حرکت بن میکنه.(موارد بن نشدن رو در این تاپیک بار ها نوشتم هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*)
حالا چه کاری انجام دادین که فکر میکنید بن میشید یا اینکه بن شدین؟؟

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دیگه واقعا دلم داره واسه استور قدیم تنگ میشه :( واسه شما هم اینقدر ارور میده که در دست تعمیر میباشد ؟ اینقدر دلیتو دانلود کردم که دیگه :|

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دیگه واقعا دلم داره واسه استور قدیم تنگ میشه :( واسه شما هم اینقدر ارور میده که در دست تعمیر میباشد ؟ اینقدر دلیتو دانلود کردم که دیگه :|
نه واسه من تعمیری نداده راحت میره و مشکلی نداره.یک بار آبدیتش رو حذف و دوباره آپدیتش کن اگه نشد با یه پروفایل آنلاین دیگه تست کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر