(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ولی من تا همین الان پای PSN بودم زرتی ارور میداد!مطمئنی درست شده؟
بله درست شده و دیشب وقتی من وصل شدم 5 تا از دوستای خارجیم بودن ولی بعد از این پیام من تو BC فکر کنم به فاصله 10 دقیقه 15-20 نفر on شدن و همه بازی می کردن. من هم تو store رفتم و کارهای خودم رو داشتم می کردم. مطمئن هستم درست شده

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من الان میخوام برم یه PSN card واسه امارات بخرم کسی سایتی جایی نداره به ما بگه از کجا باید تهیش کنم؟من دقیقا متوجه نشدم اکانت امارات مگه ریجن 2 نیست؟ پس چرا به دلاره قیمتاش ؟من الان ریجن چی باید بگیرم؟ اگه دو بگیرم که به پونده!بعد هر سایتی میرم اکانت ریجن 2 یا امارات نداره که به دلار باشه...(ممنون میشم اگه جواب بدید)

Nosferatu

کاربر سایت
Aug 28, 2010
5
سلام.
می خاستم ببینم در حال حاضر می شه از Home و PSStore استفاده کرد؟
من با PSN مشکلی ندارم و می تونم به سرور بازی ها وصل بشم ولی وقتی می خام از Home استفاده کنم یه همچین اروری می ده:this content cannot be accessed on your account
و وقتی می خام از PSS استفاده کنم یه همچین چیزی می گه: this feature is not available in your country/region
البته من کشور رو Turkey انتخاب کردم.*

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من الان میخوام برم یه PSN card واسه امارات بخرم کسی سایتی جایی نداره به ما بگه از کجا باید تهیش کنم؟من دقیقا متوجه نشدم اکانت امارات مگه ریجن 2 نیست؟ پس چرا به دلاره قیمتاش ؟من الان ریجن چی باید بگیرم؟ اگه دو بگیرم که به پونده!بعد هر سایتی میرم اکانت ریجن 2 یا امارات نداره که به دلار باشه...(ممنون میشم اگه جواب بدید)

PSN CARD امارات ریجن 2 هست و دلار هست اون دلاری که شما میگی برای امریکا هست این دلار امارات هست و میتونی از سایت DC یا همون فروشگاه نیما بخری ؟ببین ریجن 2 شامل امارات و اروپا و انگلیس و کلی جای دیگه میشه اونی که پونده واحده پول انگلیس هست پس PSN CARD کشور انگلیس پوند هست و گرون هست شما بگو به فروشنده یا کسی که ازش میخوای بخری بگو PSN CARD کشور امارات میخوام همین

ببین این پست شماست برای 2 صفحه پیش هست که من هم جوابش رو همون 2 صفحه قبل دادم ولی نگاه نکردی و دلم شکست:d

من میخوام یه PSN card بگیرم یه چند تا سؤال داشتم:
1.اول این که من اگه یه اکانت دیگه بسازم و DLC ها و بازی هایی که تو اون اکانت دانلود کردم، میتونم با یه اکانت دیگه بازی کنم؟
2.امارات برا ریجن دو هست دیگه؟من میرم تو PSN store برای امارات قیمت ها رو به دلار میزنه

دیگه مجبور شدم همون جواب رو برات اینجا کپی کنم

این هم جوبی که بهت داده بودم:

سلام.خوبی؟
1_شما بهترین کار این هست که 2 تا اکانت داشته باشی که یکیش رو اکانت اصلیت قرار بدی و باهاش انلاین بزنی و تروفی بگیری و یه اکانت دیگه بسازی مخصوص خرید از STORE چرا این حرف رو میزنم به خاطر اینکه بارها شده که فردی دارای اکانت بوده و توی اکانتش کلی تروفی و سیو اینا داشته و از sTORE چیزی خریده بوده و مثلا خواسته با دوستش SHARE کنه که دوستش به دلیل بی اطلاعی یا حواس پرتی یا از عمد زده اکانت این رو پاک کرده و بعدش هم که خودتون میدونید ادم کلی تروفی بگیره بازی سیو کنه کلی انلاین بزنه یک دفعه دوستش بیاد حواس پرتی کنه و کار اشتباهی کنه شما 2 تا اکانت بساز اگر اکانت ریجن 2 میخواهی 3 تا کشور هست یکی امارات متحده عربی که میشه UAE و دومی انگلیس که میشه UK و سومی هم المان که میشه EU خود این 3 کشور ریجن 2 هستند و بیتشر هم همین 3 کشور رو انتخاب میکنند توی ایران چون PSN CARD هاش پیدا میشه من پیشنهاد میکنم کشورت رو UK انتخاب نکنی چون PSN CARD گرونه مثلا 20 پوندش 43 هزار تومن هست در صورتی که 20 دلار امارات قیمتش 24 هزار تومن هست
پس شما 2 تا اکانت بساز 2تاش ریجن 2 باشه که بتونی از هر کدوم دانلود کردی روی اون یکی هم استفاده کنی ولی این رو بگم بازیهات باید ریجن 2 باشه تا بتونی DLC و غیره دانلود کنی چون ریجن بازیت باید با ریجن اکانتی که برای میخوای PSN CARD بخری یکی باشه
2_بله درست هست توی اکانت امارات دلار زده به این معنی که دلار امارات هست ما دلار امریکا هم داریم و دلار امارات هم داریم ولی مطمئن نیستم که دلار امریکا توی STORE امارات کار کنه امتحان نکردم همون سعی کن بگو PSN CARD امارات میخواستم و امارات هم که ریجن 2 هست در بالا گفتم
شما 2 تا اکانت ساختی فقط یوزر و پسورد اکانتی که باهاش خرید میکنی رو به دوستت بده که مشکلی برای اکنت اصلیت پیش نیاد یا نه میتونی یه اکانت داشته باشی و باهاش خرید کنی ولی اگر یه وقت یکی زد پاک کرد کلا هستی و همه چیت از بین میره __________________

آخرین ویرایش:

Nosferatu

کاربر سایت
Aug 28, 2010
5
سلام.
من با PSN مشکلی ندارم و می تونم به سرور بازی ها وصل بشم ولی وقتی می خام از Home استفاده کنم یه همچین اروری می ده:this content cannot be accessed on your account
و وقتی می خام از PSS استفاده کنم یه همچین چیزی می گه: this feature is not available in your country/region

این مشکل 1 هفته س (از وقتی PSN account ساختم) رو اعصابمه!!
کسی نمی تونه کمک کنه؟

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
PSN CARD امارات ریجن 2 هست و دلار هست اون دلاری که شما میگی برای امریکا هست این دلار امارات هست و میتونی از سایت DC یا همون فروشگاه نیما بخری ؟ببین ریجن 2 شامل امارات و اروپا و انگلیس و کلی جای دیگه میشه اونی که پونده واحده پول انگلیس هست پس PSN CARD کشور انگلیس پوند هست و گرون هست شما بگو به فروشنده یا کسی که ازش میخوای بخری بگو PSN CARD کشور امارات میخوام همین

ببین این پست شماست برای 2 صفحه پیش هست که من هم جوابش رو همون 2 صفحه قبل دادم ولی نگاه نکردی و دلم شکست:d

من میخوام یه PSN card بگیرم یه چند تا سؤال داشتم:
1.اول این که من اگه یه اکانت دیگه بسازم و DLC ها و بازی هایی که تو اون اکانت دانلود کردم، میتونم با یه اکانت دیگه بازی کنم؟
2.امارات برا ریجن دو هست دیگه؟من میرم تو PSN store برای امارات قیمت ها رو به دلار میزنه

دیگه مجبور شدم همون جواب رو برات اینجا کپی کنم

این هم جوبی که بهت داده بودم:

سلام.خوبی؟
1_شما بهترین کار این هست که 2 تا اکانت داشته باشی که یکیش رو اکانت اصلیت قرار بدی و باهاش انلاین بزنی و تروفی بگیری و یه اکانت دیگه بسازی مخصوص خرید از STORE چرا این حرف رو میزنم به خاطر اینکه بارها شده که فردی دارای اکانت بوده و توی اکانتش کلی تروفی و سیو اینا داشته و از sTORE چیزی خریده بوده و مثلا خواسته با دوستش SHARE کنه که دوستش به دلیل بی اطلاعی یا حواس پرتی یا از عمد زده اکانت این رو پاک کرده و بعدش هم که خودتون میدونید ادم کلی تروفی بگیره بازی سیو کنه کلی انلاین بزنه یک دفعه دوستش بیاد حواس پرتی کنه و کار اشتباهی کنه شما 2 تا اکانت بساز اگر اکانت ریجن 2 میخواهی 3 تا کشور هست یکی امارات متحده عربی که میشه UAE و دومی انگلیس که میشه UK و سومی هم المان که میشه EU خود این 3 کشور ریجن 2 هستند و بیتشر هم همین 3 کشور رو انتخاب میکنند توی ایران چون PSN CARD هاش پیدا میشه من پیشنهاد میکنم کشورت رو UK انتخاب نکنی چون PSN CARD گرونه مثلا 20 پوندش 43 هزار تومن هست در صورتی که 20 دلار امارات قیمتش 24 هزار تومن هست
پس شما 2 تا اکانت بساز 2تاش ریجن 2 باشه که بتونی از هر کدوم دانلود کردی روی اون یکی هم استفاده کنی ولی این رو بگم بازیهات باید ریجن 2 باشه تا بتونی DLC و غیره دانلود کنی چون ریجن بازیت باید با ریجن اکانتی که برای میخوای PSN CARD بخری یکی باشه
2_بله درست هست توی اکانت امارات دلار زده به این معنی که دلار امارات هست ما دلار امریکا هم داریم و دلار امارات هم داریم ولی مطمئن نیستم که دلار امریکا توی STORE امارات کار کنه امتحان نکردم همون سعی کن بگو PSN CARD امارات میخواستم و امارات هم که ریجن 2 هست در بالا گفتم
شما 2 تا اکانت ساختی فقط یوزر و پسورد اکانتی که باهاش خرید میکنی رو به دوستت بده که مشکلی برای اکنت اصلیت پیش نیاد یا نه میتونی یه اکانت داشته باشی و باهاش خرید کنی ولی اگر یه وقت یکی زد پاک کرد کلا هستی و همه چیت از بین میره __________________
خیلی ممنون من اتفاقا خوندمش و خیلی فیض بردم:d حتی همون روزم تشکر کردم (اعتبار دادم)
بعد از حرف شما تو هر سایتی رفتم کارت دلار امارات نداشت بعد سایته دیگه نمیشه که بگم آقا دلار امارات بده خوب تو لیستش نداشت! حالا میرم یه سر به این DC میزنم ولی فکر کنم قیمت خون باباشون رو میدن!ولی باز خیلی خیلی خیلی ...ممنون از راهنماییتون

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام.

HOME رو من امتحان نکردم ولی امروز صبح خودم ساعت 8 صبح تستی که کردم دیدم که از STORE راحت میتونید استفاده کنید و اگر به PSN وصل بشید تمامی ADD LIST هاتون بالا میاد و میتونید انلاین بزنید و برید توی STORE و اونجا هم عکس ها بالا میاد مثلا روی هر چی کلیک کنید عکسش و توضیحاتش میاد بالا در باره جمله ی اخریتون هم بگم که میگه STORE توی کشور شما فعال نیست شاید STORE توی کشور ترکیه مشکلی داره ولی توی کشورهای امریکا و امارات و UK من دیدم مشکلی نداشت در مورد HOME هم نمیدونم معذرت میخوام

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوستان سلام.
مثل اینکه مشکل قطعی اینترنت از سوی من نبوده و همه همین مشکل رو داشتن، درسته؟
کی درست می شه؟
بله به علت یه سری مشکلات وضع PSN برای ایرانیان بد شده بود و همه این مشکل رو داشتند
عزیز خیالت راحت برو درست شده و همه چی مثل ردیفه
فقط نمیخوام نارحتت کنم ولی هر وقت خواستی پست بدی یه صفحه قبل به اینور رو بخونی همه چی دستت میاد ممنون مخلصم>:d<

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
وای چقدر گیج شدم سر این psn card :(:(
ببینید من الان اکانت اصلیم uk هست که باهاش آنلاین بازی میکنم و تروفی میگیرم ولی psn card uk گرونه طبق گفته دوستان !
حالا :
من میرم یه اکانت امارات میسازم واسه دانلود بازیو dlc چون که psn card امارات ارزونتره !
بعد :
چیزایی که تو اکانت امارات خریدم تو اکانت uk میتونم استفاده کنم ؟
مثلا یه بازی تو اکانت امارات میخرم بعد میشه برم تو اکانت uk همونی که دانلود کردمو بازی کنم ؟
#:-s

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
وای چقدر گیج شدم سر این psn card :(:(
ببینید من الان اکانت اصلیم uk هست که باهاش آنلاین بازی میکنم و تروفی میگیرم ولی psn card uk گرونه طبق گفته دوستان !
حالا :
من میرم یه اکانت امارات میسازم واسه دانلود بازیو dlc چون که psn card امارات ارزونتره !
بعد :
چیزایی که تو اکانت امارات خریدم تو اکانت uk میتونم استفاده کنم ؟
مثلا یه بازی تو اکانت امارات میخرم بعد میشه برم تو اکانت uk همونی که دانلود کردمو بازی کنم ؟
#:-s
بله، میشه.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوستان جایی میشناسید psn card امارات بفروشه ؟ جای امارات EU بگیرم اشکالی داره؟
ببین دوست عزیز شما لطف کن اون متن بزرگی که نوشتم و توی همین صفحه هست رو بخون خوب رات همه چی روشن میشه ببین شما دقت کن که کشور UK و UAE و EU همه ریجن 2 هستند.و گفتم که قیمت uk خیلی زیاده بعدش قیمت EU و بعدش قیمت UAE
شما EU هم بگیری اشکالی نداره کارت امارات هم فروشگاه نیما و DC میفروشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر