(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
ببین دوست عزیز شما لطف کن اون متن بزرگی که نوشتم و توی همین صفحه هست رو بخون خوب رات همه چی روشن میشه ببین شما دقت کن که کشور UK و UAE و EU همه ریجن 2 هستند.و گفتم که قیمت uk خیلی زیاده بعدش قیمت EU و بعدش قیمت UAE
شما EU هم بگیری اشکالی نداره کارت امارات هم فروشگاه نیما و DC میفروشه
dc رفتم تو سایتش نداشت ! از این فروشگاه نیما لینک دارید ؟

djjin12

کاربر سایت
Aug 8, 2008
142
سلام
ببخشین چنتا سوال داشتم outfit ، بازی assassins creed 2 رو چه جوری باید بگیرم ؟؟
سوال دیگمم اینه که اینه که این فروشگاه نیما و dc کجاست ؟؟ فقط باید بگم کارت psn امارات میخوام ؟؟ قیمت و اعتبارش چه قدره ؟؟
ضمناً region من US هستش !!!

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
dc رفتم تو سایتش نداشت ! از این فروشگاه نیما لینک دارید ؟
فکر کنم فروشگاه نیما سایت نداره ولی بهت شمارش رو میدم تازه توی سایت یه نفر با نام کاربری DC PC هست که میتونی از اون بپرسی داداشی

سلام
ببخشین چنتا سوال داشتم outfit ، بازی assassins creed 2 رو چه جوری باید بگیرم ؟؟
سوال دیگمم اینه که اینه که این فروشگاه نیما و dc کجاست ؟؟ فقط باید بگم کارت psn امارات میخوام ؟؟ قیمت و اعتبارش چه قدره ؟؟
معذرت میخوام OUTFIT چیه؟DLC بازی اساسین 2 هست؟
فروشگاه نیما در داخل توپخونه هست و dC رو نمیدونم؟اگه PSN CARD امارات میخوای اره دیگه باید بگی و 20 دلاریش رو من شنیدم میدند 24 و 50 دلاریش رو 60 تومن

djjin12

کاربر سایت
Aug 8, 2008
142
فکر کنم فروشگاه نیما سایت نداره ولی بهت شمارش رو میدم تازه توی سایت یه نفر با نام کاربری DC PC هست که میتونی از اون بپرسی داداشی

معذرت میخوام OUTFIT چیه؟DLC بازی اساسین 2 هست؟
فروشگاه نیما در داخل توپخونه هست و dC رو نمیدونم؟اگه PSN CARD امارات میخوای اره دیگه باید بگی و 20 دلاریش رو من شنیدم میدند 24 و 50 دلاریش رو 60 تومن

منظورم لباس ezio هستش !!!

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
کشور UK و UAE و EU همه ریجن 2 هستند.و گفتم که قیمت uk خیلی زیاده بعدش قیمت EU و بعدش قیمت UAE
امیر جان حالا اگه بخوایم اینبار تو امارات یا UAE یه اکانت جدید بسازیم، آدرس محل زندگی رو با توجه به امارات چی بزنیم ؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
امیر جان حالا اگه بخوایم اینبار تو امارات یا UAE یه اکانت جدید بسازیم، آدرس محل زندگی رو با توجه به امارات چی بزنیم ؟
ببین توی اکانت امارات هر ادرسی بزنید قبول میکنه فقط اکانت امریکا هست که ادرس رو باید دقیق وارد کنی وگرنه برای امارات مثلا ادرس زیر رو هم بزنید قبول میکنه

Address America:
1895-1907 60th Place E

این ادرس رو فقط 2 تا از عدد هاش رو تغییر دارم همین چون توی چند تا سایت دیگه هم این رو گذاشته بودند و از این ادرس هزاران نفر حتی خودم هم استفاده کردیم ولی گفتم بزارم اینجا و 2 تا از عدداش رو عوض کنم نترس مشکلی پیش نمیاد البته تا حالا که نیومده خدا کنه نیاد به هر حال باز کسایی که ادرس دارند بزارند ممنون میشم

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
آقا من می خوام از پی اس ان فیلم دانلود کنم ( انگلیس ، نگید فیلم نداره که داره ) ولی می گه this contect cannot be accessed on your account

که میشه ارور 80029513

??

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
آقا من می خوام از پی اس ان فیلم دانلود کنم ( انگلیس ، نگید فیلم نداره که داره ) ولی می گه this contect cannot be accessed on your account

که میشه ارور 80029513

??

برای خرید فیلم ip شما رو چک می کنن، اگه ip مربوط به UK نباشه اجازه خرید ندارید.

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام
من یک سوال داشتم نمیدونم باید کجا بپرسم همین جا میپرسم اگر جاش این جا نبود بگید جاشو تغییر میدم .
میخواستم بذونم هر ساعت بازی online چه مقدار ترافیک لازم داره ؟؟ اگر به بازی بستگی داره این بازی هارو بگین : FIFA10 ، kz2 ، u2 ، LBP ، BFBC2

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من یک سوال داشتم نمیدونم باید کجا بپرسم همین جا میپرسم اگر جاش این جا نبود بگید جاشو تغییر میدم .
میخواستم بذونم هر ساعت بازی online چه مقدار ترافیک لازم داره ؟؟ اگر به بازی بستگی داره این بازی هارو بگین : FIFA10 ، kz2 ، u2 ، LBP ، BFBC2
ببین من فقط از بازی های kz2 و lbpسر در میام اینها زیاد حجم نخورد نه به اناه متال گیرانلاین خلاصه میتوانی اینه را به راحتی بازی کنی به اسونی چون حجمی به اون صورت کم نمی کنه:d

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
ببین من فقط از بازی های kz2 و lbpسر در میام اینها زیاد حجم نخورد نه به اناه متال گیرانلاین خلاصه میتوانی اینه را به راحتی بازی کنی به اسونی چون حجمی به اون صورت کم نمی کنه:d
من میخواستم بدونم حدودا چقدر مصرف میکنه ؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
شاید من اشتباه میکنم ولی من حدود 13 روز از صبح ساعت 8 صبح تا ساعت 6 شب یه ضرب بازی bad company 2 رو انلاین میزدم و حدود 4 گیگ ازم گرفت.خوبه؟:-s

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
!

شاید من اشتباه میکنم ولی من حدود 13 روز از صبح ساعت 8 صبح تا ساعت 6 شب یه ضرب بازی bad company 2 رو انلاین میزدم و حدود 4 گیگ ازم گرفت.خوبه؟:-s
اگه 130 ساعت(13 روز و روزی 10 ساعت) بازی کرده باشی 4 گیگ خیلی عالیه چون یه چیزی تو حالت 30 مگابایت بر ساعت میشه که کاملا عادیه...(مثلا cod4 هم تقریبا 30 مگابایت بر ساعت دانلود داره)
امیر چطوری 13 روز بازی کردی(روزی 10 ساعت که میشه کلا 130 ساعت!) بعدش تو خود psn چک می کنی می زنه 39 ساعت ؟ :d
اصلا خوبه رو امضاته :d

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
اگه 130 ساعت(13 روز و روزی 10 ساعت) بازی کرده باشی 4 گیگ خیلی عالیه چون یه چیزی تو حالت 30 مگابایت بر ساعت میشه که کاملا عادیه...(مثلا cod4 هم تقریبا 30 مگابایت بر ساعت دانلود داره)
امیر چطوری 13 روز بازی کردی(روزی 10 ساعت که میشه کلا 130 ساعت!) بعدش تو خود psn چک می کنی می زنه 39 ساعت ؟ :d
اصلا خوبه رو امضاته :d
این که گفتید رو مطمئنید ؟؟؟ (تقریبا هم قبوله) بقیه ی بازی هاهم تقریبا همین قدره دیگه ؟؟؟
آخه من 20 روز قبل 9 گیگ ترافیک خریدم ولی تموم شده . به خاطر همین گفتم نکنه به خاطر u2 باشه . پس مشکل از اون نیست که ؟؟

ezio1484

کاربر سایت
Sep 14, 2010
19
نام
محمد
سلام

من dlc بازی uncharted 2 گرفتم و بعد نصب کردم ولی وقتی می خوام این 2 تا map بازی کنم میگه باید همین dlc بخری

یعنی هیچ مپی اضافه نشده
در ضمن اکانتم واسه uk و بازیم ریجن 2

توروخدا کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر