Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
آپشن بدی که نیست کلا دست پلیر بازتر باشه تو مکانیک‌های بازی و تنوع خوبی هست و یه قشر خاص رو هم راضی میکنه
مگه بازی **** که توی مکانیک ها میخواد تاثیر بزاره:D:))
من از تحمیل زوری به سازنده ها متنفرم،
همونقدر ناتی داگ چیزایی رو که دوست داره میکنه توی حلق ملت، ژاپنی جماعت هم هر غلطی که دوست داشت حق داره.:D
سر جریان همون اوکاما ها که توی ریست ارا دیدیم چه کردن و در نهایت چه شد...
نمیدونم چقدر با فرهنگ فوجوشی ها آشنایی داری، ولی اینا به فکر فن فیکشن ها و دوجینشی های و فن آرت هاشون هستن فرق چندانی براشون نداره، آخر سرم بازم راضی نمیشن.
بگذریم... اینا به بابای خودشون هم نظر دارن:D

Showtime یکی از بزرگترین مزایایی که داشت باعث شده بود، بین نوبت ها حس خستگی به پلیر نده و دوباره توی مبارزه این حس هیجان بیشتر بشه.
یکی از چیزایی میخوام بودن این بین تمام کرکتر هاست.
سر 5 زیادی محدود بود، و خداوکیلی حرکتی که تیم لوکالایزر سر نبود شو تایم های ژاپنی توی گالری در آورده، گ*شادی زمانه بود.:|

5 واقعا بازی از اون بازی بود، که هر کسی رو میتونه ーنوبتی باز کنه.
مگه اتلوس مغز خر خورده باشه:D

پ.ن: جاش اینجا نیست ولی بنظرم گیمپلی FFVII هم خیلی خوبه:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
الان تو باس فایت مادرامه گیم اور شدم! البته فقط جوکر مرد اونم سر اینکه کپیهای مادرامه رو اومدم دسته جمعی بزنم و دوتاشون همون المنت جادو رو داشتن و رفلکت زدن مردم. بعدش از چک پوینت خود باس فایت ری استارت کردم باس رو زدم. الان آیتمی چیزی تو گیم اور از دست ندادم؟ یا تروفی خاصی رو؟
بعد انگار این آیتمهایی که ایرسافت میفروشه مال نیست! چون لباسهای کثیفی که از متاورس پیدا کرده بودم بردم شستم دیدم خیلی بهتر از اونان! لباسها رو تازگی هم خریده بودمشون.
نه
پلات بازی آسونه.
فقط از چند ماه قبل پایان بازی سیوی داشته باش که چیزی جا موند تمومش کنی.

فقط Will Seed ها قبل از شکست باس بگیر:D

هرچی بری از بازی جلوتر چیزای بهتری میاره ولی بهترین ایتم ها با اعدام پرسوناهای سطح بالا بدست میان.

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
آقا حرف شماره بعد شده، من دوست دارم یه پرسونا دهه نودی ریمیک شه!! عاشق ژاپن دهه نودم!
اگه if... یا شماره یک یا دو باشن خیلی خوبه
دو هم 2000 مث که اومده ولی اونم حسابه:D
اینارم بازی نکردم و با گرافیک امروزی باید محشر شن!!
=======
الان یه ایونت رفتم این خیابونه که مخصوص فشن هست باز شد. دیالوگها رو آن و ریوجی تاثیر داشت ولی اصلا معلوم نبود برای کدوم کانفیدنته برنامه، تو گایدها هم چیزی ندیدم.
میشیما هم اولش یه چیزی گفت به یکی مشکوک بود زدم تو ذوقش.
این ایونت maid هم چقدر باحال بود کلی خندیدم.
آخرش تیچره گفت هر کاری میکنم نگی گفتم anything? عصبانی شد:D ولی خب چون هنوز کانفیدنت نیست تاثیر نداره فکر کنم
اون اولشم سلام کرد جواب دادم nice to mew too :)) کاش میشد همیشه این دیالوگهای شیطنت آمیز رو انتخاب کرد:))

• Like
Reactions: Arima Kishou

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
تو خبرها خوندم ممکنه مایکروسافت Sega رو بخره! در این صورت Atlus هم میفته دست مایکروسافت؟ امیدوارم اینطور نشه چون یهو یا میزنه کلا استدیو و بازیهاشو تغییر میده یا انحصاری کنسول خودش میکنه و اونم باز مشکل به وجود میاره تو فروششون

یه سوال از کسایی که مثل خودم بازی رو ژاپنی رفتن داشتم: شما اینجاهایی که زیرنویس نشده مثلا تو مبارزه ها یا بعضی کات سینها اذیت نمیشدین؟ ? من ژاپنی زیاد بلد نیستم اذیت کننده س
بعد صدای شادوها اونایی که صدای مرد جداافتاده روشونه موقع مذاکره خیلی جوکه، مخصوصا وقتی طرف با پول یا آیتم راضیمون میکنه و میره:)) یه کلمه میگن نمیدونم تایساندا یا چی و محو میشن میرن:))
بعد توی بازی خیلی از npc های تو مدرسه یا خیابون ماسک دارن نمیدونم برای چیه؟ ? احیانا برای pollen و گرده افشانی نیست؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
تو خبرها خوندم ممکنه مایکروسافت Sega رو بخره! در این صورت Atlus هم میفته دست مایکروسافت؟ امیدوارم اینطور نشه چون یهو یا میزنه کلا استدیو و بازیهاشو تغییر میده یا انحصاری کنسول خودش میکنه و اونم باز مشکل به وجود میاره تو فروششون
خبرش چرت بود.
----
شما یکم در فرهنگ ویب ها باشی خود به خود یکی از توانایی هایی که بهت میده، باز شدن دیکشنری ویب ادیدشن هست :D مختصر زبان ژاپن رو توش میفهمی:D ما با به اون رجوع میکنیم.

این ماسک زدن ها بیشتر جنبه فرهنگی داره، بعضی ها بخاطر ناشناس بودن وقتی میان توی بیرون میچرخن میزنن.
حلا من موقع قرنطینه بازی رو تموم کردم، تنها چیزی که هی یادش میوفتادم کرونا بود، که به داخل بازی هم سرایت کرده و دست از سرمون برنمیداره:))

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
اندینگ جدید چقدر نسبت به اندینگ P5 بد بود خدایی.
نه تنها MC تنها با مترو میره خونه، خداحافظی هم Sumi فوق العاده بد بود. فقط یه "Take care." بعد اتفاقات کل بازی؟ :|
کل تغییرات و اضافات بازی خوب بودن ولی اندینگ واقعا مثل یه لگد تو یه جای ادم بود.
اضافاتم گیم پلیم با اینکه خوب بودن، بازیو وحشتناک اسون کرده بودن.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
نه تنها MC تنها با مترو میره خونه، خداحافظی هم Sumi فوق العاده بد بود. فقط یه "Take care." بعد اتفاقات کل بازی؟ :|
کل تغییرات و اضافات بازی خوب بودن ولی اندینگ واقعا مثل یه لگد تو یه جای ادم بود.
اره واقعا من خیلی خورد تو ذوقم سر اندینگ. به هر حال این گروه با هم زندگی کردن. حتی خداحافظی با دوست دخترت هم چندان دلچسب نبود. من یه حس سردی بهم دست داد. اما واقعا پالاس اخری بی نظیر بود...

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
اتفاقا به نظرم بهتر بود
كلا نسبت به پايان اصلي كه شخصيت ها نقشه ي درست و حسابي براي ايندشون نداشته باشن از اين نظر خيلي بهتر بود
بعد مثل پرسونا ٥ اصلي نبود كه براي خيانت كاره توي پلس شيدو غصه بخورن بعد كامل يادشون بره كه طرف اصلا وجود خارجي داشتش
از نظر خداحافظي توي كات سينس اخر بازي ميتونست بهتر باشه ولي به جز اين تقريبا همه چيزش كامل تر از پرسونا ٥ اصلي بود

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
منم موافقم، رویال همه جور بی نظیر بود اما پایان‌بندی نسخه اصلی از نظر ارتباط با داستان و پرداخت به شخصیت‌ها چند لول و درجه بهتر از رویال بود.
یه پایان Bittersweet و با منطق و صحنه‌های جالب. ظاهرا برای Scramble هم پایان بازی اصلی کنون و ملاک هست که خبر خوبیه :D

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
سلام دوستان
من به بازی های RPG شرقی خیلی علاقه دارم ولی تا به امروز فرصت بازی کردن Persona 5 رو نداشتم! Persona 5 اصلی رو از قبل خریدم و الان دارمش
حالا به نظرتون دوباره هزینه کنم و Persona 5 The Royal رو بخرم و شروع کنم یا دیگه اونقدرام ارزششو نداره و با همین نسخه اصلی بازی رو شروع کنم؟
آخه مثلا سایتی مثل گیم اسپات به نسخه اصلی 9 داده و به نسخه رویال نمره کامل 10 رو داده! تفاوتش یعنی خیلی زیاده؟؟
یه مطلب دیگه اینکه به شدت منتظر Last of Us Part 2 هستم، حالا به نظرتون Last رو بگیرم و نسخه اصلی Persona 5 رو بازی کنم یا فعلا بیخیال Last بشم و همون Persona 5 The Royal رو بگیرم و شروع کنمش؟ در هر صورت Persona رو میخوام الان بازی کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
سلام دوستان
من به بازی های RPG شرقی خیلی علاقه دارم ولی تا به امروز فرصت بازی کردن Persona 5 رو نداشتم! Persona 5 اصلی رو از قبل خریدم و الان دارمش
حالا به نظرتون دوباره هزینه کنم و Persona 5 The Royal رو بخرم و شروع کنم یا دیگه اونقدرام ارزششو نداره و با همین نسخه اصلی بازی رو شروع کنم؟
آخه مثلا سایتی مثل گیم اسپات به نسخه اصلی 9 داده و به نسخه رویال نمره کامل 10 رو داده! تفاوتش یعنی خیلی زیاده؟؟
یه مطلب دیگه اینکه به شدت منتظر Last of Us Part 2 هستم، حالا به نظرتون Last رو بگیرم و نسخه اصلی Persona 5 رو بازی کنم یا فعلا بیخیال Last بشم و همون Persona 5 The Royal رو بگیرم و شروع کنمش؟ در هر صورت Persona رو میخوام الان بازی کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید
بستگی داره که چقد بازیو دوست داری. بنظرم ۵-۱۰ ساعت اول نسخه عادیشو بازی کن اگه دوست داشتی بعد فکر خرید Royal رو بکن.
من به شخصه خیلی این سری رو دوست دارم و Royal با اینکه نسخه عادیو بازی کرده بودم برام ارزششو داشت.
رویال روی هم رفته ۱۵-۳۰ ساعت محتویات جدید، دوتا کارکتر جدید، و یه مشت تغییرات و بهبود های ریز و درشت گیم پلی داره. رسما از هر جنبه نسخه عادیو بهبود داده. (غیر از سختی بازی چون رویال بخاطر اپشن های جدیدی که داخلش داری اسون تره)

• Like
Reactions: boss-abbas

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
چطور میتونم به blank card ها یه جادوی خاص اضافه کنم؟ سرچ کردم دیدم گفتن باید با یوسوکه تو مترو حرف زد ولی رفتم باهاش حرف زدم کاری نکرد
برای این پرسوناها که دوقلوها میخوان بکار میاد... چون میگن فلان پرسونا با فلان جادو
بعد این گردوندن دوقلوها تو شهر رو انجام بدم بدرد میخوره؟؟؟
کتابخونه مدرسه هم چند هفته بود هیچ کتابی نداشت
تا فهمیدم باید برم کتاب فروشی شیبویا کتاب بخرم... چند هفته بدون کتاب خوندن صبحها تو مترو از دستم پرید:|
ممنتوها هم الان تو ژوئن هستم همه ش استوری میاد و شب میشه نمیشه رفت:|
و آیا میشه سوزن برای شکستن قفل رو بخرم و نسازم؟؟ انقدر کار تو بازی هست که ساختنش اصلا نمیصرفه
بعد شما لباسهایی که تو متاورس پیدا میکردید رو میشستید یا میفروختید اون مغازه که لباس دست دوم میخرید؟ کدوم بهتره؟؟؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
چطور میتونم به blank card ها یه جادوی خاص اضافه کنم؟ سرچ کردم دیدم گفتن باید با یوسوکه تو مترو حرف زد ولی رفتم باهاش حرف زدم کاری نکرد
برای این پرسوناها که دوقلوها میخوان بکار میاد... چون میگن فلان پرسونا با فلان جادو
بعد این گردوندن دوقلوها تو شهر رو انجام بدم بدرد میخوره؟؟؟
کتابخونه مدرسه هم چند هفته بود هیچ کتابی نداشت
تا فهمیدم باید برم کتاب فروشی شیبویا کتاب بخرم... چند هفته بدون کتاب خوندن صبحها تو مترو از دستم پرید:|
ممنتوها هم الان تو ژوئن هستم همه ش استوری میاد و شب میشه نمیشه رفت:|
و آیا میشه سوزن برای شکستن قفل رو بخرم و نسازم؟؟ انقدر کار تو بازی هست که ساختنش اصلا نمیصرفه
بعد شما لباسهایی که تو متاورس پیدا میکردید رو میشستید یا میفروختید اون مغازه که لباس دست دوم میخرید؟ کدوم بهتره؟؟؟
باید confidant یوسکه رو ببری بالا. تازه کارتارو فقط کپی میکنه یعنی اسکیل خاصی خواستی باید یه کارت ازش داشته باشی. (که معمولا از itemize کردن پرسونا ها میگیری)
دوقلو هارو بچرخونی بت skill card هاییو میدن که معمولا برا confidantشون نیاز داری ولی بنظرم نیازی بهشون نیست. با فیوز کردن راحت میتونی پرسونا هایی که میخوانو جور کنی. البته hangout هاشون معمولا خنده دارن.
مدرسه کتاب داره، باید با مسئول کتابخونه که کنار دره حرف بزنی. هم مدرسه هم کتابفروشی شیبویا تو هر آرک جدید (مثلا آرک کاموشیدا، آرک مادارامه...) کتابا جدید میارن. تو ماه July مدرسه یه کتاب میاره که بعد خوندنش میتونی دو قسمت کتابارو تو یه تایم بخونی، خیلی بدرد بخوره.
ممنتو بنظرم بزار حداقل ۵-۶ تا request داشته باسی بعد برو، بهینه تره.
نه lockpick نمیشه خرید. بنظرم فقط وقتایی بسازشون که کار دیگه ای نمیتونی بکنی (مثلا شب قبل دزدیدن treasure) وسطای بازی یه منطقه جدید باز میشه توش میتونی یه کیت کرفتینگ بخری که تعداد چیزایی که میتونی تو یه تایم بسازیو دو برابر میکنه.
اولا بازی بنظرم بفروششون. وقتی بفروشی میتونی یه پک از فروشگاهه بخری که توش آرمور خوب هست.

• Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر