PlayStation Plus

225555pedram

کاربر سایت
Feb 16, 2019
21
سلام دوستان منو یه راهنمایی کنین
تو ps5 هیچ گیمی انلاین مشکل ندارم به جز granturismo 7 که بهد یه مدت گیم خود به خود افلاین میشه نتم هم خوبه یعنی ۱.۷ اپلود با ۶ دانلود دارم با http انژکتور vpn رو شیر کردم جواب نداد چندین dns امتحان کردم جواب نداد حتی نت ایرانسلم همین مشکل رو داره لطفا راهنماییم کنین

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
سلام دوستان منو یه راهنمایی کنین
تو ps5 هیچ گیمی انلاین مشکل ندارم به جز granturismo 7 که بهد یه مدت گیم خود به خود افلاین میشه نتم هم خوبه یعنی ۱.۷ اپلود با ۶ دانلود دارم با http انژکتور vpn رو شیر کردم جواب نداد چندین dns امتحان کردم جواب نداد حتی نت ایرانسلم همین مشکل رو داره لطفا راهنماییم کنین
سلام.
اینا همش برمیگرده به نت متاسفانه.
نتتون چیه؟شاید time out داشته باشه؟
این دی ان اسا بزنین اگه امتحان نکردین
2021-12-03-23.04.18-1024x974.jpg Screenshot_20230119_155738_Telegram.jpg Screenshot_20221024-194211_Chrome.jpg

225555pedram

کاربر سایت
Feb 16, 2019
21
سلام.
اینا همش برمیگرده به نت متاسفانه.
نتتون چیه؟شاید time out داشته باشه؟
این دی ان اسا بزنین اگه امتحان نکردین
View attachment 285976View attachment 285977View attachment 285978
ممنون دوست عزیز اتفاقا همه اینا رو تو فروم gt7 داده بودیم امتحان کردم یکم دیر تر افلاین میشه اما در کل میشه،نت من شاتل هست از کجا بفهمم مشکل من تایم اوت هست؟
میخوام بعد عید نت lte مبین نت بگیرم شاید جوابی بگیرم خیلی حیف شد ۷۰ دلار تو این گرونی به این گیم دادم الان غیر قابل پلی هست به فکر اینکه تمامی گیم های انلاینم مشکل نداره اینم گرفتم

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
ممنون دوست عزیز اتفاقا همه اینا رو تو فروم gt7 داده بودیم امتحان کردم یکم دیر تر افلاین میشه اما در کل میشه،نت من شاتل هست از کجا بفهمم مشکل من تایم اوت هست؟
میخوام بعد عید نت lte مبین نت بگیرم شاید جوابی بگیرم خیلی حیف شد ۷۰ دلار تو این گرونی به این گیم دادم الان غیر قابل پلی هست به فکر اینکه تمامی گیم های انلاینم مشکل نداره اینم گرفتم
شاتل که نت خوبیه.
میتونی با گوشی بگیری برنامه ping بزنی تو گوگل پلی میاد واست با 4.2.2.4 بگیر ببین چه اعدادی میده و تایم اوت داری یا نه?
با کامپیترم میشه سرچ کنی هزارتا روش میاد
تایم اوت بصورت عکس میزارم متوجه بشی
timeout.PNG
اگه نتت نویز داشته باشه به این شکله. تایم اوت هم درواقع انگاری که نت قطعه و وصل میشه.
البته ممکنه از این هم نباشه.
اگ از وایفا استفاده میکنی مطمئن شو شخص دیگه ای به وایفات وصل نیست چون همینم باعث کندی میشه

آخرین ویرایش:

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام
پلاس ترکیه اگه بخرم بجای تمدید کردن پلاس امریکا، میخاستم بدونم بازیهایی که داخل پلاس ترکیه دانلود میکنیم فرقی دارن از نظر دیتا با پلاس و اکانت امریکا؟ یعنی مثلا سانسور داخلش هست، و اینکه کلا ارزش داره ترکیه رو بجای امریکا بخرم؟

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
سلام
پلاس ترکیه اگه بخرم بجای تمدید کردن پلاس امریکا، میخاستم بدونم بازیهایی که داخل پلاس ترکیه دانلود میکنیم فرقی دارن از نظر دیتا با پلاس و اکانت امریکا؟ یعنی مثلا سانسور داخلش هست، و اینکه کلا ارزش داره ترکیه رو بجای امریکا بخرم؟
سلام.
دیتاها که اره فرق میکنن آمریکا ریجن ۱ و ترکیه و کشورای اروپایی ریجن ۲ حساب میشن شرق هم ریجن۳.
سانسور تو ریجن ۳ فک کنم باشه بقیه ریجنا سانسور فک نکنم داشته باشن.
تو وضعیت الان ترکیه بصرفته تره خیلی اروزنتر در میاد.حداقل برای من که ارزش داره

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام.
دیتاها که اره فرق میکنن آمریکا ریجن ۱ و ترکیه و کشورای اروپایی ریجن ۲ حساب میشن شرق هم ریجن۳.
سانسور تو ریجن ۳ فک کنم باشه بقیه ریجنا سانسور فک نکنم داشته باشن.
تو وضعیت الان ترکیه بصرفته تره خیلی اروزنتر در میاد.حداقل برای من که ارزش داره
اره از نظر قیمتی خیلی فرق دارن با هم، اگه واقعا فرقی نمیکنن بازیها از نظر محتوا، همون ترکیه رو بگیرم منم

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
اره از نظر قیمتی خیلی فرق دارن با هم، اگه واقعا فرقی نمیکنن بازیها از نظر محتوا، همون ترکیه رو بگیرم منم
نه اتفاقا چندروز پیش بود اکسترا داشتم هم یسال تمدید کردم هم به دلوکس ارتقاش دادم.۵۰۰ لیر ترکیه گرفتم دیگ تا ۲۰۲۵ تقریبا راحتم :D

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
نه اتفاقا چندروز پیش بود اکسترا داشتم هم یسال تمدید کردم هم به دلوکس ارتقاش دادم.۵۰۰ لیر ترکیه گرفتم دیگ تا ۲۰۲۵ تقریبا راحتم :D
دمت گرم میشه بگی از کجا گرفتی گیفت لیر ترکیه رو؟ گیفتش رو بگیرم خیلی بهتره تا اکانت آماده

225555pedram

کاربر سایت
Feb 16, 2019
21
شاتل که نت خوبیه.
میتونی با گوشی بگیری برنامه ping بزنی تو گوگل پلی میاد واست با 4.2.2.4 بگیر ببین چه اعدادی میده و تایم اوت داری یا نه?
با کامپیترم میشه سرچ کنی هزارتا روش میاد
تایم اوت بصورت عکس میزارم متوجه بشی
View attachment 285981
اگه نتت نویز داشته باشه به این شکله. تایم اوت هم درواقع انگاری که نت قطعه و وصل میشه.
البته ممکنه از این هم نباشه.
اگ از وایفا استفاده میکنی مطمئن شو شخص دیگه ای به وایفات وصل نیست چون همینم باعث کندی میشه
اصلا تایم اوت ندارم اما گاهی نتم به psn احساس میکنم قط میشه بعد دوباره وصل البته احساسه
پروفایل های گیمینگ و هر کوفت و زهر مار رو adsl امتحان کردم تمامی dns ها رو امتحان کردم،این گیم چقدر بنظرتون سرعت اپلود میخواد؟من سرعت دانلود ۸ و اپلود ۱ دارم اما تو تست سرعت ps برام ۸.۸ کیلوبیت میده اپلود رو و برام میگه که روتر ام packet fragmentation رو ساپورت نمیکنه که اینم نفهمیدم جریانش چیه
در کل میخواستم برا عید نت مبین lte راه بندازم پوشش منطقه ما خوبه
۳ روزه خیلی خیلی درگیر این گیم هستم
یه سوال اخر اینکه رو pc چطور میشه فهمید نت من دائم کانکت هست به سرور های ps و خود گیم گرن توریسمو؟

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
دمت گرم میشه بگی از کجا گرفتی گیفت لیر ترکیه رو؟ گیفتش رو بگیرم خیلی بهتره تا اکانت آماده
فرقی نمیکنه ظرفیت ۲ بلفرض اکسترا بگیری راحتره تا خودت شارژ کنی.
من از سایت ایران گت اکانتمو دادم بش برام شارژ کرد اینم بگم آیتم از ترکیه بخوای بخری باید ف یلتر شکن ترکیه بزنین شیر کنین رو کنسول که یکم دردسر داره.ترکیه هم متاسفانه گیف وارت نداره مثل امریکا باید یکی شارژ کنه برات

• Like
Reactions: Te Quiero 021

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
اصلا تایم اوت ندارم اما گاهی نتم به psn احساس میکنم قط میشه بعد دوباره وصل البته احساسه
پروفایل های گیمینگ و هر کوفت و زهر مار رو adsl امتحان کردم تمامی dns ها رو امتحان کردم،این گیم چقدر بنظرتون سرعت اپلود میخواد؟من سرعت دانلود ۸ و اپلود ۱ دارم اما تو تست سرعت ps برام ۸.۸ کیلوبیت میده اپلود رو و برام میگه که روتر ام packet fragmentation رو ساپورت نمیکنه که اینم نفهمیدم جریانش چیه
در کل میخواستم برا عید نت مبین lte راه بندازم پوشش منطقه ما خوبه
۳ روزه خیلی خیلی درگیر این گیم هستم
یه سوال اخر اینکه رو pc چطور میشه فهمید نت من دائم کانکت هست به سرور های ps و خود گیم گرن توریسمو؟
سرعت ۸کیلو بایت :| حاجی این یجاش میلنگه.شما یکاری کن تو سایت speed test برید تست کنین ببینین سرعت چند بتون میده؟
بهتره با خود پشتیبانی شاتل هم زنگ بزنین کیفیت خط رو بررسی کنن.
lte هم من کرایه کردم از ايرانسل ولی خیلی پینگش نوسان داشت بدردم نخورد البته بگم بستگی به منطقه داره.

225555pedram

کاربر سایت
Feb 16, 2019
21
سرعت ۸کیلو بایت :| حاجی این یجاش میلنگه.شما یکاری کن تو سایت speed test برید تست کنین ببینین سرعت چند بتون میده؟
بهتره با خود پشتیبانی شاتل هم زنگ بزنین کیفیت خط رو بررسی کنن.
lte هم من کرایه کردم از ايرانسل ولی خیلی پینگش نوسان داشت بدردم نخورد البته بگم بستگی به منطقه داره.
تو خود ps تست میزنم همین ۸.۸ کیلوبیت رو میده اما اگه dns شکن رو بزنم سرعت ۷۰۰ الی ۹۰۰ کیلوبیت میده اما اینم موقع گیم قطع میشه
تست من خارج ps اصلا مشکلی نداره همه چی اوکی هست نویز و ...
من ۴g ایرانسل رو امتحان میکنم اشغال با کلی قطعی در ضمن nat تایپ ۳ هست،منطقه ما کاملا تحت پوشش هست و اینکه ارتفاعمون بالای شهره و فضای باز هست خونه اپارتمانی نداره یه نفری رو میشناسم ۱۵۰ میگیره بیاد مبین نت رو تست کنیم اگه جواب بگیرم و سرعتمم ثابت باشه میگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر