(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
صدار من هم با چند تا از دوستام توی شهرمون همین مشکل رو داریم از ساعت 9 صبح هست هرچی زور میزنم برم داخل psn همش ارور
YOU HAVE BEEN SIGNED OUT OF PLAYSTATION NETWORK میده اعصاب نذاشته برام

قضیه این ارور 80710B23 چیه؟ مثل اینکه خیلی ها هم این مشکل رو دارن و نمی تونن به PSN وصل بشن.

منم همین الان این ارور رو دارم!
اگر دوستان به خاطر داشته باشند سال پیش هم این اتفاق افتاده بود. به خاطر بعضی از مسائل هست که نمیشه این جا مطرحش کرد. به احتمال زیاد تو همین روزا درست میشه. نگران نباشید

پ.ن: کسی هم دیگه این موضوع رو ادامه نده که من وصل نمیشم و چیکار کنم و ..... هر وقت درست بشه من یا دوستان دیگه اعلام می کنند.

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
بابا من دیشب هر کاری کردم وصل نشدم ولی صبح ساعت 6 زدم وصل شدم ولی الان هر کاری میکنم نمیشه:-/

دوستان من یه سوال دارم که من یه کارت 50 دلاری ریجن 1 گرفتم

سوالم اینه که کجا تو psn این رمز رو بزنم که ببینم تو حسابم 50$ دلار هست و این کد واقعا 50 دلار توش داره

با تشکر

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
بابا من دیشب هر کاری کردم وصل نشدم ولی صبح ساعت 6 زدم وصل شدم ولی الان هر کاری میکنم نمیشه:-/

دوستان من یه سوال دارم که من یه کارت 50 دلاری ریجن 1 گرفتم

سوالم اینه که کجا تو psn این رمز رو بزنم که ببینم تو حسابم 50$ دلار هست و این کد واقعا 50 دلار توش داره

با تشکر
ببین وقتی انلاین شدی برو توی قسمت اکانت منیجمنت و یه جا هست که نوشته redeam cod اونجا کد رو وارد کنی معلوم میشه و یا اینکه برو توی store و یه چیزی رو مثلا بخر وقتی خواستی پولش رو بدی اگه حسابت خالی باشه ازت کد میخواد اونجا بهش کد رو بده

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بچه ها هیچ راهی نداره که تروفی ها رو توی فیسبوک (از طریق PS3 ) گذاشت؟
چرا دقیقا همچین قابلیتی تو خود PS3 هست که می تونی تو بخش facebook بری و اون جا آیتم هایی که می خوای رو enable یا disable کنی. اگه بزاری PSN درست بشه منوی دقیقی که توش باید بری رو بهت می گم تا کارت رو انجام بدی.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
2 گیگ مفت و مجانی پرید!!!!!
2 گیگ و 2 مگ من از ps store یه دمو دانلود کردم...دانلود که تموم شد... واسه نصب تا 14 درصد که میرفت یه ارور میداد و نصب بازی قطع میشد و یه فایل خراب فقط نصب میشد)x
مشکل از چیه؟؟!
خیلی زورم گرفته:d

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
چرا دقیقا همچین قابلیتی تو خود PS3 هست که می تونی تو بخش facebook بری و اون جا آیتم هایی که می خوای رو enable یا disable کنی. اگه بزاری PSN درست بشه منوی دقیقی که توش باید بری رو بهت می گم تا کارت رو انجام بدی.
میدونم برهان جان ولی مشکل من اینه که چون فیسبوک ***** هست نمیتونستم این کارو بکنم و ارور میداد.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
2 گیگ مفت و مجانی پرید!!!!!
2 گیگ و 2 مگ من از ps store یه دمو دانلود کردم...دانلود که تموم شد... واسه نصب تا 14 درصد که میرفت یه ارور میداد و نصب بازی قطع میشد و یه فایل خراب فقط نصب میشد)x
مشکل از چیه؟؟!
خیلی زورم گرفته:d
چند تا احتمال وجود داره. دستگاه در زمانی که دانلود میکرده ناگهان خاموش شده مثل قطعی برق، خاموش کردن از پشت و چیزهایی از این دست. احتمال بعدی اینه که به دفعات Pause کردی و دوباره Resume کردی که این باعث خراب شدن قسمت هایی از فایل میشه.

میدونم برهان جان ولی مشکل من اینه که چون فیسبوک ***** هست نمیتونستم این کارو بکنم و ارور میداد.
اگه یک فرصت بدی تا این قضیه وصل شدن به PSN درست بشه حتما برات چک می کنم و خبرش رو بهت میدم. چون خودم این کار رو انجام ندادم ولی برات چک می کنم.

• Like
Reactions: F.A7

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
من میخوام یه PSN card بگیرم یه چند تا سؤال داشتم:
1.اول این که من اگه یه اکانت دیگه بسازم و DLC ها و بازی هایی که تو اون اکانت دانلود کردم، میتونم با یه اکانت دیگه بازی کنم؟
2.امارات برا ریجن دو هست دیگه؟من میرم تو PSN store برای امارات قیمت ها رو به دلار میزنه

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من میخوام یه PSN card بگیرم یه چند تا سؤال داشتم:
1.اول این که من اگه یه اکانت دیگه بسازم و DLC ها و بازی هایی که تو اون اکانت دانلود کردم، میتونم با یه اکانت دیگه بازی کنم؟
2.امارات برا ریجن دو هست دیگه؟من میرم تو PSN store برای امارات قیمت ها رو به دلار میزنه

سلام.خوبی؟
1_شما بهترین کار این هست که 2 تا اکانت داشته باشی که یکیش رو اکانت اصلیت قرار بدی و باهاش انلاین بزنی و تروفی بگیری و یه اکانت دیگه بسازی مخصوص خرید از STORE چرا این حرف رو میزنم به خاطر اینکه بارها شده که فردی دارای اکانت بوده و توی اکانتش کلی تروفی و سیو اینا داشته و از sTORE چیزی خریده بوده و مثلا خواسته با دوستش SHARE کنه که دوستش به دلیل بی اطلاعی یا حواس پرتی یا از عمد زده اکانت این رو پاک کرده و بعدش هم که خودتون میدونید ادم کلی تروفی بگیره بازی سیو کنه کلی انلاین بزنه یک دفعه دوستش بیاد حواس پرتی کنه و کار اشتباهی کنه شما 2 تا اکانت بساز اگر اکانت ریجن 2 میخواهی 3 تا کشور هست یکی امارات متحده عربی که میشه UAE و دومی انگلیس که میشه UK و سومی هم المان که میشه EU خود این 3 کشور ریجن 2 هستند و بیتشر هم همین 3 کشور رو انتخاب میکنند توی ایران چون PSN CARD هاش پیدا میشه من پیشنهاد میکنم کشورت رو UK انتخاب نکنی چون PSN CARD گرونه مثلا 20 پوندش 43 هزار تومن هست در صورتی که 20 دلار امارات قیمتش 24 هزار تومن هست
پس شما 2 تا اکانت بساز 2تاش ریجن 2 باشه که بتونی از هر کدوم دانلود کردی روی اون یکی هم استفاده کنی ولی این رو بگم بازیهات باید ریجن 2 باشه تا بتونی DLC و غیره دانلود کنی چون ریجن بازیت باید با ریجن اکانتی که برای میخوای PSN CARD بخری یکی باشه
2_بله درست هست توی اکانت امارات دلار زده به این معنی که دلار امارات هست ما دلار امریکا هم داریم و دلار امارات هم داریم ولی مطمئن نیستم که دلار امریکا توی STORE امارات کار کنه امتحان نکردم همون سعی کن بگو PSN CARD امارات میخواستم و امارات هم که ریجن 2 هست در بالا گفتم
شما 2 تا اکانت ساختی فقط یوزر و پسورد اکانتی که باهاش خرید میکنی رو به دوستت بده که مشکلی برای اکنت اصلیت پیش نیاد یا نه میتونی یه اکانت داشته باشی و باهاش خرید کنی ولی اگر یه وقت یکی زد پاک کرد کلا هستی و همه چیت از بین میره

pirbaba

کاربر سایت
Aug 19, 2008
65
نام
کورس
خرابی

سلام
من میدونم psn ام چشه وصل نمیشه بعد که میشه friend هامو نشون نمیده میرم ps store نمیره توش ارور میده چیکا کنم درست شه؟
یا وصل میشه زود میفتم بیرون با 2 تا اکانت تست کردم همین بود:-s

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
من میدونم psn ام چشه وصل نمیشه بعد که میشه friend هامو نشون نمیده میرم ps store نمیره توش ارور میده چیکا کنم درست شه؟
یا وصل میشه زود میفتم بیرون با 2 تا اکانت تست کردم همین بود:-s
دوست عزیز قبل از این که پست بدید یکم بگردید. تو همین صفحه و صفحه قبل علت این مشکل گفته شده. بیشتر دقت کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر