Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
خب پرسوناهای dlc رو ریجستر کردم
قویترینشون Raoul ه لول 70 اینطورا
اسلیپش هم خیلی به کار میاد
شش تا ظرفیت پرسوناهام پر شد.
کلا پرسونا نمیخوام دیگه:D
انصافا عجب بازی محشریه. SE هم اگه به گیم پلی فاینال فانتزی دست نمیزد کیفیتش بالا میموند. حتی گرافیک هم درمورد این بازیا زیاد مهم نیست اینو قشنگ پرسونا داره ثابت میکنه.
انگار لباس پرسوناهای قبلیم میشه گرفت. من اون یونیفورم سفید پرسونا1 رو خیلی دوست دارم.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب پرسوناهای dlc رو ریجستر کردم
قویترینشون Raoul ه لول 70 اینطورا
اسلیپش هم خیلی به کار میاد
شش تا ظرفیت پرسوناهام پر شد.
کلا پرسونا نمیخوام دیگه:D
انصافا عجب بازی محشریه. SE هم اگه به گیم پلی فاینال فانتزی دست نمیزد کیفیتش بالا میموند. حتی گرافیک هم درمورد این بازیا زیاد مهم نیست اینو قشنگ پرسونا داره ثابت میکنه.
انگار لباس پرسوناهای قبلیم میشه گرفت. من اون یونیفورم سفید پرسونا1 رو خیلی دوست دارم.
اینطوری هم که بوش میاد ظاهرا دیگه خودشون هم دنباله ساخته persona دیگه نیستن - استرسه ساخت بازی بالاست لول آنقدر perfect هست همه چیش که انتظارات به شدت بالاست - به نظرم این دفعه کاره خوبی کردن که در مورده culture مربوط به abuse صحبت کردن که کم و بیش مسعله بسیار جدی تو اجتماع خودشون و دیگر اجتماع ها هست ( لول ) به نظرم نهایت و اوجه کارشون واقعا همین بازی بود که خلاصه وارد مساعل این چنینی هم بشن
بستگی داره دیگه SEدنباله بزرگ کردن market اشون هست و درامد بیشتر البته remake اخری انصافا سیستم نبردن خیلی خوبه - قشنگ بین طرفدارهایه turn based وreal time میشینه ولی persona خوبه که همینطوری classic نگه داشتن البته الان بهتر شد که این سیستم grinding بیخودی تو subway حل کرد تا اون مکانیزم اتوماتیکش چون به نظرم بیشتر مشکل این تیپ بازیا همین grinding بیخود هست - سره همین مسعله من dragon quest هم تموم نکردم ولی این یه چیز دیگس

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
کسی مانگای SMT If... رو داره؟ البته ترجمه انگلیسیش. تو گوگل هر قدر گشتم چیزی پیدا نشد!

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
من الان با یکی از کانفیدنتها (تاکمی) وقت گذروندم، ولی اونطور که تو گاید نوشته بود دیالوگی نگفت که بخوام انتخاب کنم. البته اولش زد که هنوز رابطه ت باهاش عمیق نشده. دلیل این موردا چیه؟ قبلا هم باهاش وقت گذرونده بودم و انتخابای درست زده بودم پرسونایی هم که برای آرکانای اون باشه ندارم یعنی از اول نداشتم تمام پرسوناهای dlc که دارم آرکانای فول ان. فکر نکنم این ربط داشته باشه البته چون بارای قبل دیالوگ انتخابی میومد.
بعد این ماموریتهای مومنتو رو بذارم زیاد شن بعد برم؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
من الان با یکی از کانفیدنتها (تاکمی) وقت گذروندم، ولی اونطور که تو گاید نوشته بود دیالوگی نگفت که بخوام انتخاب کنم. البته اولش زد که هنوز رابطه ت باهاش عمیق نشده. دلیل این موردا چیه؟ قبلا هم باهاش وقت گذرونده بودم و انتخابای درست زده بودم پرسونایی هم که برای آرکانای اون باشه ندارم یعنی از اول نداشتم تمام پرسوناهای dlc که دارم آرکانای فول ان. فکر نکنم این ربط داشته باشه البته چون بارای قبل دیالوگ انتخابی میومد.
بالا بردن سطح کانفیدنت ها نیاز به زمان داره، شما باید ابتدا مهارت های خودتو در زمینه های مختلف ارتقا بدی چون تا یه جایی می تونی پیش بری و بعد از اون برای کارکتر پیغام سطح مهارت میاد و مثلا برای این کانفیدنت باید به این سطح Guts برسی، از زمانی که در اختیارته مثل زندگی واقعی باید به درستی استفاده کنی، کار کردن، سونا رفتن، کتاب خریدن و کتاب از کتابخونه قرض گرفتن، خریدن dvd و فیلم تماشا کردن، هر یکشنبه رفتن به مترو و انرژی زا خریدن، جدول روی میز کافه لبلانک رو حل کردن، قهوه درست کردن، گلدون اتاقتو هر هفته ریکاوری کردن، بالا بردن سطح تعامل برخی کارکترها برای ساده کردن برخی کارهای روزمرت بدون دخالت خودت و... شما اگر پرسونای مربوط به کارکتر هم در اختیار نداشته باشی مشکلی نداره، در ابتدا دعوتش می کنی، روز آینده که دوباره پیشش بری و به سوالات درست پاسخ بدی رنکش بالا میره، البته ممکنه بعد از دوبار دعوت هم وارد بخش رنک نشی، اگه خوب سیستم بازی رو یاد بگیری خیلی کارها می تونی بکنی تا بدون پرسونای مربوطه در مراحل بالاتر سریعتر کانفیدنت ها رو ارتقا بدی، کارکتر Chihaya در صورت بالا بردن کانفیدنت خیلی می تونه کمک کنه.

پ ن: با پرسوناهای DLC پیش نرید چون گند می زنه به تجربه بازی، لذت بازی به همین ترتیب پرسوناهائو فیوز کردنشونو ترکیب آیتم هاست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
بالا بردن سطح کانفیدنت ها نیاز به زمان داره، شما باید ابتدا مهارت های خودتو در زمینه های مختلف ارتقا بدی چون تا یه جایی می تونی پیش بری و بعد از اون برای کارکتر پیغام سطح مهارت میاد و مثلا برای این کانفیدنت باید به این سطح Guts برسی، از زمانی که در اختیارته مثل زندگی واقعی باید به درستی استفاده کنی، کار کردن، سونا رفتن، کتاب خریدن و کتاب از کتابخونه قرض گرفتن، خریدن dvd و فیلم تماشا کردن، هر یکشنبه رفتن به مترو و انرژی زا خریدن، جدول روی میز کافه لبلانک رو حل کردن، قهوه درست کردن، گلدون اتاقتو هر هفته ریکاوری کردن، بالا بردن سطح تعامل برخی کارکترها برای ساده کردن برخی کارهای روزمرت بدون دخالت خودت و... شما اگر پرسونای مربوط به کارکتر هم در اختیار نداشته باشی مشکلی نداره، در ابتدا دعوتش می کنی، روز آینده که دوباره پیشش بری و به سوالات درست پاسخ بدی رنکش بالا میره، البته ممکنه بعد از دوبار دعوت هم وارد بخش رنک نشی، اگه خوب سیستم بازی رو یاد بگیری خیلی کارها می تونی بکنی تا بدون پرسونای مربوطه در مراحل بالاتر سریعتر کانفیدنت ها رو ارتقا بدی، کارکتر Chihaya در صورت بالا بردن کانفیدنت خیلی می تونه کمک کنه.

پ ن: با پرسوناهای DLC پیش نرید چون گند می زنه به تجربه بازی، لذت بازی به همین ترتیب پرسوناهائو فیوز کردنشونو ترکیب آیتم هاست.
تمام این کارها رو انجام میدم و مهارتمهامم هر روز ارتقا میدم. قبل ملاقات هم نزد Guts یا چیز دیگه م کمه، فقط نوشت هنوز bound مون عمیق نشده. اما رفتم مغازه اون اسلحه فروشه اومدم ازش بپرسم اون بسته جریانش چی بود که جلوی کاراگاه ها داد من ببرم زد Guts ت کمه. یا تو کلاس معلم دوبار گچ پرت کرد سر proficiency نتونستم جاخالی بدم.

پرسوناهای dlc هم البته چیز خاصی ندارن. یه Raoul که لول هفتاد و لول بالاترینشونه رو استفاده میکنم که فقط اون sleep ش (برای تمام foe ها) خیلی به کار میاد. بقیه لول بیست اینطوران و زیادم به کار نمیان. پرسونای لول 90 که بچه ها گفته بودن تو dlc هست ندیدم. حالا یه پرسونای دیگه که fusion کردم استفاده میکنم چون sleep که بهش متکیم ann هم داره

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
نگاه کن بعضی موقع ها مجبوری یک بار دیگه هم بری تا رابطه عمیق تر بشه حالا میخوای کادو هم بخر که بهشون داده باشی(بستگی به کرکتر داره چی باشه ) بیشتر هم شه...
البته بری کانفیدنت چیاها رو تا لول 5 ببری، یک قابلیت برات باز میشه که خودت روزانه بجای اینکه بری وقتت رو تلف کنی سرشون بهت ساپورت پوینت میده و هر موقع به حد بالا رفتن رسید خودش بهت میگه.

البته معبد...(دوتا بازی معبد داره، یکی که توی شهره با Monk میحرفی بری اینجا SP ات میره بالا، حالا من چون احتیاجی نداشتم نرفتم ولی با یک سیو دیگه قبل اینکه بازی رو تموم کنم رفتم دیدم تهه اون قسمت های تمرکز چه میشه:)) حالا این معبدی که من میگم یکجای دیگه نقشه برات باز میشه، که فقط معبده! این دوتا رو یک وقت با هم اشتباه نگیری:D) هم این وسط مطرحه که اونم ساپورت پوینت خوبی میده ولی خوب برای من گزینه جالبی نبود، چون یک نیم روز وقت آدم رو میگیره.

Jazz club ساپورت میده به یکی از اعضای پارتی هست فقط... برای بالا بردن Technical Attack که باید بیلیارد بری ولی خوبیش اینکه به کلهم اجمعین ساپورت میده.
با اینحال تکنیکال هات رفتن تا ته بیخیال اش شو دیگه ارزشش رو نداره.
حالا دارت هم گزینه خوبیه چون تهش ساپورت پوینت میده.

در خر صورت نگاه کن هر موقع توی نقشه مربع زدی زد UP اومد، یعنی بالا قراره بره وقتی با کانفیدنت بحرفی...وقتی دیدی تاروت کارت طرف رو داره نشون میده بدون ساپورت پوینت میخواد.

والا من میذاشتم بمونه ولی خوب بعضیاشون رو ممکنه از دست بدی مخصوصا اینایی که این پسره میشیما SMS میده، من شدم اون روزا پیام ها رو نگاه کردم از دست دادمشون ولی بعضی از مومنتو ها هستن که پیش نیاز ادامه بعضی از کانفیدنت ها هستن:D
سه تا ریکوئست هست که برای که برای پیدا کردن هدف احتیاج به این داری که سه بار بری برای گل فروشی، رستوران و سوپر مارکت کار کنی.
خواستی دیت های ایونت های دو قلو ها نگاه کنی زیاد توی گاید پایین نرو اسپویل داره!:D

تا یادمم نرفته برای باز کردن کانفیدنت اون نامزد انتخابات، باید توی Beef Bowl Shop کار کنی تا اون رو ببینی.

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
این خوزه کجاست؟؟؟ تو ممنتوز اومد شاپش رو معرفی کرد منم رفتم دنبال یه تارگت و زدمش
دیگه هر چقدر گشتم پیدا نشد که نشد!
دم در ممنتوز یه پورتال به ولوت روم هست ولی این خوزه نه! یعنی 150 تا گل و اون دکمه ها که زدم رو بیخیال شم برم بیرون؟ طبقات مختلفو گشتم نیست که نیست!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
این خوزه کجاست؟؟؟ تو ممنتوز اومد شاپش رو معرفی کرد منم رفتم دنبال یه تارگت و زدمش
دیگه هر چقدر گشتم پیدا نشد که نشد!
دم در ممنتوز یه پورتال به ولوت روم هست ولی این خوزه نه! یعنی 150 تا گل و اون دکمه ها که زدم رو بیخیال شم برم بیرون؟ طبقات مختلفو گشتم نیست که نیست!
رندوم میاد باید از طبقات بالا و پایین بری.
و البته جوز تلفظ درستشه:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
رندوم میاد باید از طبقات بالا و پایین بری.
و البته جوز تلفظ درستشه:D
آخه بیشتر اسپانیاییها این اسمو میذارن:D
طبقاتو میشه پایین رفت ولی بدبختی اینجاست باید توشون بگردی ببینی این کجاست (که هیچ جا هم نیست:D) و اون وسط ریپر یهو ظاهر میشه! :|
خلاصه هر دفعه بیام اینجا بخوام بعد زدن تارگت سه ساعتم دنبال این بگردم در حالیکه sp کاراکترها ته کشیده و یکم وایستی ریپر میاد خیلی ستمه:|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
آخه بیشتر اسپانیاییها این اسمو میذارن:D
طبقاتو میشه پایین رفت ولی بدبختی اینجاست باید توشون بگردی ببینی این کجاست (که هیچ جا هم نیست:D) و اون وسط ریپر یهو ظاهر میشه! :|
خلاصه هر دفعه بیام اینجا بخوام بعد زدن تارگت سه ساعتم دنبال این بگردم در حالیکه sp کاراکترها ته کشیده و یکم وایستی ریپر میاد خیلی ستمه:|
تو که نمیخواد اونجا منتظر بمونی هی اسانسور پایین بالا برو میاد بعد دو سه بار...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
دقیقا یادم نیست کدوم ولی یکی از کانفیدنت ها این قابلیت رو میداد شادو هایی که ازشون خیلی قویتری رو فقط با رفتن پیششون زیر کنی.

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
وقتی یکی از پارتی ممبرها ناک اوت میشه (میشینه زمین دور سرش ستاره میچرخه) راهی نیست که فورا به بازی برگردوندش؟
بعد اکسسوری های dlc اصلا بدرد میخورن؟ چون به نظرم اونایی که خودمون پیدا میکنیم بهترن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر