(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
شما یه بار دیگه برو توی جایی که بازی رو دانلود کردی ببین توی توضیحات مربوط به بازی زده برای psp هست یا ps3 یا هر 2 تاش.وقتی هم که بازی رو کامل دانلود کنی یعنی 100 درصد دانلود بشه بعدش بازی اینستال میشه و میره توی منوی GAME و بعدش اونجا اخر منو ببین بازی اضافه شده یا نه یا اگر بازی مینی باشه میره توی بخش GAME توی فایل MINI فکر کنم شما مطئنی بازی دانلود کردی؟یه وقت اشتباهی DLC دانلود نکردی که ببخشید این حرف رو زدما چون یه ونقت اشتباه هست میبنی DLC دانلود کردی

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
نه خواهش میکنم اره دیدم 100%پر شد بعد اینستال شد توی گیم یوتیلیتی هم دیدم مثل بقیه ی بازی نصب شده بود:(
نصب شده بود یا نصب نشده بود؟اسم بازی که دانلود کردی چی هست؟مینی هست یا ارکید؟بعدش شما اصلا یه بار کلا بخش game رو زیر و رو کن اخه جایی دیگه ای نمیتونه رفته باشه هرچی باشه توی بخش game هست داداشی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان عزیز از هم اکنون می تونید به شبکه PSN وصل بشید و مشکل اینترنتی در ایران حل شد. تمامی بخش ها قابل دسترس می باشد. بعد از این پست هم از ابراز هرگونه خوشحالی، انتقاد و .... خودداری کنید. با تشکر

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من وایمکس ایرانسل دارم بعد به دوستم گفتم میتونم بازی کنم یا نه گفت نه... من 128 دارم اما به خاطر آنلاین بازی کردن میخوام بکنمش 256 یا حتی اگه بازم نشد 512 اما دوستم گفت حتی اگه 512 هم بگیرم نمیشه . گفت 512 رو تقسیم بر 8 بکنی میشه 64 بعد گفت نه نمیشه بازی کنی ...آره ؟؟؟:-s

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان من وایمکس ایرانسل دارم بعد به دوستم گفتم میتونم بازی کنم یا نه گفت نه... من 128 دارم اما به خاطر آنلاین بازی کردن میخوام بکنمش 256 یا حتی اگه بازم نشد 512 اما دوستم گفت حتی اگه 512 هم بگیرم نمیشه . گفت 512 رو تقسیم بر 8 بکنی میشه 64 بعد گفت نه نمیشه بازی کنی ...آره ؟؟؟:-s
برای بازی انلاین پینگ مهم هستش شما اول باید ببینی پینگت چقدره اگه پینگت خوب باشه میتونی با 256 راحت بازی کنی(اگه بلد نبودی که چطوری پینگ رو بدست بیاری بگو تا بهت بگم)

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
دوستان عزیز از هم اکنون می تونید به شبکه PSN وصل بشید و مشکل اینترنتی در ایران حل شد. تمامی بخش ها قابل دسترس می باشد. بعد از این پست هم از ابراز هرگونه خوشحالی، انتقاد و .... خودداری کنید. با تشکر
ولی من تا همین الان پای PSN بودم زرتی ارور میداد!مطمئنی درست شده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر