Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
وقتی یکی از پارتی ممبرها ناک اوت میشه (میشینه زمین دور سرش ستاره میچرخه) راهی نیست که فورا به بازی برگردوندش؟
بعد اکسسوری های dlc اصلا بدرد میخورن؟ چون به نظرم اونایی که خودمون پیدا میکنیم بهترن.
دیگه وایمیستی یک دور بگذره طرف سر پا میشه...باید Evade اشون بر اساس ایتم ها یک کارت هایی که بهشون میدی بالا ببری... Fear و Confuse و اینا هم.... که یکی از قابلیت های کانفیدنت های پارتی ممبر هاست وقتی که بالاشون میبره، باد بزن میزنی در فرق سر هر کدوم از اون حالات بیرون میان:D
البته ایتم هم برای خنثی کردن اونا هم هست.

اره روی هر کدوم قابلیت هاشون رو نوشته بعضی ها، از این کارت های قدرت هستن بعضی ها هم XP رو میبرن بالا...ولی خب بجز اون مال XP جلوتر اکسسوری های بهتری هم باز میشه.

• Like
Reactions: Cait Sith

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
Description for the Project Re Fantasy "Concept Character." It's included as one of the 139 digital prizes that can be earned in the 1-week limited time "Earth UFO Catcher" smartphone app celebrating Sega's 60th anniversary

View attachment 144709
خدا ازشون نگذره که با 4تا آرت و دو خط توضیحات ما دو تو کف گزاشتن! و معلوم نیست چندسال دیگه برلی معرفی کامل و عرضه باید صبر کنیم! :(

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Description for the Project Re Fantasy "Concept Character." It's included as one of the 139 digital prizes that can be earned in the 1-week limited time "Earth UFO Catcher" smartphone app celebrating Sega's 60th anniversary

View attachment 144709
من از اتلوس همین ستینگ‌های عادی رو میخوام :(

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
من از اتلوس همین ستینگ‌های عادی رو میخوام :(
البته این بازی Studio Zero اهه که کارگردان Persona 5 اصلی روش کار میکنه.
ربطی به P-Studio و کار بعدی اونا نداره.
با اینکه خود هاشینو در رویال نقشی نداشت، بنظرم بروبچ اون تیم با رویال خودشون رو ثابت کردن.
احتمالا کار بعدی اونا P6 باشه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
البته این بازی Studio Zero اهه که کارگردان Persona 5 اصلی روش کار میکنه.
ربطی به P-Studio و کار بعدی اونا نداره.
با اینکه خود هاشینو در رویال نقشی نداشت، بنظرم بروبچ اون تیم با رویال خودشون رو ثابت کردن.
احتمالا کار بعدی اونا P6 باشه.
امیدوارم واقعا P6ایی در نسل بعد باشه :D نره برای PS6 :|
کاشکی یه تاپیک یا نظرسنجی بود، ملت از انتظاراتشون، چه کلا گیم پلی و چه داستان و ستینگ برای P6 می‌گفتن :D تاپیک و موضوع باحالی می‌شد و بحث‌های جالبی شکل می‌گرفت :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
امیدوارم واقعا P6ایی در نسل بعد باشه :D نره برای PS6 :|
کاشکی یه تاپیک یا نظرسنجی بود، ملت از انتظاراتشون، چه کلا گیم پلی و چه داستان و ستینگ برای P6 می‌گفتن :D تاپیک و موضوع باحالی می‌شد و بحث‌های جالبی شکل می‌گرفت :D

یکی از اینا دقیقا تو ریست ارا بود... منتها تا مدت ها، پست های شاهکارش بین ملت به عنوان جوک های Cringy رد و بدل می شد... x_x(پیشنهادات فاجعه وار در حد ****)
البته این جا اگه بزنیم با این که کمتریم مطمئنم به نتایج بهتری میرسیم :D

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
یکی از اینا دقیقا تو ریست ارا بود... منتها تا مدت ها، پست های شاهکارش بین ملت به عنوان جوک های Cringy رد و بدل می شد... x_x(پیشنهادات فاجعه وار در حد ****)
البته این جا اگه بزنیم با این که کمتریم مطمئنم به نتایج بهتری میرسیم :D
99 درصد خواستار گی رومنس بودن :D

• Like
Reactions: Z-fan

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
من چیزایی که میخوام اینکه: لوکیشن هیچکدوم از قبلیا نباشه، دیگه توکیو هم رفتن... مثلا رفتن کره جنوبی.... امریکا موافق نیستم چون به DNA سری نمیخوره:D

میدونم سری مثل اکثر کار های ژاپنی با مدرسه گره خورده،‌ ولی جالب میشه اگه واسه بعدی برای اولین بار برن دانشگاه و از دید دانشجوی داستان رو ببینیم‌.

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
من چیزایی که میخوام اینکه: لوکیشن هیچکدوم از قبلیا نباشه، دیگه توکیو هم رفتن... مثلا رفتن کره جنوبی.... امریکا موافق نیستم چون به DNA سری نمیخوره:D

میدونم سری مثل اکثر کار های ژاپنی با مدرسه گره خورده،‌ ولی جالب میشه اگه واسه بعدی برای اولین بار برن دانشگاه و از دید دانشجوی داستان رو ببینیم‌.
بنظر من احتمال اینکه خارج ژاپن برن خیلی کمه، ولی قسمت کالج موافقم جالب میشه و اینکه ادامه رویال اسپین اف میاد یا نه؟ :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بنظر من احتمال اینکه خارج ژاپن برن خیلی کمه، ولی قسمت کالج موافقم جالب میشه و اینکه ادامه رویال اسپین اف میاد یا نه؟ :-"
اگه بازم ژاپن بود برن کاموروچو تا پیش کیریو و رفقا باشن:D
همون اخر بازی قشنگ نشون میداد بازم هم برنامه ایی دارن:D
من بعید میدونم بعد از ساخت فایتینگ بازم بخوان شیردوشی راه بندازن....ولی اتلوسه، هیچی ازش بعید نیست:|

• Like
Reactions: American Idiot

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
الان تو باس فایت مادرامه گیم اور شدم! البته فقط جوکر مرد اونم سر اینکه کپیهای مادرامه رو اومدم دسته جمعی بزنم و دوتاشون همون المنت جادو رو داشتن و رفلکت زدن مردم. بعدش از چک پوینت خود باس فایت ری استارت کردم باس رو زدم. الان آیتمی چیزی تو گیم اور از دست ندادم؟ یا تروفی خاصی رو؟
بعد انگار این آیتمهایی که ایرسافت میفروشه مال نیست! چون لباسهای کثیفی که از متاورس پیدا کرده بودم بردم شستم دیدم خیلی بهتر از اونان! لباسها رو تازگی هم خریده بودمشون.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ریست اراست دیگر...یک تخته اشون کمه:D
آپشن بدی که نیست کلا دست پلیر بازتر باشه تو مکانیک‌های بازی و تنوع خوبی هست و یه قشر خاص رو هم راضی میکنه ولی پرسونا بیشتر این حرفا هست و خیلی چیزای جالبی می‌تونه تو بازی اضافه بشه یا پیشرفت کنه.
P5 واقعا بی نقص بود ولی خیلی چیزا هنوز می‌تونه به بازی اضافه بشه :D رویال نشون داد پتانسیل سری برای تغییرات رو بنظرم و رویکرد اتلوس برای سینمایی تر کردن مبارزات نوبتی و جذاب‌تر کردنشون برای قشر بیشتری رو( مثلا همون قابلیت Showtime) تا لازم هم نباشه اون سیستم مبارزات سک*ی و خفن بازی تبدیل به یه باتن مشر مثل فف۷ ریمیک بشه :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
از اونجایی که اتلوس در هر نسخه داستان و کارکترها رو عوض می کنه احتمالش کمه بخواد با همین کارکترها ادامه بده، هر چند که من ریوجی رو با هیچ کارکتری عوض نمی کنم و همه چی تمومه برام، از خدامه ولی بعید می دونم، اگه کالج باشه شیطنت های بیشتری میشه انجام داد و ریوجی هم به تنهایی یه داستان فوق خفن با خودش داره همیشه:D یاد کاواکامی افتادم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر