Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
من رو سوییچ دموش رو رفتم خیلی خوب بود فقط مشکل اینه که ادامه p5r نیست مثل که :|

یعنی خود p5 رو مثل که خط داستان اصلی گرفتن
اره ادامه ي نسخه ي اصليه تا خود رويال ولي به نظر من ممكنه بعدا براي Scramble يك ورژن جديد يا DLC بدن كه تغيراتي توش ايجاد كنند كه ادامه ي رويال باشه
زمستون سال بعد كنسرت جديد Persona قراره برگزار بشه و صد در صد مثل قبل ميان نسخه ي جديد معرفي ميكنند
به احتمال خيلي زياد ممكنه بياد كنار Persona 5 Arena بيان يك نسخه ي جديد از Scramble رونمايي كنند كه با وقايع رويال همخوني داشته باشه
به نظر خودم بهتره اگه Scramble قبل زمستون توي غرب اومد تا زمستون سال بعد صبر كنيم و ببينيم توي كنسرت چي معرفي ميكنند.اگه نسخه ي جديد از Scramble معرفي كردن بهتره براي انتشار اون نسخه صبر كنيم و پول بيخودي هدر نديم. به صرفه تره اين جوري

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
با باس های بازی هم میشه مذاکره کرد؟ ?
نه ولی با اونایی که توی مومنتوز هستن اره.
خیلی سعی کن کانفیدنت ها رو رو بزاری اول کار... Social Stats کلا اوکی میشه.
سر هر Palace هم گرفتن سه تا will seeds ها یادت نره اینا جدید اضافه شدن.
بهت پیشنهاد میکنم سر هر کدوم هر موقع ماموریت برای امن سازی راه نفوذ داد، همون موقع تمومش کنی تا فقط تنها چیزی که بمونه رفتن بیرون و کار های روزمره باشه.

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
نه ولی با اونایی که توی مومنتوز هستن اره.
خیلی سعی کن کانفیدنت ها رو رو بزاری اول کار... Social Stats کلا اوکی میشه.
سر هر Palace هم گرفتن سه تا will seeds ها یادت نره اینا جدید اضافه شدن.
بهت پیشنهاد میکنم سر هر کدوم هر موقع ماموریت برای امن سازی راه نفوذ داد، همون موقع تمومش کنی تا فقط تنها چیزی که بمونه رفتن بیرون و کار های روزمره باشه.
ممنون
من الان اون کارتن توی اتاقم رو باز کردم بخاطر سیو پرسونا ۵ معمولی بهم 50 هزار تا پول داد و سه تا چیز دیگه. اینا باعث نمیشه تو بازی خیلی جلو بیفتم؟
خرید dlc های بازی یا نسخه ویژه چطور، انگار البته بیشتر لباس دارن ولی اون آیتمها و پرسوناهایی که میدن بازی رو خیلی راحت نمیکنه؟
بعد به قسمت ترکیب پرسوناها رسیدم زدم آرسنه رو با pixie ترکیب کردم
آرسنه رو تا آخر بازی بهتر نیست نگه دارم؟
بعد انیمیشنهای بازی رو نمیشه تو صفحه اصلی جایی دید؟ خیلی سریع زیرنویساشون میره و آدم نمیفهمه چی به چیه.

• Like
Reactions: Arima Kishou

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
ممنون
من الان اون کارتن توی اتاقم رو باز کردم بخاطر سیو پرسونا ۵ معمولی بهم 50 هزار تا پول داد و سه تا چیز دیگه. اینا باعث نمیشه تو بازی خیلی جلو بیفتم؟
خرید dlc های بازی یا نسخه ویژه چطور، انگار البته بیشتر لباس دارن ولی اون آیتمها و پرسوناهایی که میدن بازی رو خیلی راحت نمیکنه؟
بعد انیمیشنهای بازی رو نمیشه تو صفحه اصلی جایی دید؟ خیلی سریع زیرنویساشون میره و آدم نمیفهمه چی به چیه.
اگه اشکال نداره من بجای دوستمون جواب بدم :D
پول که خب یذره کمکت میکنه خوبه اتفاقا ولی پرسونا هارو اگه بخوای اوایل یا حتی اواسط بازی استفاده کنی خیلی خیلی راحت میشه بازی در عمل چلنج بازی از بین میره.
نه آرسن مهم نیست ترکیب کن با هر پرسونایی خواستی، هر وقت خواستیش از تو رجیستری بخرش ولی نیازی نداری بهش.
در مورد کاتسین هایی که نمیشه دیالوگ هارو نگه داشت هر آرکی که تموم میکنی بری تیوز دن اونجا قسمت سینماش میتونی کاتسین های هر آرکو دوباره ببینی.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
ممنون
اون سیو چیز مهمی نیست...من که نداشتم من خودم رفتم لاتاری 100 هزارتا برنده شدم اول بازی:))
اخرشم فک 9 میلیونی داشتم که حوصله ام سر رفت زدم 97% پرسوناهای بازی رو ساختم، 4 میلیونش پرید:D
اگه بازی اصلی بود دهنت سرویس میشد اینقدر پول در بیاری:D
اون لباس ها هر کدوم یک اهنگ جدید دارن اگه مال شخصیت اصلی رو عوض کنی اینش خوبه.

لباس ها و یک سری ایتم ها اره خیلی کمک میکنن.... مخصوصا یکی از Accessories که بهت 15% بیشتر XP میداد من برای شخصیت اصلی اینو گذاشتم.
اون پرسونا های DLC که اصلا رسما مال اخر بازین یکیشون 90 بود لولش:))
بازی هم اگه برات اسونه بچز درجه safe میتونی به بقیه تغییرشون بدی.
راستی برای گرفتن کار موقت باید بری مترو مجلات دکه رو بخونی...من خودم سر رویال اینو یادم رفته بود، دوماه بعد شروع بازی برای کار موقت زنگ زدم:|
اون بالا هم دوستمون در مورد کاتسین و ارسن گفتن دیگه چیزی نیست من اضافه کنم:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
من این ترکیب پرسوناها رو الان دوباره انجام دادم pixie و آرسنه رو ترکیب کردم. تو گاید نوشته بود تواناییهای zio و eiha آرسنه رو میشه منتقل کرد پرسونای جدید ولی من فقط یکیشون رو میشد انتقال بدم که zio رو منتقل کردم. بعد ترکیبم اون یکی تو اسکیلهاش دیده نمیشد. اینجا من اشتباه کردم یا اصلا نمیشده؟
بعد bad weather فقط هوای بارونیه یا ابریم حساب میشه؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
من این ترکیب پرسوناها رو الان دوباره انجام دادم pixie و آرسنه رو ترکیب کردم. تو گاید نوشته بود تواناییهای zio و eiha آرسنه رو میشه منتقل کرد پرسونای جدید ولی من فقط یکیشون رو میشد انتقال بدم که zio رو منتقل کردم. بعد ترکیبم اون یکی تو اسکیلهاش دیده نمیشد. اینجا من اشتباه کردم یا اصلا نمیشده؟
بعد bad weather فقط هوای بارونیه یا ابریم حساب میشه؟
والا مگه پرسوناهای DLC رو نداری... فک نکنم این پرسوناهای ضعیف بکارت بیان:D
بارون و برفه ابری یادم نمیاد.
درست یادم باشه فوقش اینکه بعضی از دشمن ها گیج و منگ میشن:D
ولی خب خیلی هم مهم نیست بنظرم تا وقتی Request نداری الکی نرو مومنتوز بجز اتلاف وقت و روزت فایده ایی نداره.

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
والا مگه پرسوناهای DLC رو نداری... فک نکنم این پرسوناهای ضعیف بکارت بیان:D
بارون و برفه ابری یادم نمیاد.
درست یادم باشه فوقش اینکه بعضی از دشمن ها گیج و منگ میشن:D
ولی خب خیلی هم مهم نیست بنظرم تا وقتی Request نداری الکی نرو مومنتوز بجز اتلاف وقت و روزت فایده ایی نداره.
چرا... کلا برام سوال بود چون تو یه گاید که دارم از روش میرم طرف گفته بود دو تا اسکیل رو میشه منتقل کرد. ولی من یه دونه بیشتر نتونستم
از پرسوناهای dlc هم میترسم استفاده کنم بازی راحت شه لذتش بپره

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
چرا... کلا برام سوال بود چون تو یه گاید که دارم از روش میرم طرف گفته بود دو تا اسکیل رو میشه منتقل کرد. ولی من یه دونه بیشتر نتونستم
از پرسوناهای dlc هم میترسم استفاده کنم بازی راحت شه لذتش بپره
بجز معمایی چیزی... اونقدر به گاید احتیاج نیست.
برای همه پرسونا ها اینطوره میشه اسکیل های یکی رو انداخت به یکی دیگه
... بعد این اسکیل ها شدید ساده هستن،
مثلا جلوتر خیلی قویتر از اینا هم هست.

بنظرم بیارشون ولی اون لول 90 اشون برای من دیگه خیلی قوی بود ولی بقیه خوب هستن.
تازه جلوتر همونم داشته باشی چون لول کرکتر پایینه بازم خیلی آسون نیست.
البته با درجه نرمال بازی کنی همون هم اوکی هست.
کلا همون پرسونا ها هم اسکیل محدودی دارن.

فقط کانفیدنت جاستین و کارولین مگه Skill card ها رو بخوای، که اونم شب ها ایونت هاشون رو بری خودشون میدنشون...که اون هرموقع لول بالا بود یک روزه میشه تمومش کرد.

فقط یک چیزی بگم قرار نیست با خیال راحت همه روزا هرکاری خواستی بکنی مثلا من اینبار دیگه جدا الکی دنبال باشگاه نمیرفتم... معبد هم تهش با سیو های قبلیم رفتم ببینم چه خبره:D
اولویتت اکثرا کانفیدنت ها باشه.

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
بجز معمایی چیزی... اونقدر به گاید احتیاج نیست.
برای همه پرسونا ها اینطوره میشه اسکیل های یکی رو انداخت به یکی دیگه
... بعد این اسکیل ها شدید ساده هستن،
مثلا جلوتر خیلی قویتر از اینا هم هست.

بنظرم بیارشون ولی اون لول 90 اشون برای من دیگه خیلی قوی بود ولی بقیه خوب هستن.
تازه جلوتر همونم داشته باشی چون لول کرکتر پایینه بازم خیلی آسون نیست.
البته با درجه نرمال بازی کنی همون هم اوکی هست.
کلا همون پرسونا ها هم اسکیل محدودی دارن.

فقط کانفیدنت جاستین و کارولین مگه Skill card ها رو بخوای، که اونم شب ها ایونت هاشون رو بری خودشون میدنشون...که اون هرموقع لول بالا بود یک روزه میشه تمومش کرد.

فقط یک چیزی بگم قرار نیست با خیال راحت همه روزا هرکاری خواستی بکنی مثلا من اینبار دیگه جدا الکی دنبال باشگاه نمیرفتم... معبد هم تهش با سیو های قبلیم رفتم ببینم چه خبره:D
اولویتت اکثرا کانفیدنت ها باشه.
موندم از رو گاید برم یا نه:D اولش گفتی لازم نیست ولی به نظر میاد اگه طبق اصول جلو نری به مشکل میخوری طبق چیزایی که بعدش گفتی:D
کلا قاعده خاصیم نداره آدم رعایت کنه؟ بیشتر میترسم درست لول آپ نکنم کاراکترها رو و به مشکل بخورم.
پس تمام پرسوناهای dlc رو ریجستر کنم؟ درجه سختی بازی هم نرماله.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
موندم از رو گاید برم یا نه:D اولش گفتی لازم نیست ولی به نظر میاد اگه طبق اصول جلو نری به مشکل میخوری طبق چیزایی که بعدش گفتی:D
کلا قاعده خاصیم نداره آدم رعایت کنه؟ بیشتر میترسم درست لول آپ نکنم کاراکترها رو و به مشکل بخورم.
پس تمام پرسوناهای dlc رو ریجستر کنم؟ درجه سختی بازی هم نرماله.
اخه من بجز یکی یا دوتا پالس بقیه رو بدون گاید رفتم.مثلا فوقش جاهایی بوده که معمایی باید حل میکردی...دیگه خیلی دردسر داشته با گاید میرفتم، بنظرم جاهایی که فکر میکنی نیاز داری برو بخونش ولی اینکه کل پالس رو براساس گاید بری بنظرم جالب نیست... حالا هر جور خودت راحتی و صلاح میدونی:D

یک چیز دیگه هم یادت نره برو بعد ارک اول این مغازه دسته دوم فروشی بغل کافه رو چک کن کنسول بازی داره بخرش وصل اش کن به تی وی و بعدا هم یک بازی میاره.

با اینحال کانفیدنت و دیالوگ هاش رو دیگه حتما با گاید میرفتم چون نمیخواستم بخاطر خراب کردن توی دیالوگ ها کل روز و اون دوری که توش میرفتم گند بخوره، با این حال مراحل جلوتر اون کانفیدنت رو چک نمیکردم که اسپویل شم و فقط میدیدم کدوم دیالوگ ها پوینت اشون بیشتره:D

قاعده خاص؟ماشالا توی بازی کلی میشه هر روز کارای جورواجور کرد و بازیه بشدت عظیم ایی هست، با اینحال اولویتت رو اکثرا این باشه:مدیریت کانفیدنت ها گند نخوره!:D

گوشیت هم همیشه چک کن چون بعضی موقع ها بقیه کرکترا چیزایی رو میفرستن که از دست بدی کلا از دستش دادی.
دوتا کانفیدنت هم هست بزار اولویت یعنی نزاری قشنگ پشیمون میشی:D
میزارم توی اسپویل.. شاید فعلا نخوای بدونی یکیشون ارک دوم بازی باز میشه یکی هم وسطا!
چیاها و کاواکامی

قابلیت هایی که دارن بشدت بکارت میان.

حالا میخوای تا نصف لیستت(چون هرچی بری جلوتر بزرگتر میشه ) رو رجیستر کن، یا اونایی که وحشتناک بالا هستن بعدا بیار.
تا جا برای بقیه بمونه و اون جریان Fuse کردن پرسونا هم گه گداری انجام بدی:D

• Like

hadi93

کاربر سایت
Mar 23, 2015
235
دوستان من انیمه پرسونا 5 رو دیدم واقعا داستان عالی داشت به نظرتون میتونم از بازی هم لذت ببرم یا نه؟ :D
یعنی داستان رو دیگه کامل میدونم

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان من انیمه پرسونا 5 رو دیدم واقعا داستان عالی داشت به نظرتون میتونم از بازی هم لذت ببرم یا نه؟ :D
یعنی داستان رو دیگه کامل میدونم
نصف داستان هم نمیدونی :D بشین بازی کن لذت ببر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر