(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Lynch

کاربر سایت
Aug 19, 2010
77
نام
صدرا
انگلیسیش یادم نیست :d
ولی معنیش این بود که زمان زیادی برای وصل شدن به psn گذشته، وضعیت اتصال رو چک کنید
توی Test Connection، همه چیز رو میشناسه، موقعی که میخواد ارتباط با PSN رو چک کنه باز همینو میگه
شما تهران هستی؟
سرویس اینترنت رو از کجا میگیری؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
انگلیسیش یادم نیست :d
ولی معنیش این بود که زمان زیادی برای وصل شدن به psn گذشته، وضعیت اتصال رو چک کنید
توی Test Connection، همه چیز رو میشناسه، موقعی که میخواد ارتباط با PSN رو چک کنه باز همینو میگه
شما تهران هستی؟
سرویس اینترنت رو از کجا میگیری؟
اره تهرانم
از تهران :d وایرلس اواگستر .
ارور اینگیلیسیش رو بزاری بهتره.اما این چیزی که گفتی فک کنم ارور time out باشه که ربطی به موضوعی که گفتی نداره

Lynch

کاربر سایت
Aug 19, 2010
77
نام
صدرا
آخه دلیل دیگه اش چی میتونه باشه؟
بقیه دوستام تو رشت هم همین مشکل رو دارن
یکدفعه اینجوری شد
دلیلش چی میتونه باشه جز ف.ی.ل.ت.ر شدن؟

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
اره تهرانم
از تهران :d وایرلس اواگستر .
ارور اینگیلیسیش رو بزاری بهتره.اما این چیزی که گفتی فک کنم ارور time out باشه که ربطی به موضوعی که گفتی نداره
وایرلس که پینگش افتضاحه فکر نکنم بتونی آنلاین بازی کنی !

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
وایرلس که پینگش افتضاحه فکر نکنم بتونی آنلاین بازی کنی !

:-o
:d عزیز ... نمیدونم شاید سرویس های دیگه اینجوری باشه اما من پینگم در سطح کسی که تو ایرانه خوبه خیلی راحت هم تو لایو و psn بازی میکنم.

سلام ببخشید چطوری ویشه وقتی به PSN وصل میشم آپدیت نخواد؟ در واقع نمیخوام آپدیت کنم چی کار کنم؟

راهی هست؟
اگه بخاید به psn وصل شید و از استو یا ... استفاده کنید حتما باید sing in کنید.موقع sing in کردن هم اگر اخرین اپدیت رو نداشته باشید نمیزاره sing in کنید و میگه باید اپدیت کنید.
به صورت قانونی راهی نیست.

البته یادمه یه سری dns های بود که وارد میکردی گیر نمیداد اما بازم یادمه که اون dns ها از کار افتاد.

Lynch

کاربر سایت
Aug 19, 2010
77
نام
صدرا
ای بابا
من اصلا مشکلم پینگم نیست
من هم با LAN امتحان کردم هم Wireless
تا 3 روز پیش وصل میشد؛ الان هم تو تست کانکشن IP رو Obtain میکنه ولی سر sign in میرسه error میده

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سلام.
منم همین مشکل رو دارم.اومدم بیرون،دوباره خواستم Sign In کنم Error میده.میگه Sign in ID یا پسورد اشتباه وارد شده....از دوستان کی میدونه مشکل چیه؟

m_x20008

کاربر سایت
Jul 5, 2008
85
سلام.
منم همین مشکل رو دارم.اومدم بیرون،دوباره خواستم Sign In کنم Error میده.میگه Sign in ID یا پسورد اشتباه وارد شده....از دوستان کی میدونه مشکل چیه؟
سلام دوست عزیز برو تو سایت پی اس ان : The PlayStation Network will be taken offline for maintenance on Tuesday, September 21, 2010, for approximately 9 hours during the following maintenance

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر