Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
پس آخرش PS4 شد اینم! :D

دست به دامن اپیک بشیم کمپلت بازی رو بیاره رو PC :-SS
با این وضعیته چند روز اخیر میگفتم این برای سوییچ هم نیست، برای اپیک استوره احتمال زیاد! :D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
دست به دامن اپیک بشیم کمپلت بازی رو بیاره رو PC :-SS
اگه چیز دیگه ای بود میشد قبول کرد ولی برا این بازی حتی رو اپیک استور هم شرط نبندین (برا من فرقی نداره طرفدار این سبک نیستم ولی اگه رو pc بیاد شاید تستش کنم) چرا که اتلوس کلا شرکت عجیبیه و مثل همه دنبال پول نیست:D همون مدیر سگای اروپا با هزارتا چیزمالی سعی کرد بازی بیاره رو pc نتیجه نگرفت اپیک چیکار میخواد بکنه اتلوس بخواد برا سوییچ میده بخواد برا ps بخوادم برا pc میده:D

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
خب تريلر بازي هم اومد
بازي در كل ريميكه كه هم جزييات بيشتري تو بازي ميزاره و هم داستان اصلي رو ادامه ميده
توي پرسونا ٥ شخصيت اصلي دوم دبيرستان درس ميخوند
اين جا هم دوم درس ميخونه و هم سوم دبيرستان
بازي يك شخصيت قابل بازي جديد داره به اسم Kazumi Yoshizawa
105291
105292
يك كانفيدنت جديد هم داره به اسم The cunsultant
105293
105294

اطلاعات بيشتر رو بعدا اضافه ميكنم
ويرايش:
مثل اين كه اين نسخه هم Morgana فرم يك انسان داره
105298

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
خب تريلر بازي هم اومد
بازي در كل ريميكه كه هم جزييات بيشتري تو بازي ميزاره و هم داستان اصلي رو ادامه ميده
توي پرسونا ٥ شخصيت اصلي دوم دبيرستان درس ميخوند
اين جا هم دوم درس ميخونه و هم سوم دبيرستان
بازي يك شخصيت قابل بازي جديد داره به اسم Kazumi Yoshizawa
View attachment 105291
View attachment 105292
يك كانفيدنت جديد هم داره به اسم The cunsultant
View attachment 105293
View attachment 105294

اطلاعات بيشتر رو بعدا اضافه ميكنم
خارق العاده ، بالاخره میاد خیلی هایپم ، فقط چیزی در مورد قیمت بازی برای دارندگان نسخه اصلیو همچنین ریلیز نسخه غربی گفته شده ؟

• Like
Reactions: KiDD

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
فقط گفتن ٢٠٢٠ مياد
احتمالا زمستون
:| واقعا کارشون توی این مسئله قابل قبول نیست که برای صداگذاری انقدر فاصله بندازن از نسخه جاپونی ، انتظار سخت و فاصله زیاد از نسخه جاپون .. بازم خدا رو شکر تریلرو دادن :D

• Like

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
:| واقعا کارشون توی این مسئله قابل قبول نیست که برای صداگذاری انقدر فاصله بندازن از نسخه جاپونی ، انتظار سخت و فاصله زیاد از نسخه جاپون .. بازم خدا رو شکر تریلرو دادن :D
اقا ما که نسخه اصل رو خریدیم نامردیه که به اندازه کل بازی پول بدیم خدا کنه dlc طور باشع
ضمن این که بشه با سیو نسخه قبل نیو گیم پلاس رفت

• Like

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
اقا ما که نسخه اصل رو خریدیم نامردیه که به اندازه کل بازی پول بدیم خدا کنه dlc طور باشع
بعیده
بازی فول پرایسه!
ولی خوب اینا وقتی ری ریلیز میکنن معمولا 40 یا 50 درصد از ورژن قبلی محتوای بیشتری بازی داره!

• Like

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
سیس
بعیده
بازی فول پرایسه!
ولی خوب اینا وقتی ری ریلیز میکنن معمولا 40 یا 50 درصد از ورژن قبلی محتوای بیشتری بازی داره!
سیاست اتلس رو سر بازیا قبلیش دیدم ولی اون موقع خب اصن dlc چیز رایجی نبوده که کل بازی رو دوباره ریلیز می کرده
همین که فکر کنم دو تا پرسونا 5 تو لایبرریم باشه به نظرم کار چرتی میشه رسما پولی که با خرید بازی قبلی و حمایت ازشون دادم انگار ریختم تو سطل آشغال چون دارم دوباره پول اون محتوا قبلیه رو می دم

• Like

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
حالا اونش زیاد مهم نیس که پلاس بری یا نه ، چون دنیاش حس غوطه وری داره و شورو حالش با این محتوا صدچندان میشه ، فقط انتظارم اینه که ریزه کاریاش و مراحل جانبیش مخصوصا پرسوناهاش مثل نسخه اصلیش زیاد باشه ، و یک تروفی لیست بی پایان بدن ! که من رکورد 400 ساعتم دوبل بشه و تا نزدیک P6 دلتنگ یونیورسش نشم .

در مورد قیمت گذاری میدونی که اتلوس برای اسکین ساده هم به راحتی ۶ دلار میگیره ! ، قیمتش برای نسخه جاپونی بزودی مشخص میشه . امیدوارم تفاوتش برای کسانی که نسخه اصلیو دارن بکار بیاد ! و محسوس باشه .

سیس

سیاست اتلس رو سر بازیا قبلیش دیدم ولی اون موقع خب اصن dlc چیز رایجی نبوده که کل بازی رو دوباره ریلیز می کرده
همین که فکر کنم دو تا پرسونا 5 تو لایبرریم باشه به نظرم کار چرتی میشه رسما پولی که با خرید بازی قبلی و حمایت ازشون دادم انگار ریختم تو سطل آشغال چون دارم دوباره پول اون محتوا قبلیه رو می دم
اینطور که نیست ، چون همون یونیورسه ، نمیشه که جدا باشه ازش و روی همون بیس اضافه شده . فقط مسئله قیمت گذاریشه

آخرین ویرایش:
  • Like

KiDD

کاربر سایت
Dec 26, 2012
63
نام
AmiR
من چون خودم عاشق انيمه هستم
بازى هاى كه به سبك انيمه اى ساخته ميشه دوسش دارم
سعى ميكنم اين گيم و بازى كنم تو اين اوضاع گرونى بازى :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر