PlayStation Plus

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
ببینید اگه شما یه گیم از پلاس امریکا دان کرده باشی سیو و دیتات ریجن ۱ میشن اگه از پلاس ترکیه(کلا کشورای اروپایی)دان کنی سیو و دیتا گیمت میشه ریجن ۲.
و در آخر اکانت امریکات تموم بشه گیماتم قفل میشن.

مشکلی نداره شما اکانت ظرفیتی بخرید رو اکانت اصلی شما شیر میشه و میتونین بازی کنین
پس ینی میشه من پلاس ترکیه بخرم، ولی برم همون اکانت اصلی خودم که امریکاس، بازی کنم بازیهای پلاسی که روی اکانت امریکام اد کرده بودم از قبل؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
BA3ED8F2-52EA-42A7-AAEC-F5E3F146D75E.jpeg
ظاهرا بازیای ماه بعد اعلام شدن بتل ۲۰۴۲ هم نمیدونم رو خود پلاس اسکترا/پرمیوم بود یا نه(رو گیم پس که خیلی وقته هست) ولی قبل دانلود چک کنید ببینید سرویس دهنتون باهاش مشکلی نداشته باشه رو نت مخابرات نمیشه بازی کرد
اون code vein هم برای من عالیه از زمان انتشارش دوست داشتم بازی کنم فسمت نمیشد :D

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
پس ینی میشه من پلاس ترکیه بخرم، ولی برم همون اکانت اصلی خودم که امریکاس، بازی کنم بازیهای پلاسی که روی اکانت امریکام اد کرده بودم از قبل؟
بله پلاس ترکیه میگیری رو اکانت اصلی خودتون بازی میکنین.البته اگه پلاس امریکات هنوز داره اره میشه بازی کرد اگ تموم بشه نه دیگ قفل میشه و اگرم بخواین دیگ پلاس امریکا کنار بزارین دیگه تمدید نکنین و فقط پلاس ترکیه داشته باشین باید گیمارو دوباره از اول دانلود کنین.
خلاصه اینکه اگه میخواین پلاس امریکا پاک کنین گیمارو باید دوباره دان کنین چون ریجن پلاست عوض میشه

• Like
Reactions: Te Quiero 021

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,462
View attachment 285540
ظاهرا بازیای ماه بعد اعلام شدن بتل ۲۰۴۲ هم نمیدونم رو خود پلاس اسکترا/پرمیوم بود یا نه(رو گیم پس که خیلی وقته هست) ولی قبل دانلود چک کنید ببینید سرویس دهنتون باهاش مشکلی نداشته باشه رو نت مخابرات نمیشه بازی کرد
اون code vein هم برای من عالیه از زمان انتشارش دوست داشتم بازی کنم فسمت نمیشد :D
البته رو گیمپس که شما میگی در اصل روی EA Play هست که روی گیمپس التیمت فعاله قیمت رسمی سالانه ۱۸۰ دلار
ولی الان بتلفیلد روی پلاس اسننشیال ۶۰ دلاری اومده
البته رو پلی استیشن هم قبل اینکه رو پلاس بیاد از طریق ea play در دسترس بود ولی حالا اومده رو اسنشیال و ظاهراً همیشه دیگه در دسترس خواهد بود

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
بله پلاس ترکیه میگیری رو اکانت اصلی خودتون بازی میکنین.البته اگه پلاس امریکات هنوز داره اره میشه بازی کرد اگ تموم بشه نه دیگ قفل میشه و اگرم بخواین دیگ پلاس امریکا کنار بزارین دیگه تمدید نکنین و فقط پلاس ترکیه داشته باشین باید گیمارو دوباره از اول دانلود کنین.
خلاصه اینکه اگه میخواین پلاس امریکا پاک کنین گیمارو باید دوباره دان کنین چون ریجن پلاست عوض میشه
من فقط برام مهم اینه که وقتی پلاس امریکام تموم شد، پلاس ترکیه بگیرم، ولی بتونم توی همون اکانت امریکام بازیهایی رو که داشتم و اد کردم رو ببتونم دوباره بازی کنم، نه اینکه بازیهایی که وقتی اکانت پلاس امریکا داشتم و اد کردم، بعد از اکسپایر شدن پلاس امریکام و فعال کردن پلاس ترکیه نتونم بازیشون کنم. و اینکه میشه اکانت کامل گرفت و اون رو شیر کرد با کسی؟ بازم ممنون

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
من فقط برام مهم اینه که وقتی پلاس امریکام تموم شد، پلاس ترکیه بگیرم، ولی بتونم توی همون اکانت امریکام بازیهایی رو که داشتم و اد کردم رو ببتونم دوباره بازی کنم، نه اینکه بازیهایی که وقتی اکانت پلاس امریکا داشتم و اد کردم، بعد از اکسپایر شدن پلاس امریکام و فعال کردن پلاس ترکیه نتونم بازیشون کنم. و اینکه میشه اکانت کامل گرفت و اون رو شیر کرد با کسی؟ بازم ممنون
میگم که ریجن پلاست عوض میشه امریکا پاک کنی و بعد کلا یه اکانت جدید بگیری بازیا پلاستم میپرن دیگ مگ اینکه تو همون اکانت امریکات تمدید کنه که داشته باشیشون

• Like
Reactions: Te Quiero 021

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
یادمه دمو Scarlet Nexus رو بازی کردم ولی اونطور که بایدوشاید لذت نبردم، امتیازات بدی هم نگرفته، دوستانی که بازی رو تموم کردن لطفا یک نظر کلی بدن ببینم ارزش وقت گذاشتن داره یا نه
از چه چیزیش خوشت نیومد؟
این امتیازی بوده که من دادم به این بازی توی تاپیک مربوطه
البته یه نکته این وسط هست، که باید سبک کلی روایت انیمه ای رو دوست داشته باشی. تا جایی که یادمه شما سری پرسونا رو دوست داشتی اگه اشتباه نکنم؟ اگه آره که مشکلی از اون جهت نیست

• Like
Reactions: .Amirone

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,552
دقیق خاطرم نیست چون فقط دمو رو تجربه کردم و معمولا دمو رو بازی می کنم تا برای خریدش تصمیم بگیرم، چون این عنوان رو خریداری نکردم فکر می کنم از دمو اونطور که بایدوشاید خوشم نیومده، ولی با این توضیحاتت در تاپیک، نظرم عوض شدو در لیست بازی هایی که قراره انجام بدم در اولویت گذاشتمش. ممنون

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
425
نام
حامد
سلام عزیزان.
1. یکی از این سایتهایی که اکانتهای ظرفیتی میفروشه نوشته بود که ظرفیت یک فقط آفلاین میتونه بازی کنه.منظورش این هست که فقط همون بازی رو باید آفلاین بازی کرد یا کلا تا زمانی که این اکانت تو کنسول هست باید آفلاین بازی کرد حتی بازی های رو اکانت اصلی خودم؟
2-یه کانال تلگرامی واسه فروش اکانت ظرفیتی درخواست شماره سریال کنسول رو کرده بود. چه نیازی هست به شمار سریال؟ همه سایتها و کانال ها همچین چیزی رو میخوان؟

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام عزیزان.
1. یکی از این سایتهایی که اکانتهای ظرفیتی میفروشه نوشته بود که ظرفیت یک فقط آفلاین میتونه بازی کنه.منظورش این هست که فقط همون بازی رو باید آفلاین بازی کرد یا کلا تا زمانی که این اکانت تو کنسول هست باید آفلاین بازی کرد حتی بازی های رو اکانت اصلی خودم؟
2-یه کانال تلگرامی واسه فروش اکانت ظرفیتی درخواست شماره سریال کنسول رو کرده بود. چه نیازی هست به شمار سریال؟ همه سایتها و کانال ها همچین چیزی رو میخوان؟
سلام.
جواب سوال یک.اره فقط باید آفلاین بازی کنین اگه انلاین بشین گیم مورد نظر قفل میشه(بعضیا تا ۲۴ ساعت وقت میدن که دیتا بصورت آنلاین دان کنین بعضیا نه باید دیتارو از کامپیتر بریزین تو کنسول)

سوال دو. بعضی فروشگاها میخوان همه نه. که یوقت اگه مشتری اکانت دزدید بتونن ریپورتش کنن به سونی کنسول رو بن کنن.

• Like
Reactions: big mama jan

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
425
نام
حامد
سلام.
جواب سوال یک.اره فقط باید آفلاین بازی کنین اگه انلاین بشین گیم مورد نظر قفل میشه(بعضیا تا ۲۴ ساعت وقت میدن که دیتا بصورت آنلاین دان کنین بعضیا نه باید دیتارو از کامپیتر بریزین تو کنسول)

سوال دو. بعضی فروشگاها میخوان همه نه. که یوقت اگه مشتری اکانت دزدید بتونن ریپورتش کنن به سونی کنسول رو بن کنن.
ممنون بابت پاسخ.
فقط یه چیزی. اگر ظرفیت دو بگیرم مشکل تایم دانلود رو دیگه ندارم؟ (منظورم اینه که دانلود بیش از 24 ساعت طول بکشه.چون من تا حالا از طریق pc دیتا به کنسول انتقال ندادم و بلد نیستم)
و اینکه اگر سریال کنسول رو بدیم امنیت بقیه اکانت ها به خطر نمیوفته؟(یه اکانت دارم که مال خودمه و بالای 200 تا بازی توش دارم)

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
ممنون بابت پاسخ.
فقط یه چیزی. اگر ظرفیت دو بگیرم مشکل تایم دانلود رو دیگه ندارم؟ (منظورم اینه که دانلود بیش از 24 ساعت طول بکشه.چون من تا حالا از طریق pc دیتا به کنسول انتقال ندادم و بلد نیستم)
و اینکه اگر سریال کنسول رو بدیم امنیت بقیه اکانت ها به خطر نمیوفته؟(یه اکانت دارم که مال خودمه و بالای 200 تا بازی توش دارم)
ظرفیت ۲ شما بگیری انگاری درواقع دیسک گرفتی هم انلاین هم افلاین برای همیشه.
درمورد سریال هم ای همه گیم ک گرفتیم خداروشکر :D نخواستن ازم سایت بگو ببینم بچها میشناسن ببینیم معتبره یا نه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر