PlayStation Plus

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,637
یادمه دمو Scarlet Nexus رو بازی کردم ولی اونطور که بایدوشاید لذت نبردم، امتیازات بدی هم نگرفته، دوستانی که بازی رو تموم کردن لطفا یک نظر کلی بدن ببینم ارزش وقت گذاشتن داره یا نه

• Like
Reactions: Arash-S212

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,883
نام
مهراد
چرا با موبایل؟ VPN ویندوز رو هم میشه شیر کرد روی کنسول فقط باید کابل لن بگیرید متصل کنید به کنسول و بهش وصل بشید. از این کابل های معمولی 10 متری میتونید 100 تومن بخرید. کانکشن VPN رو شیر کنید روی کنسول و خلاص.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
چرا با موبایل؟ VPN ویندوز رو هم میشه شیر کرد روی کنسول فقط باید کابل لن بگیرید متصل کنید به کنسول و بهش وصل بشید. از این کابل های معمولی 10 متری میتونید 100 تومن بخرید. کانکشن VPN رو شیر کنید روی کنسول و خلاص.
مشکل خود چیز شکنشه که نداریم :D من خیلی وقته جز افزونه روی مرورگر چیزدیگه ای ندارم

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
عجب یعنی Outriders رو هم نمیشه عین آدم بازی کرد؟!! باز خوبه Gran Turismo رو میشه هنوز بازی کرد!!! این بازی Chorus هم جالب انگیزه، گرافیک فنی و هنری خوبی ام داره اگه به این سبک علاقه دارین بدی نیس فقط اولش کنتر اش یکم بد قلق عه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: porfesor

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
عجب یعنی Outriders رو هم نمیشه عین آدم بازی کرد؟!! باز خوبه Gran Turismo رو میشه هنوز بازی کرد!!! این بازی Chorus هم جالب انگیزه، گرافیک فنی و هنری خوبی ام داره اگه به این سبک علاقه دارین بدی نیس فقط اولش کنتر اش یکم بد قلق عه
chorus خیلی خوب ماموریت فرعیاشم قشنگ.
outriders دی ان اس الکترو بزن یا با گوشی شیر کن بالاتر توضیح دادم چجوری

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
منم با اون dns که توی اون یکی تاپیک گذاشته بودن راحت وصل شدم ولی اصلا نمیتونم یه مچ پیدا کنم اگه کسی بازی میکنه آیدیش رو بذاره
بعد از امتحان کردن هر 4تا کلاس هم به نظرم trickster برای کسایی که تکی بازی میکنن عالیه ولی خیلی کلاس پر ریسکیه

adams-khersi

کاربر سایت
Apr 19, 2016
55
chorus خیلی خوب ماموریت فرعیاشم قشنگ.
outriders دی ان اس الکترو بزن یا با گوشی شیر کن بالاتر توضیح دادم چجوری

یعنی Outriders از خارج از کشور برامون قطعه؟ چون آره اونارو میشه با dns اوکی کرد ولی گیم هایی که از مهر امسال از داخل قطع کردن با dns نمیشه

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
یعنی Outriders از خارج از کشور برامون قطعه؟ چون آره اونارو میشه با dns اوکی کرد ولی گیم هایی که از مهر امسال از داخل قطع کردن با dns نمیشه
از خارج.
گیمی از اینجا ف یلتر نیست حتی مدرن ۲ با اون جریاناتش.
دیگه بستگی به isp داره بیشتر دیدم رو مخابرات خیلی اذیتن.خودم که رو شاتل اوکی هم وی پی ان هم راحت وصل میکنه

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
سلام
من الان یه اکانت امریکا دارم که سالها توش پلاس داشتم و الان هم پریمیوم هستش، میخاستم ببینم اگه من اکانت ترکیه بسازم و پلاس ترکیه بخرم، بازیهایی که از قبل اد کردم تو اکانت امریکام رو دیگه نمیتونم بازی کنم؟ یا اینکه میتونم توی اکانت خودم بازیشون کنم. البته من اکانتم رو با برادرم شر میکنم معمولا.
در کل میخام بدونم اصلا امکانش هست که من پلاس ترکیه داشته باشم و بتونم توی همون اکانت امریکام بازی کنم و بازیهای قبلی پلاس امریکا رو هم داشته باشم؟ ممنون

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
سلام
من الان یه اکانت امریکا دارم که سالها توش پلاس داشتم و الان هم پریمیوم هستش، میخاستم ببینم اگه من اکانت ترکیه بسازم و پلاس ترکیه بخرم، بازیهایی که از قبل اد کردم تو اکانت امریکام رو دیگه نمیتونم بازی کنم؟ یا اینکه میتونم توی اکانت خودم بازیشون کنم. البته من اکانتم رو با برادرم شر میکنم معمولا.
در کل میخام بدونم اصلا امکانش هست که من پلاس ترکیه داشته باشم و بتونم توی همون اکانت امریکام بازی کنم و بازیهای قبلی پلاس امریکا رو هم داشته باشم؟
ببینید اگه شما یه گیم از پلاس امریکا دان کرده باشی سیو و دیتات ریجن ۱ میشن اگه از پلاس ترکیه(کلا کشورای اروپایی)دان کنی سیو و دیتا گیمت میشه ریجن ۲.
و در آخر اکانت امریکات تموم بشه گیماتم قفل میشن.

مشکلی نداره شما اکانت ظرفیتی بخرید رو اکانت اصلی شما شیر میشه و میتونین بازی کنین
یه سایت معتبر برای خریدن پلاس بهم معرفی کنید؟
کانال doki doki

• Like
Reactions: behnampr and Mcena

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر